poster

Kočka mezi holuby (TV film)

 • Francie

  Petits meurtres d'Agatha Christie: Le chat et les souris, Les

 • Slovensko

  Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Mačka a myši

Krimi / Drama

Francie / Švýcarsko, 2010, 98 min

 • rt12
  ****

  Ty dva buď budete nenávidět nebo mít rád nic mezi tím. Já je mám ráda a tím pádem náhrada za Poirota i neobvyklé zpracování Agathy mi sedí. Chce to brát s nadhledem a přijmout určitou nadsázku. Pro ortodoxní vyznavače Anglického detektivního slohu to není.(5.9.2014)

 • lioncel
  ***

  To je zajímavé, u nás uvedeno na ČT1 v neděli 6.10. 2013 ve 23.20 pod názvem : Kočka mezi holuby .. Vraždy v penzionátu, kam nesmí vstoupit mužská noha. Francouzský detektivní cyklus (2010)(11.11.2013)

 • BoncheR
  ***

  Nie až tak zlé, ale nebolo to až také dobré ako Hercule Poirot. Zdalo sa mi to príliš komplikované a zložité ale aj tak to nie je až také hrozné.(15.4.2012)

 • FireTight
  ****

  To, že budu stále objevovat další a další detektivky Agathy Christie, o nichž jsem až do nedávna neměl ani nejmenší tušení, jsem si už zvykl. Že však úplnou náhodou narazím na povedenou francouzskou adaptaci jedné z nich z doby před dvěma lety, která mne naprosto vtáhne a až do svého konce nepustí, jsem ale opravdu nečekal. Tahle kriminálka si zaslouží vaši pozornost a je naprostá škoda, že ji vysílali "pouze" na STV1 někdy po poledni.(16.4.2012)

 • S120
  ***

  Zajímavé je srovnání této detektivky se stejným dílem Poirota. Tvůrci uchopili předlohu jinak a je to dobře. Představitel hlavní role je zde diametrálně odlišný, ale přesto bezvadný a sympatický. Děj je oproti klasickému seriálu místy uvěřitelnější a humornější. Bohužel v Poirotovi se Suchetem se humor z pozdějších dílů již dost vytratil. Jednou z nejzajímavějších postav je pak pomocník - inspektor Lampion, který působí v roli dokonalého šaška, kterému se v hlavě jen málokdy rozsvítí - kam se na něj hrabe Hastings.(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace