Cizí zásah

Foreign Intrigue

Thriller

USA, 1956, 95 min

Trochu moc spionaze na mna a Mitchum /Lovcova Noc/ mi velmi do spionaznych filmov nepasuje, ale dalo sa to - slusne tempo, vyborne dialogy. No a aspon zrucne rutinerska rezia Sheldona Reynoldsa : 56 %(31.7.2018)

Poněkud přešpiónovaná špionáda se zbytečným romantickým odbočením a hodně divným koncem, kdy každou chvíli už už vypadalo, že se konečně protrhne pytel a vysype se šokující zjištění, což se ale nestalo a to, co mělo být největší šok, byla jen drobnost, jak v ději zakamuflovat "Proč". ~~~ 2,5*(6.9.2011)

• pm

Dějové zvraty mi místy připomínaly Grahama Greena, to by ovšem musel být ve velmi bídné formě.(1.11.2009)

• plechulka

Hodně zmatený film, kterým bloudí Robert Mitchum s pokerovou tváří mezi ženami, špiony a najatými zabijáky....(20.11.2009)

• Orlau32

Slaboučké, pro dnešní dobu překonané. I když tam hraje "Zlatý chlapec Hollywoodu" Robert MITCHUM, tak sám tam toho moc nezmohl. Ostatní herec hráli, jako by je to nebavilo.(17.4.2008)