EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)

habertek odpad!

Tak toto je odpad odpadů!!! Otřesnější sračku na obrazovky už plesknout nemohli! Nechápu ty lidi co tam volají...asi nemají všech pět pohromadě! Už jenom za ty peníze co provolají by se mohli objednat k pořádné kartářce a nepřestává mě udivovat jak jsou ty kartářky/kartáři drzí a jak odbívají volající. P.S: Molh by mi někdo říct z jakých ústavů vybírají ty rádoby kartářky a kartáře??? ()

brzozin

Největší prdel, co jsem kdy viděl. Parta přiblblých debilů volá za těžké prachy jiným kreténům, kteří neustále melou pantem a tlachají hromadu nesmyslů. Nejlepší je Jolanda. Ani jsem netušil, že něco takového vůbec na zemi existuje. Musím tomu dát čtyři hvězdy. Tak dobře jsem se už dlouho nepobavil. ()

Nessos

Já jsem cikánka - Jolanda! Neuvěřitelně vtipné a chválím účinkující za jejich naprosto famózní umění improvizovat. ()

The Skala odpad!

Jak tam někdo může volat? Zbytečně vyhozený peníze. Kdyby lidi ty prachy vyhodli z okna, dost možná by to mělo větší smysl. ()

vrook

Hvězda za to, že se jednou za čas neskutečně zasměju, co tam volá za lidi. Navíc mi to v noci často slouží jako zvuková kulisa, když se učím. ()

BisiJoker odpad!

Neuvěřitelně nesmyslný pořad typu ''Zjistěte svou budoucnost'' občas je ovšem docela zábava sledovat jak se znemožnují volající lidé nebo dobře naladěný Vlastík Plamínek :) ()

infernet odpad!

No řekněte lidi, ale upřímně, viděli jste někdy větší hrůzu? Vždyť tohle hraničí s trestným činem! Chápu lidi, kteří tomu z recese dají plný počet, ale bohužel mezi ně já nepatřím. ()

Rediik odpad!

Je až šílené, co za "lidi" žije mezi námi. Chvíli se smějete, ale pak už na to koukat nejde. Už prostě neví, jak z lidí vytahat peníze.. ()

laple odpad!

Na světě je plno pitomejch lidí, co utratí 100,- za minutu telefonování, aby si nechalo namlít snůšku na koleni sesmolených hovadin... ()

simon111

Výborná záležitost, když v noci nemůžte usnout! Osobně pak doporučuji na YouTube vyhledat kanál uživatele CaryMaryFuck! ()

theFtip odpad!

Nechápu inteligenci lidí co jsou schopni do tohoto pořadu zavolat. Stupidní banda idiotů co tahá prachy z lidí. Jediné co můžu teda říct je že umějí pěkně lhát (a pohotově!) a to teplým Alešem Fajxem s reiki rohem hojnosti počínaje, přes kartářku Anie až po retardovaného zaostalého Vlastíka Plamínka s mozkem menším než lískový ořech. ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠTĚNĚ! FUJ! ()

Nonna odpad!

Když si vezmu, jaké peníze stojí, zaplatit si v televizi byť pár sekundovou reklamu, pak jde při výrobě takovýchto hodinových pořadů skutečně o hříšné a naprosto zbytečné utrácení peněz. A ještě horší pocit než z těch vyčůraných omámenců, co to provozují, mám z osob, které tam volají: "Jsem Pepik, narodil jsem se 5.10. a chtěl bych vědět, jestli nejsem nemocný"..........."Ano Pepiku, koule mi říká, že si musíš koupit přípravek XYZŽ v hodnotě 3000,-Kč, protože máš náběh na rakovinu prostaty." Opravdu tam někteří z nás volají?Já radši budu podezírat autory, že si tam volají sami, nebo jinak je to s námi hodně zlý. ()