Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

• L3G1ON4R

Dobrej komik a herec Rob Shneider jako vedlejší postava mi přijde ujetý. Hlavní děj už je tak ohranej, že i gramofonová deska přeskakující pod jehlou má menší záseky. To v tý americe jiný story neznaj, než klasickou zápletku bandy lidí, kteří si uvědomý nějakou chybu a snaží se jí vymazat způsobem, sednem do auta, dojedem jí a vymažeme/zničíme/ukradneme/etc... Ze svobodný země přišly mnohem lepší tituly ke koukání, např: Road Trip. Kromě toho, že dobrýho komika zazdili do role honícího se maníka za kráskama, který udělaj bláznivou věc jen aby na tom vydělal. Nahoděj ohranej příběh s nudnou zápletkou a opravdu, ale opravdu nečekaným vyvrcholením... je tohle další tragédie jednadvacátýho století vytištěná přez kopírák.(7.12.2009)

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

• Torision

No to je taková píčovina, že to ani není možný, ale docela se to dalo i dokoukat, i když nevím, proč jsem to vůbec udělal. Je tam dobrej akorát úlisňák Rob Schneider Pro ty, kterým to bude stačit ve zkratce: Ona je panna a ani nepije a nekouří. Jednou se ožere a ukáže kozy do nějakýho porno pořadu o kozách, pak se i zhulí nějakejma plackama, vyhoní ho kameramanovi, udělaj jí strptýz ve stripbaru a nakonec si i zašuká. Samozřejmě je tam i vedlejší story mezi ní a kurvou spolubydlící, se kterou se nakonec skamarádí a ona i odpromuje.(20.7.2012)

• nash.

Průměrná komedie vystavěná na otřepaném námětu z obvyklých žánrových rekvizit a podle již mnohokrát použitých stavebních plánů. Humorné by se dalo na prstech spočítat, vyloženým trapnostem se to vždy dokázalo vyhnout, i když někdy doslova o prsa, Jenna Dewan zvládla hysterickou pannu upadající do "hříchu" s přehledem. K smíchu to vyloženě nebylo, ale občas některá situace nebo moment lehce pobavil. Zkrátka takový slabší, ale ne úplně ztracený žánrový průměr.(26.3.2012)