Mladší o pár let

(pořad)

Reality show je lifestylovým pořadem, omlazujícím tváře a měnícím vzhled jeho účastníků. O prošedivělé vlasy, vrásky a váčky pod očima se postará tým odborníků a stylistů, kteří zároveň představí a přiblíží řadu možností, jak lze vizáž vylepšit. Ke zlepšení zbědovaných těl a tváří pomůže vedle nového oblečení a účesu také využití estetické chirurgie. Pořadem, plným tipů a rad, provádí Sabina Laurinová. (oje)

Stejšn odpad!

Je to hnus, obhajovat nesmyslné operace a ještě považovat za normální, že si na to médiema zmanipulovaný slepičky berou půjčky. ()

Tinaa

Nevěděla jsem za co dát hvězdu, ale asi za to, že se českým domorodcům ukazuje, že botoxy jsou normální užitečná věc, ale zase na druhou strane, když to přeženeme, budeme vypadat, jako ta doktora, co si je asi sama píchá (je to na ní vidět), "botoxářka", za což taky dík, je úplně vidět, že ztratila díky té plastice mimiku, chudák. Jinak Sabina Laurinová je upřímně chudák. Nevím, je tam k smíchu. Bohužel. ()

MarthyL

Bůh si vyvolil a zavedl Péťu Lesáka do Austrálie a on tam pro nás našel, asi v poušti, spousty skvělých televizních formátů a tak je Péťa vzal se sebou domů a postupně nám pomáhá dohnat a poznat všechny ty pilíře tv zábavy. Moc se těším až dojde i na bělení análu. ()

JARDAHONDA odpad!

Socky a jejich strhané těla....koho to zajímá...Měly na sebe dbát dřív....pak si zadarmíčko nechají udělat pomalu všechny možné plastiky..Klinika si udělá reklamu,Sabinka se zviditelní a jsou všichni spokojení....Trapáci dávám vám =odpad !! Nic jiného si tento stupidní pořad nezaslouží.. ()