Reklama

Reklama

Mladší o pár let

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Reality show je lifestylovým pořadem, omlazujícím tváře a měnícím vzhled jeho účastníků. O prošedivělé vlasy, vrásky a váčky pod očima se postará tým odborníků a stylistů, kteří zároveň představí a přiblíží řadu možností, jak lze vizáž vylepšit. Ke zlepšení zbědovaných těl a tváří pomůže vedle nového oblečení a účesu také využití estetické chirurgie. Pořadem, plným tipů a rad, provádí Sabina Laurinová. (oje)

(více)

Recenze (53)

Zeck 

všechny recenze uživatele

Reality-show a Česká republika, téma na dlouhé hodiny. České televize od dob "Miliónového páru", kurví co se dá. Reality-show jsou tedy v tuzemských divácích zakořeněné, jako totální sračky. Ano, tvorba tuzemských televizí sračka je (i Výměna manželek je sračka drahé padesátileté dámy). Naše komerční televize mají neuvěřitelně unikátní dar, přebírat ze světa ty nejodpornější a nejdebilnější reality-show, které kdy spatřily světlo světa. Plastické operace, svlékání obézních chudinek, před očima celého národa, výměna manželek (většina s menopauzou za sebou), velký bratr (Vyvolení). V zahraničí vydělávají skvělé peníze, jsou finančně nenáročné, leč v našich končinách, totálně neúčelné. Způsob natočení je tady tak abnormálně amatérský, že to nemá ani tu nejmenší úroveň. Výběr moderátora je většinou tak směšný, že je úplně k ničemu. To, že by Prima, nebo Nova převzala Survivora, The Amazing Race, v nejhorším případě Fear Factor, je Sci-Fi. Přitom zrovna tyto reality-show patří mezi nejlepší, jsou rovněž úspěšné (už deset let), mají spoustu fanoušků a určitou hodnotu. Ne, Prima nám bude dalších pět měsíců vymývat mozek ubohým párkem ztroskotanců, (kterým nedošlo, že jsou důchodci) co se nechají před celým národem rozřezat, jak kus hovězího. 20% 28.01. 2010 ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Prostí ľudkovia, čo majú mindráky zo svojho zovňajšku a nemajú prachy na to, aby s tým niečo urobili sa obrátia na tvorcov tejto relácie, ktorí im zafinancujú a zároveň aj natočia ich premenu. To už tu bolo veľa krát, na veľa všeliakých spôsobov. Keby bola táto reality show mladšia o pár rokov, možno by ma aj niečím zaujala. No v dnešnej dobe je to len nudný, opozeraný odpad! ()

Reklama

heyda odpad!

všechny recenze uživatele

Mám za sebou 2 díly. Nejdřív je nutné konstatovat, že Sabina Laurinová je sice fajn ženská, ale příšerná moderátorka. K tomu celá koncepce pořadu je strašně ohraná, jak po hudební tak po technické stránce. Pořad ve své hlubší podstatě funguje pouze jako reklama na plastiku a na všechny hudbnoucí procedury. Ikdyž je fakt, že rozdíl po všech úpravách je opravdu markantní. Jen je otázka, jak dlouho plastika vydrží, že???? :-D ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Půjdu proti proudu. Nejsem zrovna člověk, který by tento typ pořad vyhledával, ale oproti konkurenci, kterou jsem měl možnost zahlédnout je to zvládnuto precizně. A stížnosti na to, že oni chudáci musejí trpět. Kdyby nechtěli, nehlásí se. Už se rozhodli využít profesionálů, ale mají štěstí, že za ně nemusejí platit. A některé rady byly docela zajímavé. Plus milá Sabina, myslím, že tři jsou vcelku spravedlivé. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Začalo to pořadem Nahá jsi krásná. Pak si Nova vymyslela Druhou šanci. To si samozřejmě Prima nenechala líbit, tak zasadila smrtící úder v podobě Mladší o pár let, která je kombinací dvou výše zmíněných. Jo, není nad to, nechat se ponížit před národem, aby na konec, pomocí plastik a různých chirurgických zákroků, jste se stal(a) mladší o pár let. Upřímně pochybuju, že tohle někomu pomůže, protože jakmile oni dotyční zjistí, že čas se nedá zastavit (resp. když nemáte na jeho zastavení takové finanční prostředky, jako jisté celebrity) tak to je na houby. Jedinou hvězdu dávám za mou slabost, Sabinku. Věřím, že někdo právě kvůli Sabině může dát horší hodnocení, ale já to nejsem… ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama