poster

Zítra snad bude líp

 • USA

  Every Day

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 89 min

Režie:

Richard Levine

Střih:

Pam Wise

Scénografie:

Adam Stockhausen

Kostýmy:

Ane Crabtree
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marqta
  **

  Průměrný snímek typu- "od všeho trochu" nicméně ve svém žánru patří určitě k těm povedenějším. Místy nějaká vtipná scéna, místy trocha až černého humoru a do toho všemi klišé zápletkami prolezlé drama. Pokud nebudete očekávat nějaký nadstandardní kinematografický zážitek, tak myslím že je film shlédnutelný i když takový nemastný neslaný a znovu si ho nepustím. ----" I better go pick Jonah up before someone else does."---- " You were never able to take criticism either." "I think it depends on how it's given." "There's no easy way to give it. It's like medicine. You just take it... if you really wanna get better."---- Za mě to je někde mezi dvěma a třemi hvězdičkami.(29.10.2013)

 • Malarkey
  **

  Možná by to byl dobrý příběh, kdyby byl vyprávěn úplně jinak, než ve skutečnosti byl. Každopádně to není snadný téma. Manželství v krizi a do toho zjištění, že jejich syn je teplej opravdu není snadný příběh na zpracování a tady mě to mrzelo dvakrát tolik, protože Liev Schreiber a Helen Hunt jsou herci, které ve filmu vídám velice rád.(21.3.2012)

 • sona123
  ***

  Někdy je těžké zařadit film do toho správného šuplíčku - no tady to očividně nevyšlo, protože Every Day není drama a už vůbec ne komedie, právě naopak. Je to film, kde se vlastně nic moc nestane a my jako voyeři nakoukneme do jedné rodiny, která běží v zaběhlém režimu, jehož poklid naruší příchod nerudného dědy, který má své nejlepší časy za sebou. Zajímavá je ústřední dvojice Schreiber-Huntová, kteří k sobě tak nějak patří i nepatří a myslím docela dobře vystihují fungující, leč ne úplně vášnivý manželský pár. A celé to pak skončí stejně, jako to začalo - nenápadně, do ztracena...(6.2.2011)

 • jafuska
  ***

  klasické rodinné trable jeden syn je gay, druhý hraje na housle, do toho všeho se přistěhuje starý otec který je zarputily, nemá rád lidi, sice vše do sebe nějak zapadalo, ale už od začátku film ztrácí dech, a pak film plyne velmi pomalu, a vlastně je to jen průměrný film, který prostě ničím nic moc nenadchne, bohužel.(29.12.2010)

 • lennyd
  **

  Nedovi (Liev Schreiber) se začíná hroutit život. Jeho práce, tvorba scénářů pro pornografickou kabelovou televizi, jej nijak moc neuspokojuje, jeho starší syn mu oznámil, že je gay a sexuální život s manželkou (Helen Hunt) už taky není to co býval. Zvlášť když se k nim do domu nastěhuje jeho tchán, zahořklý a nemocemi prolezlý stařík, který vyžaduje kompletní servis. Když začne pracovat na novém scénáři s pohlednou kolegyní, začne si vše uvědomovat daleko více ... Původně jsem se na tento film dost těšil, páč Lieva Schreibera i Helen Hunt mám docela rád. Jenže nakonec jsem z filmu hodně zklamaný, protože jsem se u jeho sledování dost nudil, konání jednotlivých postav jsem taky moc nechápal, a navíc mi všechny trable Nedovy rodiny byly docela ukradené. Ještě bych možná chápal, kdyby rozuzlení bylo následkem něčeho seriózního, co si Ned uvědomí a začne konat jinak, a ne jen že dostane do držky od expřítele své exmilenky. Takže jednu hvězdu za Schriebera, jednu za Helen Hunt a víc nedám...(10.10.2013)