Ataque de Pánico!

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Sci-Fi
Uruguay, 2009, 5 min

Malý klučina, který si hraje s modely robotů, netuší, jaké překvapení čeká v mlze. Invaze robotů, kteří nemilosrdně devastují město Montevideo. (Greny)

BlackHood

Nemá smysl psát k tomuhle komentáře, rychlejší máte shlédnutí filmu a udělání vlastního názoru, než přečtení komentu ()

bangee

Musim za 5 hvězdiček. Byl jsem nadšen. Za zdánlivou amatérností se skrývá čistá profesionalita. Výborná kamera, zajímavý příběh, výborný efekty. Už se těšim na celovečerák. PS. tak sem na to kouknul ještě jednou, a abych byl spravedlivý k Alive in Joburk, tak snižuju na čtyři... ()

boul

Celkem klišé provedení co se týče mne, ale určitě bych to nezahodil. Jako krátkometrážní snímek určitě dobré video a ještě lepší nápad, kterej diváka může jen sevřít při pocitu, když by to byla realita.. co se týče převzaté hudby, taky mohl vymyslet něco svého Alvarez, ale je to přece jenom kraťas.. 3* ()

Blacker94

Na jednu stranu úžasný výkon. Přibližně tři sta dolarů, štáb, pár lidí a hodiny úprav na PC - voilá, je z toho film. Na druhou stranu - po nějakém hlubším příběhu ani stopy, někdy dost zmatený děj a naprosto nelogická závěrečná autodestrukce robotů. Čtvrtou hvězdičku dávám opravdu z milosti, asi mě obměkčil ten malý rozpočet. Nicméně Fede Alvarezovi držím pěsti, rozhodně je to talent! ()

Kingjiri

No vida, i za mrzký peníz (300 dolarů) se dá vytvořit krátký film s obstojně vypadajícími vizuální efekty. Jasně, Transformeři a jim podobní jsou sice promáklejší, ale zase stojí neporovnatelně víc:) Docela by mě zajímalo, jak dlouho trvala výroba těchto efektů bez pořádné výbavy. Pokud by se to bralo jako amatérský film, tak je to bomba, pokud by se to bralo jako komerční film vytvořený profesionály, tak nic moc. Něco mi však řiká, že tohle žádný velký profesionálové nevytvořili, takže dávám čtyři hvězdy:) ()

PEZ

Fede Alvarez (rocnik 78) natocil v roku 2005 21-minutovy EL COJONUDO, ktory bol vtipny, drsny a aj sexy. Uz tam ukazal, ze vie vymysliet a zrucne natocit film, ktory zaujme. Avsak az tento 5-minutovy kratas z 2009 ho dostal do prvej ligy a to, ako on tvrdi, neplanovane. Stacilo ho natocit za vskutku smiesnych 300 USD a zavesit na youtube. Presli tri dni a v maili si nasiel kopec ponuk od hollywoodskych studii (americky sen?). Najrealnejsia vysla ponuka od Warner Bros., ktori mu ponukli 30 mil. USD a produkciu, ktoru zastresi nik iny, ako Sam Raimi! Ani sa nedivim, "El Cojonudo" a aj "Panic Attack!" dokazuju poriadny talent. V tom druhom menovanom nie je de facto ziadny pribeh, ale to ako je to natocene, klobuk dole. Mat viac penazi a urobit lepsie triky, tak to nema z formalneho hladiska ziadnu chybu. Meno Fede Alvarez si treba zapametat a to nielen preto, ze momentalne je schvaleny ako reziser dalsieho dielu/remaku Evil Dead! ()

papaguy

Jako samostatný kraťas nic moc. Chtělo by to alespoň krapet děje. 5 min. adorace na destrukci mi nějak k ucelenému filmovému zážitku nestačí. I intro počítačové hry předvede občas víc. ()

Evil Dead se sápe z hrobu

Evil Dead se sápe z hrobu

14.07.2011

Dlouho jsme doufali v čtyřku, ale doba těch snů je pryč. Připravte se na remake. Ale pozor, tahle hororová předělávka má plnou podporu svých dvou tátů, tedy Sama Raimiho a Bruce Campbella. Sam bude… (více)