Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Yeah(c)

Vykrádačka Alive in Joburk krátkometrážním konceptem, Spielbergovi Války světů invazním klišé, a hudebním dobrovodem 28 týdnů poté s úvodním "mostní" scénou zahalenou v mlze na pozadí kráčejících megabotů je zas scéna vykradená z Half-Life 2. Navíc mi ty bóti nezapadli přirozené do prostředí, je vidět, že jsou takýsi jakýsi uměle přidaný... Rozhodně horší než krátkometráže této kategorie jako již zmíněnýy Alive in Joburg, Halo krátkometráže trailery, nebo nově Yellow. ()

Paulo.cz

No pokud nás napadne flotila mimozemšťanů, tak to asi proběhne jak to je zde naznačeno. Nejdříve nás budou pozorovat a když zjistí, že jsme potenciální hrozba pro jejích kolonizaci nové planety, tak nás zničí se vší parádou. Efektové zpracování robotů, ale žádná sláva, troch jako loutky (asi zřejmě kvůli financím). Pro mě vcelku slabé upoutání na celovečerní sci-fi. 38% ()

carnacv

Moc pěkný shortík. Krásná podívaná. Jasně vidím, co chctěl autor říct a povedlo se mu to. Dokonce jsem nakonec kapituloval i nad tou hudbou. ()

Miroslav.Zac

Pamatuju si, jak jsem tenkrát tohle video hltal jako blázen. Následující rok jsem často hledal nějaké informace o tom, že by se točil plnohodnotný film. Marně. Nebýt Smrti ve tmě, ani bych si na Alvareze nevzpomněl. ()

2060

No mě to teda ohromilo. Kritizovat něčí práci je lehké , ale tenhle amaterský krátkometrážák na mě udělal lepší dojem než celej slavnej AVATAR. ()

saint3n

má vůbec smysl tutoť hodnotit? vždyť to ani není regulérní krátkometrážní film, spíš takový showreel vidko, kterejch je na Utube k dohledání mraky, samozřejmě kolísavé kvality. a to se musí nechat, tohle se celkem povedlo. ()

vrch07256732

Alvarez je skvelý typ. Film síce nemá hlavu ani pätu, ale natesnať do 5 min toľko trikov a akcie a to len tak pre prdel - klobúk dolu. Film oveľa lepľie vynikne ako Video Klip Kapely Snake, ale nárez to bol pekný. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)