Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)

• BeranSon

Jedna řadová komedie, která nikam nezapadá a je stráta času se jí věnovat, jenomže tp sem měl vědět dříve, než sem to sledoval. Ještě že se hlavní postava dokázala na konec jak se patří "odvázat", protže její zahořklost mě štve nejen na ní, ale na všech bulících co znám. Nesmírným plusem byla banda stařen co na Roba vytasili prsa, tomu sem se ale zasmál :-) - 3/10 -(25.8.2014)

• dopita

Vzhledem k názvu, žánru a Robu Schneiderovi jsem čekal, že u toho vydržim tak pět minut, udělá se mi zle a pudu spát. Nakonec jsem vydržel až do konce, ale asi hlavně proto, protože se mi nechtělo spát. No dobře, film není zas taková sračka jak jsem čekal. Což ale neznamená, že bych se odvážil někomu film doporučitt. Je to volovina, která občas srala a občas malinko pobavila. Zkrátka podprůměr, u kterého se dá s trochou dobré vůle vydržet. Blbě se mi udělalo jen z Roba Schneidera - to je fakt idiot, řezal bych ho od rána do večera... v noci taky.(8.9.2011)

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

• L3G1ON4R

Dobrej komik a herec Rob Shneider jako vedlejší postava mi přijde ujetý. Hlavní děj už je tak ohranej, že i gramofonová deska přeskakující pod jehlou má menší záseky. To v tý americe jiný story neznaj, než klasickou zápletku bandy lidí, kteří si uvědomý nějakou chybu a snaží se jí vymazat způsobem, sednem do auta, dojedem jí a vymažeme/zničíme/ukradneme/etc... Ze svobodný země přišly mnohem lepší tituly ke koukání, např: Road Trip. Kromě toho, že dobrýho komika zazdili do role honícího se maníka za kráskama, který udělaj bláznivou věc jen aby na tom vydělal. Nahoděj ohranej příběh s nudnou zápletkou a opravdu, ale opravdu nečekaným vyvrcholením... je tohle další tragédie jednadvacátýho století vytištěná přez kopírák.(7.12.2009)