Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý policista José Luis Torrente je už úplně na dně, když si musí půjčovat drobné od Julita zvaného Rin Rin, povoláním uklízeče v peep show. Poruší proto nepsaný zákon a přijímá zakázku jako nájemný vrah. Místo činu je však přichystanou léčkou a Torrente, aniž by někoho zabil, putuje za katr. V kriminále potkává svého domněle zemřelého strýčka Gregoria a většinu těch, které ještě jako policista za mříže sám poslal. (dopitak)

(více)

Recenze (26)

ivan_drago 

všechny recenze uživatele

Segura je v roli Torrenteho zabydlený, místy se snaží i ironii a nastavení zrkadla dnešní době, byť značně neohrabaně a krkolomně... Jinak rasismus, kozy a prdy vládnou tomuto skoro akčnímu snímku... A vězeňský fotbalový zápas je taky paráda... že von do toho uvrtá takový hvězdy Realu, jako je Ramos a Higuaín, když od prvního dílu oslavuje Atlético.... ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Bláznivá komedie, kde se nejde daleko pro vulgární hlášky, anální sex se zvířaty nebo spoustu umělých koziček. Ono vůbec těch koček s obnaženými zadky je v něm takové množství, že by vyšlo na několik kvalitních "P" filmů. Postava věčně upoceného Torrenta je natolik šílená a úchylná, že si jí nejde svým způsobem nezamilovat. Ostatní diváci ji můžou už jen nenávidět. Tuhle rozjařenou a přisprostlou prdel (jinak se nazvat nedá) si tak užije nejspíš jen obecenstvo s drsnějším smyslem pro humor. A teď mě omluvte, jdu onanovat nad dalšími díly. ()

Reklama

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Maximální. Santiago Segura je zvíře, které se nezastaví před ničím. Některé fóry mě málem shodily ze židle. Obama, socialisti, černoši, imigranti, muslimové, Real Madrid, Petr Pan... každý dostane svůj díl. A k tomu mobil od hoven, co "smrdí bakelitem", kadění na hřbitově, byt plný ilegálů z Ekvádoru a jako bonus nějaké ta skupinová onanie a k tomu sex s ovcí. "Ministerstvo rozdává peníze, prvních 500 imigrantů dostane 1000 eur. Tak honem, honem." Není to úplně humor pro každého. Ve Španělsku je to údajně kultovní záležitost. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Po dvou slabších dílech se bouřlivák Torrente vrací v plné síle... Ultimátní hovado, které se při přestřelce nemá problém schovat za děti, xenofob, který bez rozdílu naprosto brutálním způsobem uráží všechny a všechno, úchylák, jehož představa dobrého vtipu je prdnou si do ruky a smrad rozmazat někomu do ksichu... Tenhle naprosto fekální humor asi všem nesedne, ale nasrat, Torrente je prostě bůh... ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Torrente 4 to je 90 minut černýho, oplzlýho, brutálního, nechutnýho a politicky nekorektního humoru. Už dlouho jsem se tak nepobavil. Ale dokážu pochopit, že se najde asi dost lidí, co to vypnou už při úvodní scéně ze svatby. Bouřliváka prostě budete milovat nebo nenávidět. Santiago Segura jede na stejný vlně, jako v předchozích 3 dílech. Je to až neuvěřitelný, že dokáže natočit 4 filmy v podstatě na jedno brdo a pořád to funguje. Pro mě jasnejch 5 hvězd. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama