Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mark (Til Schweiger) je vášnivý cyklista, vynikajúci rozprávač historiek a charizmatický dobrodruh, ktorý po ťažkej nehode príde o nohu. Ako sa vyrovná s neľahkým údelom osudu tak ambiciózny chlap, akým Mark je?
Príbeh jeho osudu je nasiaknutý emóciami, silnou väzbou priateľstva, lásky ku kopcom, ženám a dcére. (sochoking)

Recenze (36)

iamek 

všechny recenze uživatele

Uživatel Toto asi nepochopil, že hlavní hrdina miloval cyklistiku a bez nohy mu hrozilo, že si prostě už nezajezdí a nesplní si svůj sen. Tyhle malé dramata mám čím dál tím víc rád a nedivím se, že kvalitní herci tyhle snímky produkují. Til Schweiger to může dotáhnout hodně daleko a Phantom Pain může na různých festivalech posbírat hromadu cen. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Člověk podstupuje rozhodnutí neustále, v běžném životě mnohokrát denně a ani si to neuvědomujeme. Tedy pokud se nejedná o taková, která vám zachrání život nebo jej případně zásadním způsobem ovlivní. A přávě o to jde v životním příběhu cyklisty, který bude muset se svým osudem bojovat... Til Schweiger luxus! 72% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

Co dělá noha? Nevím, ještě jsem nenašel dost odvahy podívat se pod deku..... Je fajn, že německá kinematografie už dávno není jen Kobra 11. Já si však ani dlouho po skončení tohoto filmu nejsem jistý, jestli to je – byl film pro mě. Každopádně T.Schweigel má mé sympatie. Tady jako vášnivý cyklista, milovník žen a vypravěč veselých historek, jenž dokáže předvést poetiku jízdy na kole, jízdy přírodou, když je nádherné být sám a užívat si a nasávat tu krásu, která je všude je kolem nás. Po amputaci se rozehrává příběh, který prožilo hodně lidí. Zjišťuje, že kromě toho, že potřebuje jen jednu botu, potřebuje přátele, kteří mu pomohou vyrovnat se s tímto faktem. Pomalé až nudné tempo občas prosvítí maličká dojemná perlička, kterých ke konci přibývá. Film o vyrovnání se se ztrátou nohy, o hledání nového smyslu života asi musí být smutný. Musí být vidět ta odhodlanost být připravený zbavit se démonů, kteří do vás vstoupí a DOKÁZAT TO. A třeba začít cestovat s někým, kdo bude oponovat jeho historkám, protože život ztrátou nohy nekončí. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * Víte že? Fantomovou bolestí se rozumí krátké vystřelující bolesti v oblasti části končetiny, která již neexistuje? ()

JANARYBA 

všechny recenze uživatele

Výborný film , jediné co mi tam skřípalo, je Til Schweiger, který se s kolem prostě nějak nesrostl a působí na něm asi jako náš obézní soused v cyklodresu odnaproti. Další věcí, která mi nejde úplně do hlavy (když to bylo dle skutečnosti), že někdo, kdo projevuje takovou pevnou vůli (trénovat za každého počasí), že je v běžném životě takový nespolehlivý outsider... ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Jistě, že to není nějak extra dokonalé. Dabing je skoro až tragický, na druhou stranu, bylo by hodně nefér, trestat tenhle film, za něco, za co ani dost dobře nemůže. Vše ostatní se mně ale kupodivu dost líbilo. Přes výborný soundtrack, až hlavně k výkonu Tila, o nemž se rozhodně nedá říct, že by to byl herec mého srdce. Spíš naopak, ale tohle byl přesně ten film, kde mi jeho pronikavý pohled vůbec nevadil a celkem jsem mu věřil i tuhle tragédii, jakých se už stala spousta. Takový nenápadný, moc neviděný film, který čistě za sebe můžu jen a jen doporučit. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Inspirováno příběhem Stephena Sumnera. (ancak)

Reklama

Reklama