Reklama

Reklama

Mladší o pár let

(pořad)

Obsahy(1)

Reality show je lifestylovým pořadem, omlazujícím tváře a měnícím vzhled jeho účastníků. O prošedivělé vlasy, vrásky a váčky pod očima se postará tým odborníků a stylistů, kteří zároveň představí a přiblíží řadu možností, jak lze vizáž vylepšit. Ke zlepšení zbědovaných těl a tváří pomůže vedle nového oblečení a účesu také využití estetické chirurgie. Pořadem, plným tipů a rad, provádí Sabina Laurinová. (oje)

(více)

Recenze (52)

Tinaa 

všechny recenze uživatele

Nevěděla jsem za co dát hvězdu, ale asi za to, že se českým domorodcům ukazuje, že botoxy jsou normální užitečná věc, ale zase na druhou strane, když to přeženeme, budeme vypadat, jako ta doktora, co si je asi sama píchá (je to na ní vidět), "botoxářka", za což taky dík, je úplně vidět, že ztratila díky té plastice mimiku, chudák. Jinak Sabina Laurinová je upřímně chudák. Nevím, je tam k smíchu. Bohužel. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Prostí ľudkovia, čo majú mindráky zo svojho zovňajšku a nemajú prachy na to, aby s tým niečo urobili sa obrátia na tvorcov tejto relácie, ktorí im zafinancujú a zároveň aj natočia ich premenu. To už tu bolo veľa krát, na veľa všeliakých spôsobov. Keby bola táto reality show mladšia o pár rokov, možno by ma aj niečím zaujala. No v dnešnej dobe je to len nudný, opozeraný odpad! ()

Reklama

Zeck 

všechny recenze uživatele

Reality-show a Česká republika, téma na dlouhé hodiny. České televize od dob "Miliónového páru", kurví co se dá. Reality-show jsou tedy v tuzemských divácích zakořeněné, jako totální sračky. Ano, tvorba tuzemských televizí sračka je (i Výměna manželek je sračka drahé padesátileté dámy). Naše komerční televize mají neuvěřitelně unikátní dar, přebírat ze světa ty nejodpornější a nejdebilnější reality-show, které kdy spatřily světlo světa. Plastické operace, svlékání obézních chudinek, před očima celého národa, výměna manželek (většina s menopauzou za sebou), velký bratr (Vyvolení). V zahraničí vydělávají skvělé peníze, jsou finančně nenáročné, leč v našich končinách, totálně neúčelné. Způsob natočení je tady tak abnormálně amatérský, že to nemá ani tu nejmenší úroveň. Výběr moderátora je většinou tak směšný, že je úplně k ničemu. To, že by Prima, nebo Nova převzala Survivora, The Amazing Race, v nejhorším případě Fear Factor, je Sci-Fi. Přitom zrovna tyto reality-show patří mezi nejlepší, jsou rovněž úspěšné (už deset let), mají spoustu fanoušků a určitou hodnotu. Ne, Prima nám bude dalších pět měsíců vymývat mozek ubohým párkem ztroskotanců, (kterým nedošlo, že jsou důchodci) co se nechají před celým národem rozřezat, jak kus hovězího. 20% 28.01. 2010 ()

kornitko odpad!

všechny recenze uživatele

Kdysi vysílala ČT1 pořád Vypadáš skvěle a tohle je ještě o dost horší. Ženská celý život kouří 30 cigart denně, k tomu se špatně stravuje a pak se diví, že vypadá strhaně, tak to řeší operacemi a celé to toči TV Prima a Laurinová se snaží tvářit usměvavě. Vážně zážitek. Nejtrapnější je, jak jsou zavření ve skleněné kleci a lidé na ně musí čumět a hodnotit kolik jim asi může být. Na tenhle pořad jsem narazil náhodou, podruhé už takovou chybu neudělám. ()

TheTrox 

všechny recenze uživatele

Jak je vidět, tak televize Prima neví kudy kam a proto se snaží přilákat diváky takovými to pořady. Ovšem ukázat člověka před a po plastice je pochopitelný, jaký bude rozdíl, ještě k tomu ukážou takový vizážisty, kteří by celkovou proměnu potřebovaly jako sůl a perlička na závěr je ten přihřátej kadeřník, opravdu vydařený pořad ...Celkové hodnocení: 10% ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama