Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Autodráha (S04E16)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Obaja si zakúpili autodráhu Big racing- super steering system a u Pata sa ich snažia poskladať, aby si mohli zapretekať s autíčkami. Ale keďže jednotlivé dielce zapojujú ako im to príde do ruky, tak sa potýkajú s problémami ohľadom prekážok v stavbe dráhy. Nakoniec to vyriešia a postavia si obrovskú autodráhu a môžu začať pretekať. Ale neustále problémy s funkčnosťou autodráhy dovedú týchto kamarátov k naozaj podivuhodnému riešeniu. (pravo)

rozbris

A zase je tady super dvojka Pat a Mat. Tentokrát si koupili autodráhu, ale zase jako vždy se ji něco porouchalo:-) Nakonec to ale docela dobře vymysleli a použili kostku k dalšímu super akci s autodráhou:-) P.S. tohle bych své autodráze neudělal!:-) ()

pravo

Dedko s babkou ležia v posteli. Babka sa pýta: "Na čo si myslel takto pred 50 rokmi?" "Na to, ako ťa pomilujem tak, že prídeš o rozum, a prsia ti vysajem do sucha." "A teraz myslíš na čo?" pýta sa babka s nádejou v hlase. "Na to, že sa mi to podarilo ()

BlackMount

Pat a Mat skotačí u “mezibytové“ autodráhy jako malí kluci a dokazují nám, že i páni v letech mají duši dítěte. Epizoda má kvalitní pointu, ale chtělo by to víc nápadů. Díl je uměle natahován až zbytečně mnoho záběry na jezdící autíčka. ()

mi-ib

Nedokážu si ani představit, kolik příprav a práce si vyžádá každý cca. 7 minutový díl. Když se podívám, jak je sama autodráha propracovaná a skvěle naanimované pohyby formulek na ní, vzpomenu si jak jsme si s bráchou taky s takovou podobnou hrávali. Díky těmhle kutilům se vždy člověk vrátí do svého dětsví. ()

hlína

Časové pásmo bylo změněno