poster

Americká panna

 • USA

  American Virgin

 • Slovensko

  Navždy panna

Komedie

USA, 2009, 98 min

Režie:

Clare Kilner

Scénář:

Jeff Seeman

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

John Hunter

Producenti:

Lucas Jarach, Jason Price

Střih:

Keith A. Cox

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
 • juta
  ***

  Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

 • Pepaa7
  *

  Ne už ne tyhle americké rádobykomedie poukazující na to že dnešní lidé už jsou schopní bavit se pouze na filmu o sexu nebo fekálním humoru. Dobře u Prciček to bylo ještě vtipné hlavně kvůli skvělému obsazení. Ale od nich už uplynula nějaká doba a mezitím se oběvilo takových filmů a pořád o tom sámém... Ne už to vážně netáhne... 1 hvězna a upřímně ani nevím za co...(7.4.2013)

 • Pythonator
  ***

  Další teenUSA komedie. To podstatné v takových filmech (sexy herečka) je splněno, protože Jenna Dewan-Tatum je opravdu jako upjatá panna k sežrání. Divím se, že není obsazovaná častěj, vzhledem k jejímu tělu. To druhé podstatné (nějaký ten humor) tam je taky. Rob Schneider zábavný jako vždy (jak pro koho). Jsou to jenom kozy.(14.1.2015)

 • zigy
  ****

  Zábava plná oplzlostí (zejména díky přítomnosti pana Schneidera), ale přiznejme si - zábava. A navíc hezký holky, co se nestydějí....oceňuji tuto otevřenost na rozdíl třeba od Prciček.....Akorát bych řekl, že jestli to takhle vypadá na amerických VŠ, tak potěš pánbu, protože veškerá morálka je v tahu....(3.3.2014)

 • playboy_05
  ****

  Jedna z mala picovin, ktera si tak nizke hodnoceni podle me nezaslouzi. Znam hafo "lepe" hodnocenych filmu, ktere nepobavi ani z poloviny jako tento. U tohohle jsem se valel smichy temer od zacatku do konce...pravda, byl jsem lehce pod vlivem a na podobnou kravinu jsem mel vylozene naladu...ale ucel to rozhodne splnilo(13.1.2015)