Nick (Tamer Hassan) vlastní lyžařskou cestovní kancelář, v níž zaměstnává svého nejlepšího kamaráda Binga (Danny Dyer). Nick dluží lichváři Thigovi (Curtis Jackson) sto tisíc liber a Thigo mu dává 24 hodin na to, aby je sehnal, jinak zemře Nickova matka. Tak se Nick a Bing pokoušejí vydělat na sázkách, ale brzy zjistí, že tímto tempem nemají šanci sehnat tolik peněz. Nick tedy přijímá špinavou práci v Manchesteru. Jak tenhle závod s časem dopadne? (Cliff Booth)

CrazymanM

Mě to zase tolik nenadchlo,takovej slaboučkej odvar britskejch gangsterskejch filmů,nevím.Aspoň ten závěr byl jakžtakž vtipnej,Danny Dyer taky ušel,ale celkově,neví,každej ať si udělá vlastní názor. ()

VanBradley89

Přijemné překvapení. Nick má 24 hodin na sehnání 100 tisíc. Takže má docela honičku. Dočkáme se boxu, chrtích závodů, návštěvy drogového dealera a podíváme se do Manchasteru. Bylo to fajn. Jede si to ve stylu Lock stock a Snatch. Takže zajímavé postavy, sem tam hláška a několik vtipně komplikovaných situacích. 50 Cent tu nemá velkou roli takže se dá snést. Dva hlavní smolaři jsou sympaťáci a fandil jsem jim. Do toho se tu mihne Alan Ford. A má to dobrou pointu. Teda SPOILER to, že Nick toho chlapa nezabil mi bylo jasný hned, spíš mě překvapilo jak mu nakonec pomohl KONEC SPOILERU. Takže s klidným svědomím můžu dát 4*. ()

elgordo

Typický britský gangsterský film. Niečo na štýl Guya Ritchiho. Hlavnému hrdinovy unesú mamu a on musí zohnať do 24 h peniaze inak ju zabijú. A takto sa začína množstvo dobrých scén a zápletok. Celý film som vcelku dobre zabával. A dozvedel som sa jednu zaujímavú vec: Každý raz bude chodiť lyžovať do Dubaja. :) ()

mirushbiatch

Jedna hviezdicka za to,ze som to dopozeral,druha za koniec+camea legiend Ritchieho filmov.Zle ,zle a amaterske a Fiftymu malinu ..ako vzdy.heh ()

BaseDallas

Tento druh ostrovnej zábavy mi celkom sedí a aj keď boli na túto klasickú tému natočené lepšie filmy, stále to nie je zlé. Lepší priemer podčiarkuje dobré obsadenie, réźia a hudba. ()

majki41

Tak za toto by mal dostat danny dyer minimalne zlaty globus co predvadza ta spinava angllictina ma dostavala cely film do kolien ale to je dany perfektny ako v human traffic ()