poster

Hledá se Jackie Chan

 • čínština

  Xun zhao Cheng Long

 • anglický

  Looking for Jackie

Akční / Komedie / Rodinný

Čína, 2009, 85 min

Hudba:

Zai Lao
 • HappySmile
  *

  Ach jo, teda fakt nevím, co na to říct. Dívala sem se na tento film samozřejmě kvůli Jackiemu Chanovi, ale ten se v celém filmu objevil tak na 2 minuty. No to by ani nebyl hlavní kámen úrazu. Problém je spíš v tom, že to vypadalo, jak kdyby si kluk vzal doma kameru a všechno si to natočil sám. Ano, jednak byl amatérský obraz a jednak zde byl velmi prostoduchý příběh, který by zaujal možná tak malé děti... Vážně nechápu, proč se tomu Jackie propůjčil.(18.3.2012)

 • MickeyStuma
  ***

  Námět tohoto snímku je velmi podobný staršímu filmovému počinu z roku 1992 pod českým názvem ´Mistr kickboxu´. Máme tu chlapce s touhou se setkat se svým idolem Jackie Chanem a požádat ho, aby ho učil bojovému umění. A kudy chodí, představuje si s ním různé akční situace. No ano, ve snímku ´Mistr kickboxu´ je také takový kluk, byť středoškolák, a pro změnu je jeho idolem Chuck Norris. Televizní optika kamery velmi snižuje vizuální strukturu filmu a tak to dosti ubírá na kvalitě. Začátek děje ihned spustí velikou bitku samotného Jackieho Chana, aby se poté ukázalo, že se jen natáčela scéna k filmu a Jackie tu v podstatě hraje sám sebe. Ukazuje se však jen okrajově, protože hlavním hrdinou příběhu je 16-letý Zhang Yi-shan, který pro setkání s ním dělá naprosto vše. Film není ničím jiným než rodinným lehce zábavným snímkem, který je určen pro celou rodinu, takže tu nelze očekávat lecjaké ostré bojůvky. Celkově akčně naladěného diváka tedy neoslní, ale jako televizní pohodovku se to dá zvládnout.(11.1.2017)

 • Kryton
  *

  Jackie Chan je zde maximálně pět minut, kdy hraje sám sebe při točení filmu. Po zbylých 80 minut se odehrává TV nudné rodinné cosi o klukovi, co rád Jackieho Chana a chce ho moc a hodně moc vidět. Jak to asi dopadne?! No jasně, že se s ním sejde, to by ten čínský morálně čistý film přece jinak nebyl. Budu zlý, ale toto je něco jako budovatelský film u nás, kde musel každý z herců hrát, aby si mohl natočit "něco mimo".(24.1.2012)

 • drankeryth
  *

  Och, to teda nie:( Cakal som, ze to bude nejaka akcna komedia s Jackiem Chanom, ale on tam len hral par minut. Cele to bolo detinsky hlupe a ten dej filmu ani nehovorim. Stupidne dialogy na kazdom kroku a ked uz sa vyskytla nejaka nadej na akciu, tak bola spackana ako sa len dalo. A ten hlavny hrdina, 16 rocny zasran to len kazil vsade, kde sa len pohol. Kto prisiel na ten napad splodit tento film? Ved to bola hotova katastrofa. Vraj komedia a to prosim kde? To myslia tie trapne hlasky, co vydaval zo seba ten mlady 16 rocny pako? Nechapem, ako tam nalakali Jackieho Chana, aby si v tom prepadaku zahral. To uz je na tom tak biedne, ze uz berie vsetko co sa mu dostane do ruk? Podla mna urcite nie, to sa len zlutoval nad tvorcami filmu a podal im pomocnu ruku:) Pre mna je tento film absolutne slaby film a jednu hviezdicku mu davam len za toho Jackieho.(26.10.2012)

 • Chrustyn
  **

  Infantilní dobrodružství, o chlapci, který se vydává na velkou výpravu aby našel svůj vysněný grál, kterým je samotný Jackie Chan. Pro čínské dětské publikum (kolik českých dětí zná J. Chana?) možná zábavné, ale pro ostatní už vůbec. A kdo se těší na Jackieho Chana a jeho kousky, ať si nechá zajít chuť.(29.2.2012)

 • - Yihong Jiang v roce 2009 soutěžila o cenu Golden Rooster v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace