Y: The Last Man Rising

všechny plakáty

Zemi zachvátí epidemie, která vyhladí celou mužskou populaci. Jediným přeživším mužem je amatérský kouzelník Yorick. Film ukazuje jednu z možností, jak by mohla vypadat vláda feministek na Zemi. A nezdá se, že by to bylo až tak roztomilé a růžové jak bychom si rádi mysleli. (SaNGe)

Davies182

Neuvěřitelné, co dokáže parta fandů udělat s příběhově vděčným tématem. Tváří se to jako pilot minisérie minotirní kabelové televize, fungují tomu napínavé scény i postavy, tak sem s tím. Jen to herectví trochu pokulhává, ale to se dalo čekat. ()

Ampi

Jeden za zajímavých komiksů se měl stát celovečerním filmem, tento kratký a amaterský film jej nahrazuje, ale kůpodivu není až tak špatný. I když upravy vůči předloze jsou i tu. Zdá se mi to, nebo to tu hodnotí skrýté feministky? Co teprve celovečerní film, jak by dopadl? ()

Kaluž

Vypadá to jako ochutnávka seriálu, který bych si rozhodně nenechal ujít. A Yorick je tady docela sympaťák. ()

• Několik let před uvedením snímku chtěl látku zpracovat v celovečerní verzi D.J. Caruso, který si v hlavní roli přál Shiu LaBeoufa. (SaNGe)