EZO.TV (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (281)

• Zeck

Sofistikovanější než "Volejte věstce" protože EZO se soustředí ještě na větší píčoviny než jen karty. Tady se totiž věští z koule, pastelek anebo bubínku. No, viděl snad někdo většího čuráka než Vlastu Čuráčka, který tři minuty buší do dětského bubínku pro hudební výchovu a řve u toho "ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ, ŠTĚNĚ", případně "SLIZSKÁ CHOBOTNICE"? Já ne, totální degradace inteligence volajících, buďto můžete věřit regulérnímu magorovi s bubínkem nebo předstíranému charismatu teplého Fajxe a když ani on ne, pak senilní tlusté prasnici, která si účtuje 70 Kč za minutu za to, že vybarví jednu stránku omalovánek svými pastelkami. Možná by si všichni měli nastoupit na tu vesmírnou loď a odletět do prdele (Avalonu) 0%(16.7.2011)

• ..Lucas..

Reálně odpad, za cikánku Jolandu bych ale dal snad i pět hvězdiček :D(26.3.2013)

• BitlDjus

úúúúúú daba !(11.4.2011)

• jezurka42

HRŮZA!!!(7.2.2012)

• pufina

Otřesné! Čištění čaker a čeho všeho.. Věřím různým věcem (i občas těm, co se nedají logicky vysvětlit), ale tohle se opravdu nedá.. Myslíte, že když tam zavolám a zeptám se jich, na které půlce zadku mám pihu, že mi to poví? :-D(15.8.2011)

Vlastíka mám rád. Je to takovej člověk z kterýho ta pozitivní energie přímo vyzařuje. Za něj to hodnocení nedám do odpadu, jelikož sám o sobě ten pořad je pěkně blbej. 50%(17.2.2012)

• blitzer

Vlastíka Plamínka znám jen z jeho vystoupení u Krause (a pár legendárních videí na youtube), přesto si dovolím tento jeho skvostný pořad ohodnotit... jen nechápu, jak je možné, že takovýhle individua mají svůj vlastní pořad v televizi.(13.10.2011)

Maximum za Plamínka, odpad! za pořad. Ale že se u Vlastíka člověk zasměje... :)(19.9.2012)

• ExpertRaptor

Je to hrozná relácia, ktorá nikdy nemala byť natočená, pretože divákovi nič neponúkne okrem veľkej nudy a podvodu. 5%(16.12.2018)

• Lolita

U tohohle jsem se pobavila jako nikdy, a měla jsem chuť dát pět hvězdiček za magora Vlastíka a jeho mák, mák mák! stěněněně atd, za Jolándu která nemá jasno o svém původu atd... samozřejmě, že kvalitativně je pořad na 5 odpadů, ale dejte svojí zábavě nejen vysokoškolských večerů tak špatné hodnocení ;-) 22.8.2012 změněno zpět na odpad.. :)(16.1.2012)

• Scratt

Snad ještě o fous horší než volejte věštce, ale nic horšího než "Odpad!" už dát nemůžu. 0%(24.11.2009)

• M-arta

(Pomóóóóóóc!) ...teda ono to nakonec určitě může zafungovat i jako zdroj švandy, kterou asi nevymyslíte, ani kdyby jste si černou kočku s křišťálovou koulí na hlavu stavěli: http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y(16.1.2010)

• skrblik007

Tady jsem se vážně rozhodoval mezi 5* a odpadem! Kdyby to celý bylo točený jako komedie, dal bych bez debat 5*. Jenže oni to myslej vážně. Pokud se budete chtít pobavit, najděte si na youtubku videa z EZO.TV. Budete se válet smíchy po podlaze.(13.3.2011)

• Nihlathak

Za Jolandu mám chuť dát pět hvězdiček, protože jsem opravdu u máločeho brečel smíchy a válel se po koberci. No jinak je to samozřejmě neuvěřitelné panoptikum kreatur, které musejí sbírat někde v léčebnách. Medicinman štěně-zebra Plamínek, Jolanda, která ze sebe nedělá žádná gadžika a plejáda dalších magorů, ze kterých vám spadne čelist o metr dolů.(12.3.2012)

odpad! nebo ***** ? Těžká volba. Asi to budu vždycky po půlroce střídat.(2.8.2012)

• Tucqa

Jolandina písnička "Jsem cigánka, zaplať Pánbůh", která byla sestříhaná z jejich hlášek, je snad jediné k pobavení, co z tohoto pořadu vzešlo. Dlouhé, nudné, lži, o ničem... A k Vlastíku Plamínkovi se raději vyjadřovat ani nebudu...(21.12.2012)

Lepší komedie prostě neexistuje! A ještě tolik sympatických dam se tam objevuje. No nečuč na to! ;)(1.4.2013)

Vlastik Plamínek za to stojí! a když se tam jindy objeví Jolanda - zábava je jistá...(4.8.2012)

Tenhle pořad je něco neuvěřitelného a u nás do té doby nevídaného! Dnes už je to klasika ve vyprazdňování peněženky skrz televizi a vzešlo odtud spousta skvělých hereckých hvězd jako Vlastík Plamínek, cikánka Ronda atd.(4.1.2013)

• LiborGondek

Nestačím se divit, kolik těchto pořadů poslední dobou vzniklo. Že to mají ty televize zapotřebí... Než tohle, tak je snad lepší napsat na obrazovky konec vysílání, zavřít krám a jít spát. Mimochodem, fundovaného věštce Vlastíka Plamínka, který stále něco odlehčuje, bych také odlehčil - jednou lehkou a třemi středně těžkými ranami kladivem do zátylku. To by bylo adekvátní odlehčení a možná by se mu nakonec i ulevilo...(10.1.2013)

• civalII

Můj syn se vždycky ráno dívá na Animáčka a pak jde do školky, já ho jdu odvést, pak se vrátím domů, kde je zapnutá tv a běží toto. Strašný, nechápu jak může být někdo tak blbej a volat tam. Nechutný kundy, který čmáraj na papír a říkaj jiným kundám, že je nějakej čůrák brzo vojebe anebo "vojebe".(15.1.2013)