Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtyřdílný bonus k seriálu Shakugan no Shana (2005) a jeho druhé řadě Shakugan no Shana II - Second (2007) je určen jeho příznivcům. Náhodným divákům a těm, kdo viděli pouze film Gekijōban Shakugan no Shana (2007), tolik zábavy nepřinese, protože nebudou znát prostředí a svět ani postavy a jejich vztahy.

1. díl: Reshuffle (Prohození) Při hledání magických pokladů objeví Yuuji Sakai starý černý dalekohled a namíří jej z legrace na Shanu. Výsledek je naprosto nečekaný: jeho vědomí se ocitá v dívčím těle plamenného přízraku Shany a vědomí Shany v jeho chlapeckém těle „pochodně". Oba chtějí vyřešit tento problém v tajnosti, ale téměř na každém kroku potkávají někoho známého a musejí se hodně snažit, aby nevzbudili podezření... Na závěr jim „přívěsek" Alastor odhalí, co o jejich vztahu tato nehoda prozrazuje.

2. díl: Domicile (Domov) Shana se chová divně a zdá se, že něco tají. Yuuji Sakai a plamenný přízrak Wilhelmina Carmel si o ni dělají starosti, a proto se rozhodnou Shanu společně sledovat, ačkoli se navzájem nemají zrovna v lásce. Shana skutečně něco chystá a není na to sama... Nakonec však bude překvapena také ona.

3. a 4. díl: Overture (Převzetí) Shana pátrá po lidi smazávajícím tajemném monstru (Denizen), jehož přítomnost není schopna vycítit. Aby našla aspoň nějakou stopu, vymaže pochodeň Junko Oogami, kterou monstrum vytvořilo, a převezme její životní roli. Být středoškolačka prožívající svou první lásku, mít vážný konflikt s rodiči a přitom neznat „vlastní" minulost a lidi kolem sebe včetně těch nejbližších je však pro plamenný přízrak těžké... Podaří se jí monstrum včas najít, porazit a zabránit tak dalším lidským obětem? (bergenia)

(více)

Recenze (2)

Larky 

všechny recenze uživatele

Ikdyž vcelku zábavná, tak trochu zbytečná OVA k Shaně.Nicméně pro fanoušky seriálu docela zpříjemněné čekání na 3.řadu. ()

Five By Five 

všechny recenze uživatele

Jediné pozitívum - prvýkrát sa mi celkom páčil opening... a ako ending - pokračovanie príbehu v obrázkoch + do toho pieseň... Ale inak ma to zaujalo najmenej z celej "Shany"... Nebolo to ani akčné, ani vtipné, ani zaujímavé... prvé dve časti sú voľným pokračovaním a posledné dve hovoria o tom, čo sa Shane stalo tesne pred príchodom do mesta... slabšie 3* ... Jediné, čo mi po dopozeraní celej ságy ostalo v pamäti je tá jej "hláška": "Rsai! Rsai! Rsai!" (či ako sa to píše...), ktorú som si nastavil ako upozorňovanie SMS...:) ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama