poster

Zítra snad bude líp

 • USA

  Every Day

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 89 min

Režie:

Richard Levine

Střih:

Pam Wise

Scénografie:

Adam Stockhausen

Kostýmy:

Ane Crabtree
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tatizz
  ***

  Syn je gay, starý otec zomiera, otec prechádza mužskou menopauzou, jeho žena plače, trpí a utiera a divák pri tom neveriacky krúti hlavou. Toto sa skutočne niekde deje? Príbeh "zo života" má od života poriadne ďaleko a v polohách, kde by o živote mohol byť (vzťah starý otec/jeho dcéra) zúfalo zlyháva. Slabé 3*.(14.10.2012)

 • lennyd
  **

  Nedovi (Liev Schreiber) se začíná hroutit život. Jeho práce, tvorba scénářů pro pornografickou kabelovou televizi, jej nijak moc neuspokojuje, jeho starší syn mu oznámil, že je gay a sexuální život s manželkou (Helen Hunt) už taky není to co býval. Zvlášť když se k nim do domu nastěhuje jeho tchán, zahořklý a nemocemi prolezlý stařík, který vyžaduje kompletní servis. Když začne pracovat na novém scénáři s pohlednou kolegyní, začne si vše uvědomovat daleko více ... Původně jsem se na tento film dost těšil, páč Lieva Schreibera i Helen Hunt mám docela rád. Jenže nakonec jsem z filmu hodně zklamaný, protože jsem se u jeho sledování dost nudil, konání jednotlivých postav jsem taky moc nechápal, a navíc mi všechny trable Nedovy rodiny byly docela ukradené. Ještě bych možná chápal, kdyby rozuzlení bylo následkem něčeho seriózního, co si Ned uvědomí a začne konat jinak, a ne jen že dostane do držky od expřítele své exmilenky. Takže jednu hvězdu za Schriebera, jednu za Helen Hunt a víc nedám...(10.10.2013)

 • Icefist
  ***

  Nejdřív mě ubíjel pomalejší rozjezd, ale když si to tak vezmu, tak asi moc jinak seznámení s postavami zrealizovat nešlo. A ono seznámení byla nutnost, aby divák poté chápal, proč se aktéři chovají, tak jak se chovají. Sledujeme osudy členů rodiny, kde každý má své problémy a snaží se s nimi vypořádat, ať už se to daří hůře či lépe. Herecky mě přesvědčil hlavně Liev Schreiber, ale dá se říct, že všichni odvedli svůj díl práce, jenž přispěl k nakonec slušnému celku. Protože ve finále to opravdu tak nějak zaklapne a člověk uvěří, že tohle je reálný příběh ze života. 70 % Oblíbená část- Schreiberův výlev na poradě(21.3.2011)

 • Snorlax
  ***

  Příběh to byl nadmíru dobrý, jenže vyprávěný odjinud, z jiné galaxie. Námět si zasloužil evropské vidění filmu, španělskou rozvernost, francouzský šarm, severskou depresivnost, ale ne americké nicnedělání. Helen Hunt zde byla jen mírně hysterickou stárnoucí ženou, Ezra Miller bohužel nebyl charismatický Kevin, ale unylý gay, takže si o něm nikdo nemusel promluvit, jak se toho kdysi dožadovali Britové. A Brian Dennehy, to bývalé charismatické chlapisko, které mohlo roztřískat skálu pouhým pohledem, zde představoval chrchlajícího dědka nad hrobem a na invalidním vozíku. Tvůrci dostali všechny ingredience potřebné k namíchání Bloody Mary, vetkli je správně do sklenice, promíchali a vyšla jim obyčejná voda. A určitě ani sami netuší, jak se to mohlo stát.(25.9.2013)

 • sona123
  ***

  Někdy je těžké zařadit film do toho správného šuplíčku - no tady to očividně nevyšlo, protože Every Day není drama a už vůbec ne komedie, právě naopak. Je to film, kde se vlastně nic moc nestane a my jako voyeři nakoukneme do jedné rodiny, která běží v zaběhlém režimu, jehož poklid naruší příchod nerudného dědy, který má své nejlepší časy za sebou. Zajímavá je ústřední dvojice Schreiber-Huntová, kteří k sobě tak nějak patří i nepatří a myslím docela dobře vystihují fungující, leč ne úplně vášnivý manželský pár. A celé to pak skončí stejně, jako to začalo - nenápadně, do ztracena...(6.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace