Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje.(20.7.2012)

• L3G1ON4R

Dobrej komik a herec Rob Shneider jako vedlejší postava mi přijde ujetý. Hlavní děj už je tak ohranej, že i gramofonová deska přeskakující pod jehlou má menší záseky. To v tý americe jiný story neznaj, než klasickou zápletku bandy lidí, kteří si uvědomý nějakou chybu a snaží se jí vymazat způsobem, sednem do auta, dojedem jí a vymažeme/zničíme/ukradneme/etc... Ze svobodný země přišly mnohem lepší tituly ke koukání, např: Road Trip. Kromě toho, že dobrýho komika zazdili do role honícího se maníka za kráskama, který udělaj bláznivou věc jen aby na tom vydělal. Nahoděj ohranej příběh s nudnou zápletkou a opravdu, ale opravdu nečekaným vyvrcholením... je tohle další tragédie jednadvacátýho století vytištěná přez kopírák.(7.12.2009)

• Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

Další teenUSA komedie. To podstatné v takových filmech (sexy herečka) je splněno, protože Jenna Dewan-Tatum je opravdu jako upjatá panna k sežrání. Divím se, že není obsazovaná častěj, vzhledem k jejímu tělu. To druhé podstatné (nějaký ten humor) tam je taky. Rob Schneider zábavný jako vždy (jak pro koho). Jsou to jenom kozy.(14.1.2015)

• Mikecat

Dve baby a dvaja chalani idú získať naspäť nahrávku pornonakrúcača Ed Curtzmana (Rob Schneider) holky v akci, kde ukazujú baby svoje prsia, Naoko nevinná Priscilla sa vdaka spolubývajúcej opije zacne šaňtiť a ukazovať svoje vnady. Bojí sa o štipendium tak nakrúcača prenasledujú a snažia sa ho chytit. Všetko nakoniec skončí úplne inak, keď kazetu vydať nechce a vo vedomí vypnutých mikrofónov vyjde s farbou von, že na všetkých serie a ide mu len o prachy. Chýba silnejší príbeh a viac humoru.(13.8.2015)