Americká panna

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott

Jedna z mala picovin, ktera si tak nizke hodnoceni podle me nezaslouzi. Znam hafo "lepe" hodnocenych filmu, ktere nepobavi ani z poloviny jako tento. U tohohle jsem se valel smichy temer od zacatku do konce...pravda, byl jsem lehce pod vlivem a na podobnou kravinu jsem mel vylozene naladu...ale ucel to rozhodne splnilo(13.1.2015)

• nash.

Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)

• Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

• Pepaa7

Ne už ne tyhle americké rádobykomedie poukazující na to že dnešní lidé už jsou schopní bavit se pouze na filmu o sexu nebo fekálním humoru. Dobře u Prciček to bylo ještě vtipné hlavně kvůli skvělému obsazení. Ale od nich už uplynula nějaká doba a mezitím se oběvilo takových filmů a pořád o tom sámém... Ne už to vážně netáhne... 1 hvězna a upřímně ani nevím za co...(7.4.2013)

• BeranSon

Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 -(25.8.2014)