Sedm lidí tráví večer v restauraci u silnice uprostřed pustiny. Když náhle v rádiu oznámí znepokojující zprávu o zavraždění rodiny v sousedním okrsku, zákazníci okamžitě začnou podezřívat nově příchozího muže jménem Doe (Michael Madsen). Ozbrojený Doe sedm přítomných zajme jako rukojmí, ale posléze zoufalí přeživší zjistí, že jeden ze zajatých je nebezpečnější než jejich věznitel. (Filmbox)

John80

Film sa odohráva celý čas v reštaurácii, kde sa zastaví týpek, ktorý bude mať niečo za sebou a začne sa vyjednávanie s hosťami, skôr psycho film spojení s vraždením 3* ()

Solverino

Dal bych odpad, ale jedna hvězdička za Dannyho Treja (ve filmu dokonce asi 2x promluví, pouze holé věty :) jinak je to čistý odpad! Nuda, blábolení a zase nuda! Hnus! ()

VanBradley89

Nebylo to špatný. Ne nejlepší, ale taky žádná sračka. Čistej průměr. Spousta známejch tváří, zajímavej příběh a sadista Michael Madsen. ()

Spapanek odpad!

Nemohu si pomoct, ale musel jsem dát odpad. Film jsem nepochopil a v tomto případě si nejsem jistý, že je chyba ve mě. Zdá se mi, jako by sám režisér nevěděl co chce natočit, Na psychotriller se postavy chovají nelogicky, na vyvražďovačku postavenou na střevech a mozcích je tu málo mrtvých a moc mluvení. Zábavné mi to nepřišlo a musím říct, že jsem musel kus filmu převinout. Obávám se, že dialogy nejsou dost kvalitní aby film šlapal. Navíc při tak komorním obsazení bylo jasné, kdo je Smith skoro od momentu, kdy se objevil. Prostě ne a ne. Zbytečně promarněné dvě hodiny života. ()

DeMooo

K tomuhle filmu jsem se dlouho neměl... ale nakonec jsem to pusitl a nebylo to vůbec zlé, docela překvapení. Co se Smitha týče tak to musí být logicky uvažujímu člověku hned jasné, ale to tu nebudu rozebírat... Každopádně, nápad dobrý, bizardní situace s dvěma vrahy taky dobrej nápad a že tam hrálo všehovšudy do 10 lidí a film proběhl na baru, jednom stole a ve dvou boxech uvnitř pohostinství (odpočívadla) někde před Silver Lakem mi za celý film ani nepřišlo. Takže hodnotím to pozitivně 60%. ()

Martin29

Vítáme Vás u pořadu Vražedné Vztahy. V dnešním díle se dozvíme kdo vyvraždil jakousi rodinu a proč to udělal aneb kdo je Pan Smith výslech probíhá pod vedením magora,kterému hráblo v palici jelikož mu nechtěly uvařit jídlo. Vítěz tohoto dílu dostane kulku do nějaké části těla. Jelikož je, ale pan magor trošku labilní dostanou ji vlastně skoro všichni Kandidát 1 plešatý chlápek co vypadá jak Jason Statham, který je 11 let šťastně ženatý, ale přesto si chodí na benzínky do restaurací a na záchody zapíchat s jinýma. Jelikož jeho žena musí být asi hrozná megera tak mu nevadí ani sex s chlapem. Kandidát 2 černoch, který mění nálady jak se mu to hodí a místem jen projíždí Kandidát 3 chlápek co je tam se svou holkou a chce vypadnout z města pryč Ostatní 2 kandidáti vypadly ještě před vyřazovačkou byl to mexický kuchař Trejo a jeden nesmírně drsný policajt, kterého by se nebál ani novorozenec snad. Mezitím jsme se dozvěděly proč k vraždě došlo jelikož jakýsi chlápek chtěl pozemek pro svůj obchod a ta vyvražděná rodina mu to nechtěla prodat. Jako dárek za svoji zpověď dostane kulku do hlavy. A vrahem je tudiž, který ano je to číslo bůhvíkolik. Solidní drama 60 procent ()

kesinaa

Velká škoda předvídatelnosti a celkem nudného prostředí. Z celého filmu mě nejvíc zaujal asi jen rozhovor Michaela Madsena (Doe, cvok s brokovnicí) a Harolda Perrineaua (Smith, nájemný vrah). Jinak to byla bohužel nuda, komorní obsazení a prakticky nulová akce film hodně sráží. ()

mach333

První polovina vypadala nadějně, ale ta druhá mě svým příběhem spíše zklamala. Líbila se mi kamera, ale ostatní tak nějak pokulhávalo - dialogy, charaktery postav, až moc násilný. Takže nějakých 50% ()