Iva (V. Cibulková) je mladá žena, která se potýká s mnoha problémy. Především je to ale matka dítěte, které se rozhodne prodat. Nikoli dát k adopci, ale za peníze na byt poskytnout jiné ženě. Její psychické i finanční problémy se zdají být překážkou mateřskému cítění, pomocnou ruku jí nabízí bývalý přítel (V. Dlouhý) i sociální pracovnice (D. Veškrnová). Iva si ale nakonec cestu k dítěti a k novému vztahu najde sama. (Česká televize)

DAJAAAA odpad!

Vilma byla a je krásná baba,ale život s ní bude hodně těžký.Co role to tragédie.Ta ženská snad v životě nic jiného nehrála než tragedku nebo hysterku.V každém filmu má alespoň jeden hysterický záchvat. Vůbec se nedivím, že sní žáden chlap nikdy nevydržel.Tak oni ti sasci,co snímá byla taky stojí akorát za starou Belu. Hlavně ubožák koviďak Etzler, horší debílek snad kromě totálního magora Ivana Trojana českou kinematografii zatím ještě neznasilnil. Jinak snímek je poplatný době. Přišla perestrojka a všechno se účelově začalo krytizovat,aby ty největší bezpáteřní hovada ve straně a vládě mohli svrhnout režim a vznikla tzv.sametova,kazeťakova šaškarna.A ty samá hovada ovšem s převlečenýma kabatama,jestli nenatahli brka tady otravuju lidem život do dneška. ()

milos.bradik

Zajímavý námět, ale herecky i režijně podaný velmi špatně. Vilma Cibulková umí hrát jen uřvané hysterky a ostatní herci nepředvedli také nic, mladí herci až na Vetchého hráli teatrálně, Havelková a Brabec hráli to co vždy, Galatíková umí zahrát daleko líp a zaujala mne jen Jirásková, která se zde bohužel jen mihla, navíc i režisér Ráža tady zcela selhal. ()