poster

Torrente 4: Smrtící krize

 • Španělsko

  Torrente 4

 • Španělsko

  Torrente 4: Lethal Crisis (Crisis letal)

Akční / Komedie / Krimi

Španělsko, 2011, 90 min

 • dobytek
  *****

  Torrente 4 to je 90 minut černýho, oplzlýho, brutálního, nechutnýho a politicky nekorektního humoru. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Ale dokážu pochopit, že se najde asi dost lidí, co to vypnou už při úvodní scéně ze svatby. Bouřliváka prostě budete milovat nebo nenávidět. Santiago Segura jede na stejný vlně, jako v předchozích 3 dílech. Je to až neuvěřitelný, že dokáže natočit 4 filmy v podstatě na jedno brdo a pořád to funguje. Pro mě jasnejch 5 hvězd.(14.4.2012)

 • hladass
  *****

  Po dvou slabších dílech se bouřlivák Torrente vrací v plné síle... Ultimátní hovado, které se při přestřelce nemá problém schovat za děti, xenofob, který bez rozdílu naprosto brutálním způsobem uráží všechny a všechno, úchylák, jehož představa dobrého vtipu je prdnou si do ruky a smrad rozmazat někomu do ksichu... Tenhle naprosto fekální humor asi všem nesedne, ale nasrat, Torrente je prostě bůh...(29.1.2016)

 • dopitak
  *

  Mé první a docela určitě i poslední setkání se Santiagem Segurou, alias nechutným, smradlavým, uprděným, rasistickým, xenofobním prasetem. Některé zdroje hovoří o torrentovské sérii jako o španělském kultu... no, to je snad nutno brát s určitou větší rezervou, asi jako že Comeback je kultem v ČR. Pokud máte rádi fekální humor, tak tady můžete nabírat plnými hrstmi a nic vás nezastaví.(21.11.2011)

 • ivan_drago
  ***

  Segura je v roli Torrenteho zabydlený, místy se snaží i ironii a nastavení zrkadla dnešní době, byť značně neohrabaně a krkolomně... Jinak rasismus, kozy a prdy vládnou tomuto skoro akčnímu snímku... A vězeňský fotbalový zápas je taky paráda... že von do toho uvrtá takový hvězdy Realu, jako je Ramos a Higuaín, když od prvního dílu oslavuje Atlético....(22.1.2012)

 • Enšpígl
  *****

  Dárek od mýho kámoše malarkeye vskutku nezklamal. Trošku jsem se bál, zda i ve čtvrtým díle bude mít Santiago dostatečný koule na svůj typický "bouřlivácký" humor, ale když už ve třetí minutě vidíme jak mu čerstvá nevěsta kouří metodou "peter pan" a v následný scéně nám mistr bouřlivák ukáže svoje skutečný koule bylo jasný že i čtvrtý díl potkal Santiaga ve vrcholný formě a během 15ti minut stačí urazit homouše, španělský socialisty, Baraka Obamu "svět je v prdeli, v bílým domě je hnědka, ale ne jako uklizeč, ale jako prezident, to světu příště může vládnout rovnou děvka", muslimy, Bulhary, přistěhovalce, v podstatě všechny a celý to je hezky proložený nechutnostma první kategorie, například pohled na bouřlivákovu prdel v těch jeho připosranejch bílej slipech je vrchol erotismu:-) Ovšem naprosto vrcholnej kousek nám bouřlivák předve asi v půlce filmu a to když poprvé výrobí metanovou bombu, to mě odbouralo asi na dvacet minut, pak jsem musel film znovu přetáčet do míst, kde jsem ho pro smích ještě trošku vnímal. Naprosto mě dostal Christiano Ronaldo, vždycky jsem si myslel, že je to takovej namyšlenej šámponek, ale jít do filmu na pár sekund, nechat se tam těžce setřít, vstát a odejít, to vyžaduje velkou porci nadhledu a smyslu pro bouřlivácký humor. Vůbec nechápu jak ten blázen Santiago tam dostal půlku hráčů Realu Madrid, ale je to jedno, protože Santiago je snad jedinej chlap ve filmařský branži, kterej zcela sere na všechny pravidla a politickou korektnost neviděl zřejmě ani z rychlíku. Je nad slunce jasný, že bouřlivacký humor nemůže sednout každýmu, ale u mě má v kategorii sranda VIP pozici."Pane já jsem Bulhar." "A co čekáš, soucit ?" 2013 - Jo Ronaldo tam není, ale nechám to bejt.(2.1.2012)