Krásné lži

• Francie De vrais mensonges (více)

Když krásná kadeřnice Emilie otevře anonymní milostný dopis od tajného ctitele, nejdříveho prostě vyhodí. Potom si ale uvědomí, co by takový dopis znamenal pro její osamělou a zoufalou matku Maddie a milostné psaní jí přepošle. Později se Maddie setká s Jeanem — Emiliiným zaměstnancem a také původním autorem zamilovaného listu. Matka s dcerou se náhle stávají soupeřkami v boji o stejného muže. (oficiální text distributora)

mmiri

Pro mě jednoudušše krásný film. Bojovala jsem s tím, že dám 5 hvězdiček, ale přeci jen dávám 4 ale určitě se k tomuhle filmu někdy vrátím a pak třeba dám i 5. Na poprvé můžu říct, že takhle " hezký" a milý film jsem už dlouho neviděla, možná jen ta poslední scéna nebyla úplně to pravé ořechové..... ()

karhy

Film sa zdal byt na zaciatku zaujímavý, predovšetkým zápletkou. Lenže nebolo to až moc famózne ako som očakával. Audrey to trochu držala nad vodou aby úroveň filmu neklesla na dno. Mám však obavy z francúzskej kinematografie. Myslím si, že už dosť dlho Francúzi nenatočili niečo velkolepé. A to platí aj o tomto filme. Film vhodný na nedelnajšie popoludnie.Celkovo hodnotím film ako podpriemer. ()

kinoholik

Francouzsky trhlá zápletka se rozvíjela dost předvídatelně, ale nasmáli jsme se dost. Nicméně slovy klasika: "nebylo to špatný, ale že bych to musel vidět dvakrát?" ()

viax

Těšila jsem se na francouzský film, na všechnu tu lehkost, kterou představuje, a dostala jsem romantickou, zamilovanou vtipnou popletenost, ve které jsem mohla uvěřit jen Maddy, že je opravdu taková, za jakou se vydává. Jean měl evidentně problémy a ať si představuju, jak chci, tak žádný z mně známých mužů by takovou roli nepřijal. Hmmm, no i když... A milá Emily? To jako mám věřit, že byla úplně pitomá a jiskra přeskočila a zapálila stoh? ()

pupidup

Ja jsem velkym příznivcem francouzskych filmu.. a nadherne Francie vubec..a pripoustim, ze Frantici mohou byt trosku prasteni... ale co je moc, je moc.. stupidit na me...navic se bytostne nemohu nevim proc na Audrey vubec divat.. pripada mi jako demonka ze serialu Lovci duchů..😅 ()

Sejkorka

Zpočátku jsem uvažoval o 3*, al jak přibývalo děje, šlo to dolů až téměř na jednu* Naprosto tragická je postava zoufalé matky Maddie potažmo Nathalie Baye. Ani Emilie není moc sympatická a není divu, že její kadeřnictví má finanční potíže, když to vede, jak to vede. A co vlastně mě vede k hodnocení 30%? Ani Audrey v této roli nezáří. Amelie je přeci jen vysoká laťka ..... ()