Goalissimo

(pořad)
všechny plakáty
Sportovní
Česko, 2007, 48 min

Angličtí tvůrci magazínu připravili výběr z renomovaných i neznámých fotbalových soutěží světa.

Nechybí ani souhrn evropských lig. Góly z Německa, Itálie, Francie, Nizozemska, Portugalska nebo Skotska. Záběry z utkání tuniské, ale i marocké nebo alžírské ligy působí v přívalu nejlepších soutěží světa hodně exoticky. Bonbonkem je výběr nejlepších zápasů argentinské a brazilské ligy (sestřih utkání Bocy Juniors, River Plate nebo mistrovského celku Estudiantes de la Plata, portrét nejčastěji skórující brankáře světa Rogeria Ceniho ze Sao Paola). (oficiální text distributora)

Ded@M@tes

Až tak dobrý sportovní pořad to není, ale na ukrácení dlouhé chvíle to stačí. / Viděné epizody cca *10.dílů / ( Hodnocení: 6/10 ) ()

Hrabka

Pořad o fotbale nemůže být špatný. Navíc tady se jedná o sestřihy zápasů zahraničních lig. Takže skvělá podívaná. ()

duklak2

Více takovýchto pořadů. Jsem sportovní sázkař a tak uvítám stručný přehled gólů z veškerých soutěží. Děkuji tvůrcům, že se nebojí "zabrousit" i do "neznámých" fotbalových soutěží světa. ()

Caszidy

Sestřihy, souhrn, tabulky. Sestřihy, souhrn, tabulky. Sestřihy, souhrn, tabulky a ještě jednou sestřihy, souhrn, tabulky. Svůj účel to však plní. Byť by se určitě dala použít i zajímavější forma. ()

Marek1991

Celkom fajn futbalový magazín. Kvalita nie je veľká, ale dá to celkom zaujímavé informácie, ktoré v iných magazínoch o futbale nie sú, lebo sa zaoberajú iba niektorými najlepšími vybranými ligami a zápasmi. Tento zahŕňa aj menej ukazované a vie mi dodať aké také informácie. Nie je to však nič moc, či už kvalita alebo spracovanie. ()

Paxxx.cz

Nelseduji pravidelně, ale když už náhodou na tenhle pořad natrefím v TV rád se mrknu, když nic jiného nedávají v TV solidně zabaví... ()

Venkovan

Sestřihy utkání z různých fotbalových lig zejména Nizozemsko, Belgie, Švédsko, Argentina, Brazílie. Čtyři hvězdy za absenci nejlepších lig světa tzn. Anglie, Španělsko. ()

giovanni3

,,Angličtí tvůrci magazínu...,, a v titulku máme zemi původu Česko... Pěkně! Já jsme naprosto spokojen sestřih z fůry světových lig k tomu tabulky atd.. co víc by si mohl fanda fotbalu přát? 5z5 ()

Cejny

Perfektní pořad o dění ve světové kopané. Akorát ty komentáře by potřebovaly zlepšit, proto dávám, jen 4 hvězdičky. ()

ZkuKol

1) nevím co to dělá na csfd 2) je super že to divákovi v ČR přiblíží africké a jihoamerické ligy 3) nemám-li prává na nějakou soutěž, tak jí tiše vynechám a ne že udělám příspěvek z fotek v magazínu... 50% ()

walkingdead

+ nesoustředí se jen na top evropské ligy, ale zabrousí dokonce i na jiné kontinenty / - u řady soutěží nemají tvůrci pořadu vysílací práva k highlightům, takže část pořadu vyplňují jen komentované fotografie Celkově pořad, který v TV nevyhledávám, ale když na něj narazím, tak se klidně podívám. ()