poster

Casual Day

Komedie

Španělsko, 2007

Scénář:

Daniel Remón
 • Estrecha
  ***

  Dějová poslouplnost a děj samotný je pojmut dosti neobvykle...až by člověk řekl, že se Španělům při slepování pomíchaly pásky , ale je to DOBRÁ komedie. Celý film stojí i padá na dialozích. Mnoho charakterově různých lidí spolu tráví společný víkend, aby se upevnili jako team - avšak tato americká tradice se nedá aplikovat na všechny - na Španěle už vůbec ne:) Jde o momentkový humor - jakési "drama" s vtipnými hláškami.(20.2.2010)

 • Slarque
  ***

  Teambuilding – a proč to nefunguje v Evropě. Asi desítka pracovníků velké firmy na víkendovém pobytu někde na samotě v horách. Všechno se odehrává výhradně pomocí dialogů, které jsou sice místy velice povedené, ale člověk si připadá, že sleduje adaptaci buď divadelní nebo dokonce rozhlasové hry. Tady nevyužili ani utkání v paintballu, aby film trochu rozhýbali. A celkově je to spíš drama než komedie (přestože humoru tu jistá dávka je).(18.2.2010)

 • Akaja
  ***

  Silně motivační film pro ty, kteří si myslí, že to chtějí někam dotáhnout a že jim k tomu bude stačit čekat a pilně pracovat pro někoho, kdo na vás stejně akorát sere.(22.7.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,405,814(13.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace