Svět sedmnáctileté Veroniky "Ronnie" Millerové se po rozvodu rodičů otřese v samotných základech. Ronnie zůstává s matkou v rodném New Yorku, otec se rozhodne odstěhovat do malého městečka v Georgii. Je profesionálním klavíristou a svůj nový život na venkově zasvětil snaze vytvořit umělecké dílo, které by bylo ozdobou místního kostela. Ronnie se i po třech letech od rozvodu svých rodičů cítí zraněná a podvedená, a tak se její matka rozhodne, že bude v nejlepším zájmu všech zúčastněných, když Veronika stráví léto se svým otcem. Ten se snaží znovu si vybudovat láskyplný vztah se svou dcerou, ale najít cestu k mladé rebelce není jednoduché. A tak vsadí na jedinou věc, která je spojuje, na hudbu. Během pobytu u otce se dívce dramaticky změní život - zamiluje se do Willa a dozvídá se, že otec je smrtelně nemocný... (TV Nova)

Brabíček

Celkem průměrné romantické drama, krásné léto prožité s klukem se změní když Roni zjistí, že má otec rakovinu. potěšila mně přitomnost Grega Kinneara a bobbyho colemana, krásný Hemsworth ()

Rudysoft

Moc hezký film, zasloužil by si lepší hodnocení než od většiny dostává. Ano, je tam trošku hraní na city po americkým stylu, ale filmu to naštěstí v tomhle případě neškodí... ()

ronas

cakala som malo a dostala som prijemnu, hudbou opradenu, smutkom zahalenu dramicku. a co ze kazdy mavne rukou kvoli miley cyrus? pozrite a potom mavajte rukami jak na prvniho maje :) ()

terinka79

Vůbec to nebylo špatné, hlavně konec dojemný - ne že bych u toho brečela, ale líbí se mi to ! Miley není špatná herečka, někteří ji odsoudí, protože je to ta holka, co hrála Hannu Montanu, což je škoda ! Hodně to táhne Greg. Liam je příjemný a hezký takže pohoda. Shrnuto, podtrženo: Hezký příběh, v pohodě hudba, víceméně v pohodě herci. Klidně se podívám znova ! ()

skyfire

Hodně pěkné, citlivě natočené. Ano, 100x ohraný příběh (téma), ale když se to pěkně udělá, herecké výkony jsou dobré a je to okořeněno i špetkou úsměvných pasáží, tak není moc co vytknout. ()

LilyHobbit

Ze začátku filmu jsem si říkala, bože, co to je za další přihlouplou teenagerovskou komedii... Ale karty se obrátily. Výkon Miley Cyrus mě ani nepřekvapil, vlastně nikoho z nich, ale příběh mě nadchnul. Neříkám tím, že to bylo špatně hrané, jinak bych tak nehodnotila, jen vím co je v hercích po shlédnutí jiných filmů. Myslím že zaslouženě 4* a ráda se na to podívám znovu. ()

opiumka

Na některé filmy se člověk kouká jen proto, že tam hraje někdo, na koho se dá koukat. Ráda se koukám na Liama, ale během tohoto filmu to prostě nešlo! Tak moc byl hloupoučký. Omlouvám se všem, komu se ten film líbil. ()

Anet15

Pro lidi co milují tyhle love story nádherné. Na konci docela smutné,což je nakonec překvapení celého filmu,což je fajn :) ()

Mistr119

Scénář na nic, příběh možná vpro náctileté slečny, chvilku ho chce, pak zas ne...no, za dojemnost 3. hvězdu za "obyčejnost", ale procentuálně spíš pod 50%... ()

Maya.Angel

Nemám ráda Miley Cyrus, v tomhle filmu ale nebyla nejhorší. Nejsou zde žádné překvapení, film je prostoupen známými klišé ( nezbedná dcera změní postoj k otci, zamiluje se, rozejde se, dá se s ním zas dohromady..) ale tak koukat se na to dalo..navíc Liam je hezkej chlap :) ()

Smoldo56

X-krát okopírované scenáre z iných a lepších filmov, robia z tohoto rado by "drama - romantického" diela, takmer nepozeratelnú záležitosť. Keď k tomu ešte pripočítame herecky impotentnú Miley Cyrus a jedného amerického modela máme takmer brak. Keď na toto všetko dokážete zabudnúť dostanete celkom priemernú drámu v ktorej sa jedno dievča vracia po rokoch na prázdniny k otcovi, kde stretne chalan svojich snov. Nič však nieje také ako sa zdá a Ronnie si čoskoro uvedomí že je kamoš nieje za koho ho má. Aj tak sa ale jedná o trápnu americkú záležitosť pri ktorej je Miley v Hanne Montane Movie, herecky Marlondo Brando. ()

BenNat

Odprostila jsem se od afektovaného hraní Miley a příliš jsem nepřemýšlela nad patetismem, který ze snímku jen sálal. Potom zbyl poměrně kvalitní letní příběh o hledání toho, co člověk už jednou ztratil. Příjemná podívaná, která mě přesvědčila o kvalitách příběhů Nicholase Sparkse. Nicméně varuji před předvídatelností dějových zápletek, které jsou sice zamotané, ale zároveň naprosto zřejmé, což je podivná konstelace, kterou sami nejspíš pořádně pochopíte až při shlédnutí. ()

MikeyKik

Vcelku mě mrzí,jaké komentáře tady vidím.Miley Cyrus mám ráda a v tomto filmu předvedla,že nedokáže být jenom sladká Hannah Montana,ale dokáže mít více tváří... PROSTĚ A JEDNODUŠE,pokud si chcete ZABREČET,tak tento film vřele doporučuju,protože jsem to viděla několikrát a u konce nikdy nestíhám utírat slzy...;) ()

le_loulou

Ze začátku mě Miley v hlavní roli docela prudila, ale po první půlhodině už zastává jiné postoje a je to vlastně docela sympatická holka. Já jsem se zasmála, pobrečela. Koneckonců je to film podle předlohy Nicolase Sparkse, takže snad ani nemůže být špatný... Nevadilo mi se na to dívat podruhé. Dala bych 3,5* ()

StandikK

To zase byl zážitek. Ještě že Ronnie se aspoň příliš nevěnovala zpěvu. Rozhodně ale stojí za zmínku pro mě docela příjemný výkon Grega Kinneara v roli starostlivého otce. Celkový dojem byl však pro mě pozitivní... ()

George Lohan

Dost dobrý film,velice dobré obsazení ale hlavně je to spíše romantické ne drama jak tam píšou to nevypadá až na ten konec teda ten byl dost smutný.Miley zahrála výborně myslím že se z ní klube výborná herečka hlavně ať nepřestává hrát,protože i zpívá toho se bojím nejvíc.Navíc strašně se mi líbílo prostředí,moře,malé městečko,příběh tak silný není ale to vůbec nevadí.Když chci vidět film tak si ho pustím a když vím že mě to bavit nebude tak to radši ani nepouštím. ()

Eluap

Film, kterému jsem nedával moc velkou šanci, tak mě mile překvapil. Viděl jsem ho v originále, protože jsem chtěl vyschnout Miley Cyrus v originále a potom jsem si film pustil znova s dabingem, ale to byl takový humus, to svět neviděl!!! Je to takový romantický doják, ale opravdu pěknej! ()