poster

Americká panna

 • USA

  American Virgin

 • Slovensko

  Navždy panna

Komedie

USA, 2009, 98 min

Režie:

Clare Kilner

Scénář:

Jeff Seeman

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

John Hunter

Producenti:

Lucas Jarach, Jason Price

Střih:

Keith A. Cox

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
 • dopita
  **

  Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky.(8.9.2011)

 • zigy
  ****

  Zábava plná oplzlostí (zejména díky přítomnosti pana Schneidera), ale přiznejme si - zábava. A navíc hezký holky, co se nestydějí....oceňuji tuto otevřenost na rozdíl třeba od Prciček.....Akorát bych řekl, že jestli to takhle vypadá na amerických VŠ, tak potěš pánbu, protože veškerá morálka je v tahu....(3.3.2014)

 • Mikecat
  **

  Dve baby a dvaja chalani idú získať naspäť nahrávku pornonakrúcača Ed Curtzmana (Rob Schneider) holky v akci, kde ukazujú baby svoje prsia, Naoko nevinná Priscilla sa vdaka spolubývajúcej opije zacne šaňtiť a ukazovať svoje vnady. Bojí sa o štipendium tak nakrúcača prenasledujú a snažia sa ho chytit. Všetko nakoniec skončí úplne inak, keď kazetu vydať nechce a vo vedomí vypnutých mikrofónov vyjde s farbou von, že na všetkých serie a ide mu len o prachy. Chýba silnejší príbeh a viac humoru.(13.8.2015)

 • Olík
  **

  Robu Schneiderovy už je málo hrát ocásek Adama Sandlera a tak se rozhodl posunout o „úroveň víš“. Americká produkce sype z rukávu primitivní studentské komedie jako Babica majoránku, že už ani nejde, díky jejich standardní „kvalitě“, rozpoznat kterou jsme měli to potěšení zhlédnout a kterou ne – bože, kde jsou časy Prciček nebo Road tripu???!!!:((21.9.2011)

 • BeranSon
  **

  Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 -(25.8.2014)