poster

Americká panna

 • USA

  American Virgin

 • Slovensko

  Navždy panna

Komedie

USA, 2009, 98 min

Režie:

Clare Kilner

Scénář:

Jeff Seeman

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

John Hunter

Producenti:

Lucas Jarach, Jason Price

Střih:

Keith A. Cox

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
 • nash.
  **

  Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)

 • Pepaa7
  *

  Ne už ne tyhle americké rádobykomedie poukazující na to že dnešní lidé už jsou schopní bavit se pouze na filmu o sexu nebo fekálním humoru. Dobře u Prciček to bylo ještě vtipné hlavně kvůli skvělému obsazení. Ale od nich už uplynula nějaká doba a mezitím se oběvilo takových filmů a pořád o tom sámém... Ne už to vážně netáhne... 1 hvězna a upřímně ani nevím za co...(7.4.2013)

 • BeranSon
  **

  Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 -(25.8.2014)

 • playboy_05
  ****

  Jedna z mala picovin, ktera si tak nizke hodnoceni podle me nezaslouzi. Znam hafo "lepe" hodnocenych filmu, ktere nepobavi ani z poloviny jako tento. U tohohle jsem se valel smichy temer od zacatku do konce...pravda, byl jsem lehce pod vlivem a na podobnou kravinu jsem mel vylozene naladu...ale ucel to rozhodne splnilo(13.1.2015)

 • Mikecat
  **

  Dve baby a dvaja chalani idú získať naspäť nahrávku pornonakrúcača Ed Curtzmana (Rob Schneider) holky v akci, kde ukazujú baby svoje prsia, Naoko nevinná Priscilla sa vdaka spolubývajúcej opije zacne šaňtiť a ukazovať svoje vnady. Bojí sa o štipendium tak nakrúcača prenasledujú a snažia sa ho chytit. Všetko nakoniec skončí úplne inak, keď kazetu vydať nechce a vo vedomí vypnutých mikrofónov vyjde s farbou von, že na všetkých serie a ide mu len o prachy. Chýba silnejší príbeh a viac humoru.(13.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace