Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

Ravi

Kraťase nejsou moje no 1, ale občas se na nějaký kouknu. Tenhle je celkem dobře udělaný, depresivní vč. huby, a také celkem precizně nastříhaný. Ale ničím jiným mě neoslovil. 50% = 3/5 ()

zolo23

Je sranda čítať niektoré komentáre, hlavne tie kde sa spomína pochabí scenár, trasúca sa kamera a pod. Veď ide o krátky film, ktorý si Alvarez natočil pre srandu, alebo možno preto,aby si ho niekto všimol v Hollywoode. Zatracovať ho však nieje na mieste a ja mu držím palce, aby sa mu v budúcnosti vo filmovom svete darilo. Vlohy na to určite má. ()

civrss

Nenacházím zde nic výjimečného ani extra zajímavého, co by stálo za nějaký převelký obdiv. I ta kamera mi lezla krkem, takže se můžu jen o údivem ptát, co na tom vidíte. ()

chamba

Za 300 doláčov toto natočiť, tak to klobúčisko dolu pred Alvarezom. Bodaj by sa mu podaril aj plnohodnotný celovečernák, určite by som si ho nenechal ujsť. ()

wosho

Být tam nějaký děj, příběh dal bych za *****. Takhle to vidím na solidní **** a budu netrpělivě čekat na celovečerní projekt Fedeho Alvareza. Snad si pořádně však pohraje i se scenářem. Atmosféru zvládá na jedničku. ()

Greny

Jistě velice zajímavý počin filmového tvůrce, ale bohužel naprosto vykradené náměty filmů Den nezávislosti, District 9, neautorská hudba - 28 days later, ale alespoň víme co půjde zanedlouho do kin. Doufám, že tvůrci v hollywodu budou při smyslech a nevyjde z toho velkolepé slátanina typu - 2012 ()

TERRORDROME

Obrí roboti a dáke stíhačky ničia mesto a nakoniec všetko ľahne popolom v obrovskom výbuchu. Pekné efekty, slušná apokalyptická atmosféra a údajne má byť podľa toho aj celovečerák. Ja tam síce žiadny potenciál ( tých 5 minút je na tento námet akurát dosť ) nevidím a podobnú inváziu mimozeských šrotovadiel sme tu už nedávno mali, ale aj tak by si to asi každý pozrel už len kvôli krajine pôvodu. Uruguajských trhákov zrejme nikto z nás zatial moc nevidel. ()

vander19

Pohodové prevedenie apokalypsy nad Montevideom. Hlavne sa mi páčilo prevedenie grafickej časti a reálnych budov a ich vzájomné spojenie. Len možno by to chcelo dáky príbeh, napr. toho chlapca. Hudba je úžasne zvolená na tak krátky snímok...Nenudilo, pobavilo :-)) ()

1945

Snímek působí naprosto profesionálním dojmem, i když stál režiséra v přepočtu 5200 kč. Jeho začínájící kariéru, která se mu v Hollywoodu otevírá mu určitě přeji ()

Marys

No, som zvedavý na podobu celovečerného filmu v podaní tohto autora. Po tom, čo s takým malým rozpočtom natočil toto, tak to bude dúfam, že riadna parádička. ()

mosnak

Pokuď jde o čištou amatéřinu,tak dávám za 3! Pokuď je to,ale pokus ukázat,jak bude vypadat nová pecka do kin - tak dávám odpad! Roboti jsou,jak chodící razítka :-))) Suma sumárum ... něco mezi jednou a dvěma hvězdami 20% ()

houseofwax

Kraťas skutečně povedený, avšak potenciál celovečeráku v tom zatím nikde nedříme. Inu, počkáme si (ehm, jak dlouho?) a třeba budu mile překvapena. ()

BlaXxer

Pripadalo mi to ako invázia Sovietov do Ameriky z intra C & C Red Alert 2 inšpirované dnom nezávislosti, vojnou svetov apod. Na to, že je to úplne neznámy rejžo pôsobí to veľmi profesionálne za tak málo bubákov. Len neviem či by to bol dobrý nápad na celovečerák ale ako kraťas je to perfektné. ()

Blue.Shark

Hezký kraťas, ale mohl asi být nápaditější. Celé mi to připomíná jednu z mých oblíbených PC her, a to Supreme Commander. Na celovečerní film s podobnou tematikou bych se ale docela rád podíval. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)