Významná vědecká společnost má po celém světě zařízení, která způsobí sérii katastrofálních výbuchů. Nikdo netuší, zda jde o teroristický útok, či selhání lidského faktoru... (oficiální text distributora)

Bediczek

Nejvíc se mi líbí jak v těch Syfy-filmech vždy obsazují do role vědců bývalé pornoherce, kteří pak velmi přesvědčivě přeříkávají své pseudo vědecké repliky :-D... Nebo jak ten záškodník vešel do super tajné laboratoře, jen pomocí nahrávky hlasu přes telefon a nějakou samolepkou na obtisk prstu... ()

otoman92

o maličko lepší než podobné filmy v této "C" kategorii, věda sice v tomto filmu nehrála velkou roli (viděl jsem to sice anglicky, ale i tak odborné výrazy zněly poněkud "divně", smrtelné dávky radiace nestály hlavní hrdiny ani pár vlasů na hlavě) a scénář taky nic moc, Herecké výkony ani nemá cenu zminovat(Nějaké pornoherečky v roli TOP vědkyň)a efekty na tento na tento nizkorozpočtový film ujdou..Zato závěr mě překvapil a je celkem pecka na tento film. Kdo má v neděli po náročném týdnu stejně vygumovanou hlavu jak já a nebude od toho moc čekat, tak si myslím, že se to dá vydržet do konce. ()

peju

Jednu hvězdu dolů za to, že je poslal z domu pryč a pak je hledal doma :) a jednu hvězdu nahoru za konec :) ()

io.

Neumím si představit umělý zdroj energie, který nejde vypnout a když ho vypnu, tak vyhodí do vzduchu - nebo spíš do vesmíru celou Zeměkouli. To je tak ujetý námět, stejně jako celý ten výtvor. Nevíte někdo o takovém místě, kde bych vymýšlel podobné hovadiny a někdo mně za to platil? Hvězdičku dávám autorovi za to, že zničil hloupé lidstvo ;-) ()

1omas odpad!

hrozná blbost, ale občas na tyhle kraviny koukám rád asi se mi libi to, jak je to stupidní :))) nic jinýho nž odpad tomu nesluší :)) ()

MichalCZ30

Je to TV film, takže žádné závratné efekty, ani scénář jsem nečekal. Dámské herecké obsazení jakoby z Pobřežní hlídky - čím více silikonu a napíchných rtů, tím lépe. Ale úplný odpad to není. Hodnotím jako TV film, jinak by měl hvězdičku jednu a tu druhou za to, že zde konečně chybí líbánky na konci a oslava Ameriky, jakožto zachránce planety. Samozřejmě pod sochou svobody, plné amerických vlajek. Takže celkem ode mě 3 hvězdičky. ()