Total Detox

všechny plakáty

Sekera je jediný lék. Jediné řešení je naprostá detoxikace. Mladý nadějný narkoman Martin (Jiří Krupica) je přinucen svým otcem (František Strnad) skončit s drogami. Zatímco se pokouší zbavit závislosti za pomoci psychoterapeuta Machovského (Miroslav Rataj), v temných zákoutích města maskovaný vrah brutálně masakruje každého, kdo má cokoliv společného s narkotiky. Pokud Martin nedokáže přestat, hrozí mu stejný osud. Krev smíchaná s heroinem teče špinavými ulicemi. Total Detox - slasher v klasickém střihu se vším, co k tomuto oblíbenému subžánru hororu patří. (oficiální text distributora)

Louie odpad!

Total nuda. Když pominu zpracování, tak kamenem úrazu je scénář plný "oduševnělých" dialogů a zbytečných situací, neboť díky těm několika postavám je jasné, jak to celé dopadne. Samotné vraždy jsou pak naprosto bez nápadu, což je u podobného projektu škoda, neboť právě na nich by měl autor stavět... ()

monty.cl

Tak nevím, ale to jsem asi koukal na nějakej jinej film, než tady čtu některý ty komentáře...originální a zajímavej příběh? A kde?právě scénář je asi největší slabina celýho tohohle pekla bez hlavy a paty...ale od začátku:co je dobrý? Skoro nic, chce se říct, ale není to tak, scéna s zarážením brčka do nosánku je dost dobrá, patrně nej z celého filmu a body + jsou i za filmy v tv.A co je špatně? Tak třeba-v hororu o feťákách není ani jeden detail na vpich jehly. Nebo monokl hl.hrdiny se mění v každém záběru atd...Nebo že postavy nepronášejí šroubované věty? Tak co to teda celou dobu hlásí ten psycholog na těch terapiích? Takhle mluví někdo normální? O hereckých výkonech se ani nezmiňuju(sjetýho feťáka asi nikdo z nich nikdy neviděl), ty jsou hrozný i na amatérskej film(jedinej táta je hodně dobrej, to zas jo).No takže bych čekal, že alespoň to killování bude fajnový, ale je to pořád to samý,ono s tou tyčí se toho asi moc vymyslet nedá...NUDA,sterilní NUDA+hrozná krev, no a vyvrcholení? Žádný překvápko pro pozorného diváka (to muselo bejt dlouhý trůnění, než dal celou roli) a nezachrání to ani závěrečná demence.Chápu, že se jedná o ryze amatérský kus, ale spoustu věcí si tvůrci mohli pohlídat, aby to nebyl takovej prů..r, jako to je, kor když se nejedná o prvotinu...špatný, opravdu špatný, škoda...20% ()

Cechyno4 odpad!

Od Vojkůvky jsem viděl předešlé horory a docela se mi líbily. Ale tohle mě teda nezaujalo vůbec. Musím říct, že to hodnotím i trochu zaujatě, protože filmy o narkomanech moc nemusím. Ale i když tohle pominu, tak se mi nelíbila ani zápletka a ten příběh, který se odehrával mimo vraždy byl tak nudný, že jsem málem několikrát vypnul film. Pro mě prostě nuda. ()

lobo87 odpad!

Tak toto sa asi môže páčiť len autorom a ich kamarátom. Pre mňa to bolo nudné, zbytočné, nezaujímavé a trápne. Ďakujem, nikdy viac... 0% ()

moviefan4

Klobúk dole, perfektný český horor. Na to že Česi a Slováci moc horory netočia som s týmto spokojný. Videl som iba jeden Česky horor a to Čepel smrti ktorá bola nudná ale Total detox sa neťahal a dej bol svižný. Killi boli super ale niektoré aj nudné. Obal filmu je super.. hned mi vrazil do očí. Od Romana si chcem pozrieť ešte horor Nekdo tam dole mne má rád. Aspoň môžem porovnať ktorý je lepší. P.S. : Dúfam že bude takýchto slasherov bude viac! ()

salome

nelíbí se mi úvodní citát, nelíbí mnoho nahoty,...proto 4, protože jinak, některým hercům se podařilo vtáhnout do příběhu, přivést mrazení, úlevu, naději, zoufalství, ...není ani tak dlouhý, pořád se něco děje, závěr nečekaný. Super, doporučuji. ()

