Reklama

Reklama

Největší fanoušek

  • USA Big Fan
Trailer

Paul Aufiero je 35letý pracovník obsluhy parkoviště, který žije se svou matkou na Staten Islandu. Jeho zoufalý život mu příliš nevadí, protože má jednu skutečnou vášeň - sám o sobě říká, že je "největším fanouškem New York Giants na světě". Jednou v noci Paul a jeho nejlepší kamarád Sal zahlédnou na benzínové pumpě na Staten Islandu hvězdného obránce Giants Quantrella Bishopa. Spontánně sledují jeho SUV až na Manhattan do striptýzového klubu, kde konečně seberou odvahu a promluví si se svým hrdinou. To, co začíná jako splněný sen, se změní v noční můru poté, co malé nedorozumění rozpoutá násilnou potyčku a Paul je vyslán na cestu, která prověří jeho oddanost až do morku kosti. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Zväčša filmy začínajúce športovou udalosťou, kedy hlásateľ v rádiu sype jedno meno za druhým, ma odrádzajú, pretože mi lepí, že sa nezorientujem! Ale po úvodnom zápase sa vykľulo z filmu zdatné prekvápko. Ono, v podstate tie kecy sú tam furt, lebo tí chlapíci počúvajú rádio v jednom kuse a navyše doň aj volajú, ale s blížiacim sa koncom sa i napätie stupňuje a potom... no, celkom ma ten koniec dostal! Som fuckt nečakal! Ja by som povedal, že je to taká drámička jednohubka s občasnými hláškami. Jediné, čo ma tam naozaj dosť sralo, tak to rádio pritrúble! Ale môžem len doporučiť. Je to na takých 50- 65%! ()

DoubleJo 

všechny recenze uživatele

Na tento film som sa veru tesil, no bohuzial nenaplnil moje ocakavania. Nie je to zly film, no myslel som, ze mi pojde troska viac pod kozu a dostanu sa mi silnejsie emocie. A ku koncu to uz aj vyzeralo, ale nebolo to celkom tak.. Aj ked bol hlavny hrdina celkom sympatak a v niektorych vedlajsich postavach som videl paralelu z mojho zivota, film asi neviem ocenit az tak, kedze nie som taky zaryty fanusik ziadneho sportu. A preto si myslim, ze prave takyto fandovia ho ocenia najviac. ()

MoRTy 

všechny recenze uživatele

Fakt dobrej a příjemně koukatelnej příběh se sympatickym hlavnim lůzr-hrdinou. Giants jedou, do prdele s Philadelphia Philem ! ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Big Fan klame tělem a určitě není komedií. Jedná se o dost nekompromisní drama se silným zaměřením na psychologii charakterů - a herci v hlavních rolích jsou překvapivě velmi dobří. Od stand-up komika Pattona Oswalta v té nejdůležitější až po pozapomenutého Rapaporta ve vedlejší. Se závěrem si scénárista nevěděl moc rady a ten není příliš katarzní, aby diváka uspokojil. Celkem se ale režírující Siegel (scénář k Wrestlerovi) osvědčil jako slušný řemeslník. 65 % ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama