Zítra snad bude líp

Scénografie:

Adam Stockhausen

Kostýmy:

Ane Crabtree

Hodně dobrý námět s výborným hereckým obsazením, který se ale ztrácí v celkem plochém zpracování bez hloubky, což je opravdu velká škoda. Nejvíce mě ve svých rolích potěšili Helen Hunt, Ezra Miller (nečekaně) a Brian Dennehy. Zkrátka průměrné drama ze života jedné rodiny, ve kterém se řeší klasické problémy - neurazí ani neohromí.(27.1.2013)

Nejdřív mě ubíjel pomalejší rozjezd, ale když si to tak vezmu, tak asi moc jinak seznámení s postavami zrealizovat nešlo. A ono seznámení byla nutnost, aby divák poté chápal, proč se aktéři chovají, tak jak se chovají. Sledujeme osudy členů rodiny, kde každý má své problémy a snaží se s nimi vypořádat, ať už se to daří hůře či lépe. Herecky mě přesvědčil hlavně Liev Schreiber, ale dá se říct, že všichni odvedli svůj díl práce, jenž přispěl k nakonec slušnému celku. Protože ve finále to opravdu tak nějak zaklapne a člověk uvěří, že tohle je reálný příběh ze života. 70 % Oblíbená část- Schreiberův výlev na poradě(21.3.2011)

• paascha

Snaha o vytvoření zajímavého filmu, o kterém se bude mluvit, se tvůrcům, především scénáristovi, poněkud vymklo z rukou. Připomínalo mi to pověstný pejsko-kočičkový dort: trocha nevěry, trochu buznic, trochu protivného fotra, trochu usmíření, trochu... de facto jediná opravdu povedená scéna byla, když si vysmažený tatík s vysmaženým synkem navzájem lžou o tom, co dělali večer:-)(12.2.2011)

klasické rodinné trable jeden syn je gay, druhý hraje na housle, do toho všeho se přistěhuje starý otec který je zarputily, nemá rád lidi, sice vše do sebe nějak zapadalo, ale už od začátku film ztrácí dech, a pak film plyne velmi pomalu, a vlastně je to jen průměrný film, který prostě ničím nic moc nenadchne, bohužel.(29.12.2010)

Syn je gay, starý otec zomiera, otec prechádza mužskou menopauzou, jeho žena plače, trpí a utiera a divák pri tom neveriacky krúti hlavou. Toto sa skutočne niekde deje? Príbeh "zo života" má od života poriadne ďaleko a v polohách, kde by o živote mohol byť (vzťah starý otec/jeho dcéra) zúfalo zlyháva. Slabé 3*.(14.10.2012)