Reklama

Reklama

Krásné lži

  • Francie De vrais mensonges (více)

Když krásná kadeřnice Emilie otevře anonymní milostný dopis od tajného ctitele, nejdříveho prostě vyhodí. Potom si ale uvědomí, co by takový dopis znamenal pro její osamělou a zoufalou matku Maddie a milostné psaní jí přepošle. Později se Maddie setká s Jeanem — Emiliiným zaměstnancem a také původním autorem zamilovaného listu. Matka s dcerou se náhle stávají soupeřkami v boji o stejného muže. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (68)

Chip89 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o typickou americkou romantickou komedii. Je to hezký romantický film, ale jde vidět, že ho natočili francouzi. Krásně jsem si u něj odpočinula, bavilo mě to a ještě k tomu přenádherná Audrey Tautou byla skvostná. Já ani nevím jestli mi přijde tak neuvěřitelně krásná, nebo je tak zvláštní až je nádherná. No je to asi jedno, ale prostě celý film je příjemná podívaná..... ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Tak tu zřejmě máme nástupce Francoise Vebera a jeho situačních komedií. Samozřejmě, není to na výši jako Nalevo od výtahu nebo Blbec na večeři. Jsou tu hluchá místa, občas lehká ztráta pozornosti, ale ten duch Vebera, ten se tím filmem vznáší po celou dobu. A holt je jen na divákovi, jestli se chce vznášet taky, nebo ne. Všechny předpoklady tu jsou- chytře napsaný scénář, fraškovitá zápletka, dobře napsané a zahrané postavy. Konec je jako u každé romantické komedie předem jasný, ale cesta k němu, to je místy záhada. A Audrey Tatou samozřejmě jako obvykle koulí očima. Podobná komedie Nejsem na prodej od stejného rejži u mě taky velmi zabodovala, takže mne francouzská romantika na rozdíl od té americké prostě baví....85% ()

Reklama

TonyStark 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvápko, původně jsem totiž čekal další zamilovanou slátaninu. Ale věřil jsem Audrey Tautou a nezmýlil jsem se. Ona ten film táhne - svítí v něm jako lampión a bez ní bych to nejspíš ani nedokoukal. Celý je to tak hezky barevný a roztomile přiblblý až to člověku zvedne náladu. Škoda, že ke konci ten scénář dost kulhá,ale pozitiva rozhodně převažují. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Audrey Tautou. Nechovám k nej veľké sympatie. Keby nemala veľké čierne kukadlá, tak s tým hríbikom by mohla hrať len odvar z Fantaghira alebo reklamu na hrnce. A že romantická komédia? Ani jeden jediný krát sa tu nedalo zasmiať, to nie je komédia ani s prižmúrením Kyklopovho oka. A romantika je tu dosť pritiahnutá za vlasy, ten údenáč nepasoval ani k matke ani k dcére. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Milá romantická komedie, která je sice postavena na osvědčeném klišé, ale v přehršli svěžích nápadů tato nenápadná dějová linka zcela zanikne. Baye je v roli matky naprosto nepřekonatelná, role zhrzených manželek středního věku jí jdou velmi dobře k pleti. A navíc ty nádherné exteriéry, v kterých se natáčelo! ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Paříži a Sète ve Francii. (Snorlax)

Reklama

Reklama