Lovefield

Scénář:

Mathieu Ratthe

Kamera:

Yan Savard

Krátkometrážní dramatický snímek v režii Mathieu Ratthea. V obilném poli křičí žena, kamera ji zabírá pouze nohy. U ní je muž, který zarazí velký nůž do země a křik utichne. Celé toto drama sleduje krákající krkavec. Muž odchází do auta a z kufru vytáhne určitý předmět... (zdeny99)

Estrellita

Tak tady jsem byla od začátku velmi znechucená na jakej hnus to zase koukám (myšleno ne technicky, ale obsahově). Pointa mě pobavila obrovským způsobem a vytáhla film z odpadků až na 70%. ()

Sfinkter

Toto měl být hororový kousek, atmosféra je slušně napjatá a nějaké dramatické zakončení by filmu možná slušelo více. Ale potom by se nemohl jmenovat Lovefield. ()

H.Gordon

Tento krátkometrážní snímek je sice předvídatelný, ale počáteční hororovou atmosféru to rozhodně nepostrádá a filmy z tohoto prostředí můžu. Je tam více nejasností, které mohli v tomto snímku domyslet, proto dávám průměr, ale krátkost filmu to zachránila. ()

Blue.Poison

Kdyby mě hned nenapadlo v čem tkví pointa, asi jsem o dost nadšenější. Ale na krátkometrážní film skvělá vizuální stránka. ()

korndaddy

Povedený ktátkometrážní snímek, jenž určitě dokáže navodit spoustu pocitů. Podpořeno pěknou prací kameramana a kvalitní hudbou. Nesmím opomenout krkavce, který pěkně provází celý film a udává onen hororový nádech filmu.To zaslouží pochvalu. ()

Abiosis

*(S)KLAMANIE V POLI* Atmosféra filmu fungovala dokonale, skutočne mi miestami srdce bilo rýchlejšie. Je to minimalistický film dobrých záberov, zmyslu pre detail, solídneho hereckého výkonu, ale taktiež aj "podlej" hry s divákom. Koniec a následné zistenie, že som bol celý čas vodený za nos, ma sklamal. Vadí mi tento trend prekvapivých point. Radšej by som privítal a asi si aj viac užil iné, možno aj klišé ukončenie. Verdikt v 1 vete: Dobre budovaný pocit očakávania zabitý neočakávaným koncom. 12.11.2010 ()

iampatrik

Tolik jasných odkazů před závěrečnou pointou, ale přesto mě to zaskočilo a překvapilo a snad i díky tomu vyšší hodnocení než průměrné. ()

J*A*M*A*L

Film, vypadající hrozně zajímavě, až přímo skvěle, ale nijak mě to neoslovilo. Zpočátku bych mohl říct, že jediné pozitivum je výborná režie, ale ten konec, ten se fakt povedl, za to dávám lepší hodnocení. ()

Kroketa

Kdyby to celé nevypadalo jako reklama na nějaký "bezva" výrobek, tak bych tomu možná dala i čtyři *, protože ten konec mě i přes název docela překvapil. ()

mazadlo

Vymakaná ,,scénka" ve které je nutné se soustředit až do konce.....nechybí mi zde nic. Matt si z nás zase jednou udělal dobrý den... ()

Rufete

"It's a boy!" Překvapivé, nepředvídatelné, alespoň pro mě. Ze začátku kvalitní horor a pak se vše tak krásně vyjasní, až je mi z toho dobře. Pěkný kraťas. ()

laFei

Nemůžu si pomoci, ale pointa mi byla skoro od začátku jasná (i když jsem nejdříve tipoval tématiku znásilnění :) - Velké + za kameru, ale sráží to má osobní averze vůči prostředí kukuřičného pole (které mě odrazuje už od dob pseudohororů typu Kukuřičné děti nebo Jeepers Creepers). ()

RomeroIsGod

Pěkná pointa, kterou jsem, narozdíl od všech místních chytráků, neodhadnul po třech vteřinách. Asi jsem byl moc zhulenej :-) ()

andrejbed

skvělá hra s lidským vnímáním podnětů... hudba, kamera, atmosféra... někdy poví 5-minutový snímek více než dvouhodinové drama...:) ()