Obsahy(1)
Televízna hudobná komédia, stretnutie s československými hviezdami - hercami strieborného plátna tridsiatych a štyridsiatych rokov 20. storočia. (oficiální text distributora)
Hrají
Josef Hlinomaz
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Miloš Kopecký
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Helena Růžičková
Československo
Nejlepší filmy:
Revizor (1971) (divadelní záznam)
Světáci (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Jiřina Bohdalová
Československo
Nejlepší filmy:
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Pohádky pod sněhem (1985)
František Filipovský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ladislav Pešek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Karel Höger
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Malér (1965) (TV film)
Půlpenny (1974) (TV film)
Baron Prášil (1961)
Svatopluk Beneš
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (TV film)
Nataša Gollová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Raoul Schránil
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Nebe a dudy (1941)
Kristian (1939)
Eva tropí hlouposti (1939)
Hana Vítová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Valentin Dobrotivý (1942)
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Cech panen kutnohorských (1938)
Zdenka Sulanová
Československo
Nejlepší filmy:
Čtrnáctý v řadě (1975) (TV film)
Děvče za výkladem (1937)
Madla zpívá Evropě (1940)
Ladislav Boháč
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Škola základ života (1938)
Bílá nemoc (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV film)
Věra Ferbasová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Poslušně hlásím (1957)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dnes naposled (1958)
František Krištof-Veselý
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (TV film)
Pán a sluha (1938)
Bílá vrána (1938)
Jiřina Štěpničková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Viktor Blaho
Československo
Nejlepší filmy:
Červené víno (1976) (TV film)
Hernani (1967) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Jiří Lír
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Jára Pospíšil
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Sensace (1930) - a.z.
Erotikon (1929) - a.z.
Krásná Helena (1973) (TV film)
Slávka Hamouzová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Poslušně hlásím (1957)
Půlpenny (1974) (TV film)