Příšerný rande (TV pořad)

Disaster Date

Reality-TV

USA, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• WANDRWALL

Dobrý nápad, jak se seznámit s adepty pro rande.(12.11.2010)

Průměrné, ale pro občasné podívání při nenáročném oddychu docela slušně zábavné, lehce škodolibé a v čistě americkém povrchním stylu. Tak lehce by mě zajímalo, jestli si pak dotyční mohou obdržené dolary za svou výdrž ponechat, či jim budou po ústupu kamer odebrány:)(26.6.2011)

Geniální pořad MTV, u kterého jsem se vždycky málem přetrhl smíchy :).(5.3.2013)

I když Příšerný rande jede pořád dokola na stejném principu, mě baví. Ostatně koho nebaví bavit se na cizí účet?(5.3.2010)

Nad ostatními pořady MTV to nijak nevyčnívá a skrytá kamera je to docela obyčejná. Je zázrak, když to herci nepřehání a neženou do absurdna. Některé schůzky jsou k popukání, některé prostě jen divné. A tak jde paradoxně o pořad kolísavý, který se drží své rutiny a pro mě průměr.(26.5.2011)

Je možné, že mě nařknete z dětinskosti, ale mně se prostě líbí, jak ty americké teen cool mega ultra super make-up pushup best holky dostávají od MTV štábu po čuni. Snad je v tom potěšení z cizího neštěstí, snad jen touha po zábavě, ale já osobně u toho teda vydržím.(24.4.2011)

Na pobavení dobrý pořad, několikrát jsem se nahlas smála, protože někteří herci hráli svou roli na "rande" opravdu výborně.(20.7.2011)

I přes ten nejtrapnější a nejprimitivnější nápad skryté kamery a udělání hlupáka z vybrané oběti je tohle parádní kousek z kuchyně MTV, který si nerada nechávám ujít. Asi nejvíc mě dostává potrhlá holka: "I love Harry Potter movies!"(11.8.2011)

Niektoré tie rande boli fakt vydarené, až som sa divil, ako tam mohli vydržať tak dlho(26.6.2011)

Divým se sám sobě, ale z nějakého důvodu se u tohoto pořadu bavím... skvělá nachytávka s mladíkem C.J. a jeho potrhlou zrzavou a extrémně chlupatou potenciální přítelkyní :-D(19.5.2011)