Reklama

Reklama

Zítra snad bude líp

  • USA Every Day
Trailer

Komedie o newyorském páru středního věku (Liev Schreiber, Helen Huntová), jenž prochází milostnou krizí.  Ned (Liev Schreiber) se potýká s krizí středního věku. Pracuje jako scénárista na jedné šokující polo-pornografické televizní show, což ho ani trochu neuspokojuje. Jeho patnáctiletý syn mu právě oznámil, že je gay a druhý, jedenáctiletý má pro změnu téměř ze všeho strach. Jeho žena Jeannie (Helen Huntová) nastěhuje k nim domů do New Yorku svého nemocného a zahořklého otce (Brian Dennehy) z Detroitu, čímž atmosféra v jejich již tak napjatém vztahu ještě více zhoustne. A navíc Neda začne svádět jeho sexy kolegyně... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Situace s teplým šéfem, který je místy pes a místy kamarád, nebo soužití s těžce nemocným tátou/tchánem by si zasloužily víc prostoru a film na nich mohl stát a skvěle fungovat. Témat je ale mnohem a mnohem víc, jenže je na ně pouze 89 minut. Syna a manželku bych klidně odkázal na druhou (až třetí) kolej. Pro televizi ale jinak docela fajnový film s pár zajímavými zápletkami a osudy. ()

paascha 

všechny recenze uživatele

Snaha o vytvoření zajímavého filmu, o kterém se bude mluvit, se tvůrcům, především scénáristovi, poněkud vymklo z rukou. Připomínalo mi to pověstný pejsko-kočičkový dort: trocha nevěry, trochu buznic, trochu protivného fotra, trochu usmíření, trochu... de facto jediná opravdu povedená scéna byla, když si vysmažený tatík s vysmaženým synkem navzájem lžou o tom, co dělali večer:-) ()

Reklama

Icefist 

všechny recenze uživatele

Nejdřív mě ubíjel pomalejší rozjezd, ale když si to tak vezmu, tak asi moc jinak seznámení s postavami zrealizovat nešlo. A ono seznámení byla nutnost, aby divák poté chápal, proč se aktéři chovají, tak jak se chovají. Sledujeme osudy členů rodiny, kde každý má své problémy a snaží se s nimi vypořádat, ať už se to daří hůře či lépe. Herecky mě přesvědčil hlavně Liev Schreiber, ale dá se říct, že všichni odvedli svůj díl práce, jenž přispěl k nakonec slušnému celku. Protože ve finále to opravdu tak nějak zaklapne a člověk uvěří, že tohle je reálný příběh ze života. 70 % Oblíbená část- Schreiberův výlev na poradě ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Příběh to byl nadmíru dobrý, jenže vyprávěný odjinud, z jiné galaxie. Námět si zasloužil evropské vidění filmu, španělskou rozvernost, francouzský šarm, severskou depresivnost, ale ne americké nicnedělání. Helen Hunt zde byla jen mírně hysterickou stárnoucí ženou, Ezra Miller bohužel nebyl charismatický Kevin, ale unylý gay, takže si o něm nikdo nemusel promluvit, jak se toho kdysi dožadovali Britové. A Brian Dennehy, to bývalé charismatické chlapisko, které mohlo roztřískat skálu pouhým pohledem, zde představoval chrchlajícího dědka nad hrobem a na invalidním vozíku. Tvůrci dostali všechny ingredience potřebné k namíchání Bloody Mary, vetkli je správně do sklenice, promíchali a vyšla jim obyčejná voda. A určitě ani sami netuší, jak se to mohlo stát. ()

Garson 

všechny recenze uživatele

Rodinný film o matce,otci,dvou synech a o jejich dědovi.Táta píše perverzní scénáře pro svého šéfa který s tím krmí filmový průmysl,jeden ze synů je gay a navštěvuje často bary kde hledá seznámení a jeho otec z toho není nadšený,do toho matka přiveze domů svého starého otce s úmyslem starat se o něj což časem shledá jako špatný nápad.Nevrlého starého pána hraje Brian Dennehy,ten herec který jako šerif kdysi naháněl Ramba v lese a zde se pochcává,simuluje choroby a je rád když mu přiteplenej vnuk přenechá svůj pokoj.Dcera s ním má velké starosti a když má jeho chování rodina plné zuby tak se ho rozhodnou dát do domova důchodců,ale než k tomu dojde má děda srdeční záchvat a z nemocnice ho pak odvezou rovnou domů.Věta která se mi nejvíc líbila od starého pána:,,U SVÉHO PRVNÍHO PSYCHIATRA JSEM BYL VE 28.DOKTOR HACKMAN.ŘEKL MI ŽE ČEKAT ŠTĚSTÍ JE VZHLEDEM K MÉ RODINNÉ HISTORII ZBYTEČNÝ A NEREALISTICKÝ PŘEPYCH"...(U psychiatra jsem sice nikdy nebyl,ale jinak bych se s tou větou docela ztotožnil a asi né jen já).Film je průměrná oddychovka a všude kde hraje Helen Hunt má film nádech lidskosti. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama