10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

blska25 odpad!

Úplne súhlasím s whackom...Totálne neprofesionálne správanie sa k zvieratám. A to ako tú kozu dojili bolo strášné. Chúďa zviera. ()

kasol

Ne že bych měl rád reality show, ale toto je první, která mě trochu zaujala. Ukazuje na to, jak jsme my lidi z města odvykli práci na venkově. Neznáme nic o tom jak se získává maso, mléko, zelenina apod. Umíme jen jít do supermarketu a šáhnout pro požadované hotové zboží do mrazáku, nebo příslušného regálu. ()

cobraSK odpad!

program o kurvách, retardoch a o nedonosených primitívoch. fuj, to radšej budem sledovať, ako schne na plote farba, ako túto zhovadilosť! ()

Keys1 odpad!

Musím povedať že na HOTEL PARADISE to fakt nemá ale je to ODPAD ODPAD ODPAD !! pre takéto reality shows, politiku a reklamy nepozerám TV asi 2 roky ... ()

migl odpad!

Súčasná Slovenská TV "zábava" má tak nízko položenu latku,že ktorýkoľvek pologramotný človek s IQ hnoja a konexiami na patričných miestach môže "vytvoriť" taký hnus. TV Markíza a JOJ-ka sa predháňajú ktorej z nich sa skôr podarí donútiť diváka aby sa pozvracal. Odpad je slabé slovo, lebo aj v odpade sa dá nájsť niečo použiteľné,toto je žumpa(-100%) ()

oreF

Katastrofa, nechapem co je natom prevrate. Ved to nikto ani nepozera, naco to trepu do hlavneho vysielacieho casu. -5 z 5 ()

endoskop

Je to síce len ďalšia reality show, ale nepatrí medzi tie najtrápnejšie. A samotný princíp "prežitia" na farme sa dá stráviť. Druhá séria je už len obyčajný odpad, kde účinkujú asociáli a na hlavnom programe je alkohol a hádky. ()

D1705 odpad!

Ďalšia dávka úbohých ľudí a trápna Kvetka, ktorá sa tvári, že na farme robila od troch rokov. Keby tam tak dali ju a toho trapka samých, to by bola sranda. V upútavkach sa tvári, že je veľká farmárka a ešte aj na farme žije. Tá ľudia sú pekne úbohí. Nemajú šancu na lepší život a tak sa snažia takto zvýrazniť. Každý by mal preraziť inak. ()

JimWalker007 odpad!

Základnou úlohou štábu je dostať často jednoduchých a labilných ľudí do čo najväčšieho stresu, tak aby sa škodoradosťou chechtala primitívna časť Slovenska. Nechápem, v akých rodinách sú tie píplmetre, čo určujú v sledovanosť programov. ()

gogo77 odpad!

Tak a je tu koniec. Uz 11ty. Zase "velkolepy" ... opat sme mali moznost nazivo sledovat urputne pseudomoderovanie najhorsej moderatorky na svete (aspon jedno NAJ) trapnuckej Evelyn ... moja chod ty zase chytat kuny a volat Gizke ... na toto proste nemas ... skusanie exfarmarov a finalistov jak v druhej triede na zakladke s extra trapne dlhymi pauzami kedy ti nikto nestihol nasepkat co sa mas vlastne pytat alebo hovorit bolo celeeee zle ... ale ze uplne cele ... nepomohlo ani 20 kilo dole lebo moderovanie, pohotovost a improvizaciu v chladnicke nenajdes ... a 200x sa spytat niekoho sko sa citi prestalo byt zaujimave hned po prvej odpovedi ... a co zvysok? ... no prvy krat mi bolo uplne jedno kto vyhra ... ci Autista, namysleny-hlupy-Cholerik alebo posahana-leniva(s napichanymi perami a extremne jebakovym ksichtom)-obludna Opica... veru 31 000 smsiek je vysmech akejkolvek reality show a snad teraz sa uz kompetentni poucia a Farma 12 (ak nejaka bude) uz bude opat s perfektnym moderatorom a bez nahranych sceniek a zaplatenych prsnatych figurin 👍😃😉 ()

Martyr.blood odpad!

Že kto sa na to pozerá, pýtate sa? No podľa všetkého väčšina tohto osprosteného národa. Ale predpokladám že vrámci stratégie "všetko čo nemám rád treba zrolovať pod ten najhnusnejší koberček" bude čoskoro kritika debilizačných realityšou doslova fašizmus, takže to tu opičujem kým sa dá. Držte si bačovské klobúky hospodári, bude horšie. ()