Dogova sólo mise

• USA Dug's Special Mission
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Fantasy
USA, 2009, 5 min

Alfa (Bob Peterson), Beta (Delroy Lindo) a Gamma (Jerome Ranft) se snaží ulovit ptáka Kevinu, když v tom narazí na Duga (Bob Peterson), který má tento den narozeniny. Dug by jim chtěl pomoci s chytáním Keviny, což si Alfa nepřeje, a proto na něj nalíčí past. (ČSFD)

ecceHOMMO

Špeciálna misia splnená. Bonus k animáku UP spĺňa kritéria bonusu....a je príjemným spestrením a doplnením príbehu... ()

VanTom

Bonusový kraťas k Up popisuje lapálie Duga se svou smečkou před setkáním s hrdiny celovečeráku. Průměrně srandovní skeč cílí na ty menší z nás. ()

orkadimenza

Škoda že jako většina pixarovských kraťasů tenhle nepatří mezi originální. Prakticky se zde opakují scény a hlášky ("veverka") z celovečeráku a ani skvělý dabing Pavla Lišky to nemůže zachránit. Jediná nepředvídatelná je poslední minuta, která všechno zacykluje. Konec je velmi příjemný. ()

char_t

Příjemný doplněk filmu, ale jako samostatný kus to není nic moc. Aby se v pěti minutách dokázali opakovat, to jen tak někdo nedovede :-) ()

josieaddms

Je to spíš vystřižená scéna z Up, než vyloženě klasický Pixarovský kraťas. Ale je roztomilý, a jsou v něm perfektní psí hlášky. ()