Cestující

Režie:

Chris Jones

Scénář:

Chris Jones

Film, který zachycuje cestu jedné bytosti autobusem. Vše se zdá být normální, vedle něj je jen položená ryba v igelitovém pytlíku. Nebo ne? Stačí zapnou hudbu a vše je hned jiné, než se zprvu zdálo. (ČSFD)

blackrain

Bouřka a hororová hudba, to je ideální kombinace, která spolehlivě navodí tu správnou atmosféru. Obyčejná cesta odněkud někam pak dostane úplně jiný nádech. Asi si přestanu pouštět MP3 v autobuse, co kdyby moje Nightwish vyvolaly podobnou reakci? ()

ABLABLABLA

Walkmana jsem měla taky (kde tomu je konec ani nevím), ale kupodivu jsem s ním nikdy nikoho nenasrala tak, že by mě chtěl sežrat. Asi mám blbé to, že jsem si nikdy nesedla vedle sáčku s rybkou. Ale takového domácího mazlíčka bych brala. P.S. Vtipné bylo jak jí v tom sáčku zůstávala uvíznutá noha. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=OGW0aQSgyxQ ()

togaf

Zajímaly by mně dvě věci: Kdopak asi tu rybku v autobuse zapomněl? A co to proboha hlavní hrdina poslouchal za hudbu?! ()

Sfinkter

Umě vybarvená hororová atmosféra a jeden malý cestující, který předčí většinu individuí z pražského metra. ()

pytlik...

E.T. se vrátil na Zem a hned toho litoval... (podobně jako toho bude litovat Ježíš, neboť jak praví klasik: If Jesus come back, we will kill him again". Ale to sem nepatří). Nejvíc jsem se lekl, jak se ten řidič oháněl novinami po mouše, doufal jsem, že se netrefí, protože to fakt vidět nemusím, tenhle hmyz na nose rozmáznutý. ()

VooDoom

Klobouk dolů, jestli to dělal pouze jeden člověk! Líbí se mi grafické zpracování, ale i nápad...Pozor na osamocené rybičky v autobuse :-)) ()