poster

Krásné lži

 • Francie

  De vrais mensonges

 • anglický

  Full Treatment

 • Austrálie

  Beautiful Lies

 • Velká Británie

  Beautiful Lies

Komedie / Romantický

Francie, 2010, 100 min

Kamera:

Gilles Henry

Producenti:

Philippe Martin

Kostýmy:

Virginie Montel
(další profese)
 • dr.fish
  *****

  Tak tu zřejmě máme nástupce Francoise Vebera a jeho situačních komedií. Samozřejmě, není to na výši jako Nalevo od výtahu nebo Blbec na večeři. Jsou tu hluchá místa, občas lehká ztráta pozornosti, ale ten duch Vebera, ten se tím filmem vznáší po celou dobu. A holt je jen na divákovi, jestli se chce vznášet taky, nebo ne. Všechny předpoklady tu jsou- chytře napsaný scénář, fraškovitá zápletka, dobře napsané a zahrané postavy. Konec je jako u každé romantické komedie předem jasný, ale cesta k němu, to je místy záhada. A Audrey Tatou samozřejmě jako obvykle koulí očima. Podobná komedie Nejsem na prodej od stejného rejži u mě taky velmi zabodovala, takže mne francouzská romantika na rozdíl od té americké prostě baví....85%(18.11.2012)

 • Skip
  ***

  Docela dobrý romantický film. Je jasné, jak to dopadne, a tak je otázka, jak k tomu dojde. Ne že by šlo o něco super originálního, ale přesto je to v pohodě koukatelné. Prostě vcelku jednoduchý film, který se dá slupnout jako malina, která dozrála tak akorát, aby chutnala... Někdy to stačí.(26.3.2016)

 • emma53
  ***

  Jak málo ženě stačí k tomu, aby byla alesoň chviličku šťastná. Třeba jen pár řádek krásných slovíček, ale Emillie i když měla maminku ráda, dost dobře nedomyslela důsledky svého počínání a vznikla z toho docela absurdní komedie. Vizuálně velmi příjemná podívaná s krásnou okatou Audrey Tatotu. "Někdy na něco čekáme a jiné nám uniká".(15.10.2012)

 • lenuse
  ****

  Konec byl stejně „zamilovaně přitroublý“ jako celý film. Možná bych tu matčinu pomstu nedotahovala do takového konce. Jsem konzervativní asi. Ale vcelku to bylo to roztomilé. :-)(23.6.2012)

 • Martin741
  *

  Tunisky Reziser Pierre Salvadori mi fuckt nyst nehovori, a po tomto filme tomu este dlho tak aj bude. Prazdne tlachanie o medziludskych vztahoch dostalo neprirodzene velky priestor : a posledne co mienim vo filmoch praktizovat, je xmrti sa ufilozofovat nad kazdou veto, co predniesol tuna kadejaky mental. Na filmy cumim totiz preto, aby som sa bavil! 5 %(14.6.2014)

 • - Natáčelo se v Paříži a Sète ve Francii. (Snorlax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace