vydumnica

Nezvyknem komentovať každú jednu epizódu Parenthood, ale teraz musím. Tak toto ma teda maximálne dojalo. Nestáva sa často, aby ma nejaký film alebo seriál dojal až k slzám, väčšinou ich mám len na krajíčku, ale posledných 10 minút tejto epizódy bolo tak silných, že som si slzy utierala rovno 2x a to sa mi už roky (!!!) nestalo, preto 5*. Poviem úprimne, prvých 35 minút bolo skôr na úrovni 4 hviezdičiek. Ale potom prišla scénka v pôrodnici. Úplne chápem obidve strany. Julia celá natešená, že si adoptuje bábätko, o ktoré sa celé mesiace dá sa povedať starala, starala sa o Zoe, investovala do toho všetku svoju energiu, čas, peniaze, pripravovala detskú izbičku. Zoe pripravená dať svoje dieťa na adopciu, veď už aj papiere podpísala, no stalo sa, čo divák tak trochu aj tušil, že keď už mala svoje dieťa v náručí, už ho nebude chcieť dať nikdy preč. A pohľad tých dvoch žien jednej na druhú, bez slov, len slzy to bolo silnejšie ako keby do toho dali nejaký dialóg alebo čo i len slovo. A potom v závere, scénka v daždi s Crosbym a Jasmine, tak tu som plakala druhýkrát. Taký dobrý seriál a tak málo ľudí ho sleduje/hodnotí, až to nechápem. ()