Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Olík

Robu Schneiderovy už je málo hrát ocásek Adama Sandlera a tak se rozhodl posunout o „úroveň víš“. Americká produkce sype z rukávu primitivní studentské komedie jako Babica majoránku, že už ani nejde, díky jejich standardní „kvalitě“, rozpoznat kterou jsme měli to potěšení zhlédnout a kterou ne – bože, kde jsou časy Prciček nebo Road tripu???!!!:((21.9.2011)

• Mikecat

Dve baby a dvaja chalani idú získať naspäť nahrávku pornonakrúcača Ed Curtzmana (Rob Schneider) holky v akci, kde ukazujú baby svoje prsia, Naoko nevinná Priscilla sa vdaka spolubývajúcej opije zacne šaňtiť a ukazovať svoje vnady. Bojí sa o štipendium tak nakrúcača prenasledujú a snažia sa ho chytit. Všetko nakoniec skončí úplne inak, keď kazetu vydať nechce a vo vedomí vypnutých mikrofónov vyjde s farbou von, že na všetkých serie a ide mu len o prachy. Chýba silnejší príbeh a viac humoru.(13.8.2015)

• Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)

• Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje.(20.7.2012)

• dopita

Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky.(8.9.2011)