MFZB

Svedomie mi nedovolí neokomentovať tento film. Takže, kde začať? Na začiatok by bolo asi dobré spomenúť, že nemôžem brať český horor na rovnakú váhu ako nejaký iný zahraničný, lebo kiežby to tak beriem, tak to hodnoteniue by bolo zrejme o dosť nižšie. No, pravdupovediac som od filmu nečakal nič, bol som v tom, že to bude dáka nudná kokotina, ale ono ma to naozaj milo prekvapilo. Obsah filmu bol pomerne zaujímavý a celkovo aj ten dej nebol zlý, len to spracovanie mi akosi nesedí....síce snažia sa češi s týmito hororíkmi, čo je plus, ale už by bolo dobré trocha aj postúpiť nielen s nápadmi ale hlavne s tými efektmi, ktoré sú zatial dosť nepresvedčivé. Nápad ako taký bol dobrý natočiť nejaký ten slasher, ktorý je vcelku dobre odvedená prácička, len chýba tomu nejaké lepšie herecké obsadenie a nie banda mrmlošov, ktorým nebolo rozumieť ani kokot. Pri tomto filme by som fakt privítal titulky...No, čo ešte dodať, hudba bola fakt vynikajúca, síce to bolo asi len o 4 pesničkách, ale v pohode boli, no a to ostatné môžem povedať, že s prižmúrenými očami sa taktiež dalo. Dúfam, len, že už sa konečne aj na Slovensku zbúcha nejaký ten hororík, ktorý by mohol dopadnúť aj lepšie ako tieto české pecky...60% si toto dielo zaslúži... ()

MrFarmer odpad!

Nejde o to, že to je nízkorozpočtový, že efekty sou hodně komický, to beru...ale zvuk je fakt hodně hodně nepovedenej, mluvený slovo skoro není slyšet a efekty zase bijou do uší. Ne na tohle se dívat nedá. ()

Ondrew

Podla mna ide o cisty priemer a to este s jednym prizmurenym ockom ;). Na film som sa velmi tesil, nieco podobne v nasich zemepisnych sirkach dlho chybalo. Lez... vysledny dojem je viac nez amatersky a zaverecna pointa ma vlastne ani trochu neprekvapila, skor naopak. Autori na to nesli zle, ale zrejme niekde v prvej tretine sa im dielo vymklo z ruk a dopadlo to na 5/10, avsak ako vravim... s prizmurenym okom a prihliadnutim na podmienky, v ktorych film vznikal. ()

Katy19 odpad!

Že jsem si tohle vůbec stahovala... Hrozné herecké výkony, směšné vraždy a atmosféra pro mě nulová. ()

brasek odpad!

Už prvé minúty tohto snímku ma natoľko detoxikovali, že som znechutený na ďalší týždeň! Film vyzerá ináč, toto je záležitosť na prášky! ()

Siki10 odpad!

Proč se to vůbec natáčí...?Hrůza záběry na bodu nula...scenář dobrý,ale to je vše..!!!Horory prostě točit NEMŮŽEM !!! ()

Pulos odpad!

Nejhorší krávovina co jsme zatim za rok 2011 viděl. Trumfnout takovou břečku snad už nikdo v tomhle roce doufám nedokáže. ()

teseth odpad!

Trapný pokus o vytvoření hororového příběhu s překvapujícím koncem, který má doplňovat jakási psychoanalitická linka hlavního feťáka, který má problém s životem i svým otcem. Vraždy, kterých je ve filmu požehnaně připomínají svoje 30-40 let staré předchůdce a dialogy partu zfetovaných idiotů, kteří se snaží o absurdní drama. Pan autor by si měl příště radši odpustit dvě až tři dávky a třeba by to bylo smysluplnější a dívatelnější!!! ()

uprchlice odpad!

Total detox je totální propadák.  Režisér Roman Vojkůvka je mistr českých hororových sraček a jde mu to opravdu dobře.  Děj nás zavede do špinavých ulic Prahy mezi narkomany a přesně kolem nich se motá celý film. Je neuvěřitelné,  co Češi dokážou natočit a je to až urážející vůči nenahraditelné horrorové tvorbě v Americe. Hlavním hrdinou této nechutné trapárny je Martin, devatenáctiletý mladík,  který je znuděný životem a mlácen svým ubohým otcem. Jednoho dne ho tento tyran načapá, jak šňupe ve svým pokoji a totálně ho zmlátí. Poté je mladík nucen nadobro přestat. Otec ho pošle k doktorovi,  který s ním každý den diskutuje o jeho problému a navrhuje možná řěšení. Ovšem mladík to nebere vážně a mezitím někdo začne brutálně vraždit narkomany. Problém v tomto filmu byl ten, že od začátku divák ví,  kdo je vrah, protože je to na něm zkrátka poznat. Není to ovšem jediný problém. Herecké výkony byly příšerné. Herci přehrávali a neuměli to zahrát.  Kamera se klepala jako kdyby měl kameraman upito a do toho ještě  šílené dialogy. Total Detox je sračkovní pokus o něco nového.  Ovšem tvůrci nerozmýšleli logicky. Nedali do toho nic a nikoho. Herci, kamera, krev, brutalita, dialogy na úrovni.  To všechno ve filmu chybělo. Pokud tedy divák šílí po české kinematografii,  možná,  že se mu Total Detox bude líbit,  ale divák s hodně náročným smyslem pro horror a brutalitu si radši ušetří čas a nervy na tuto obří sračkovinu. ()