Soldier, The

Krátkometrážní / Horor / Válečný

Velká Británie, 2007, 10 min

• Campbell

Těžká nuda stavená na pěkném nápadu, ale to je asi tak jediné co The soldier může nabídnout, rptože jinak se jedná o těžkou nudu proloženou plno zvukových lekaček. Navíc příběh už je děsně ohranej. Ale režiséra Smithe vůbec nezatracuju docela se těším na jeho nový film The 4th riech(teda pravda spíše mě zajímá to herecké obsazení:-)).(8.7.2010)

• eraserhead666

Jak bych to....? Asi takhle. Dobře natočené nic. Po technické stránce prakticky nemám výtek. Na pravděpodobně amatérský kraťas je v tomhle ohledu všechno v takřka naprostém pořádku. Ovšem co se týče obsahu, v této záplavě neoriginálního, nudného, nezajímavého, sterilního a na první pohled bez špetky snahy a pokusu o nějakou tvůrčí invenci, zanechání vlastní stopy, klišé, tam bych měl výtek hodně. V tomto ohledu to je jen další nudný, nezáživný, postradatelný a zapomenutíhodný zombie kraťas. Viděno na THS 2011.(26.6.2011)

Musím říct, že za těch deset minut jsem byl příjemně překvapený a těším se na celovečerní film. Přestože tento snímek byl velmi krátký, tak mi nabídl přesně to, co od krátkometrážních snímků očekávám. Napětí, akci, líbezné překvapení a hlavně násilí. Určitě doporučuji vidět.(18.3.2013)

• Skip

Obyčejná blbost bez jakéhokoliv nápadu a zajímavosti.(2.7.2010)

• Thomassi

A já jsem si myslel, že to může být cool. Jestli takhle má vypadat 4th Reich, tak to bude průser.(23.7.2013)

• corpsy

Čo som to vlastne videl? Trochu nadhodnotím za snahu, ale ak forma vyzerá tak ako vyzerá je zbytočné to brať tak vážne. Určite to nepomôže.(7.3.2018)

Zvláštní, ale ucházející. Jako film by to, si myslím, mohlo projít. 55%(19.11.2010)

• DaUr

Na to, jak je tento film krátký, má skvělou výpravu. Na to, jakou má výpravu, je to ale nehorázná sra_ka bez příběhu, nebo něčeho, co by příběh byť vzdáleně připomínalo.(26.11.2010)

Slušná psychárna občas zavánějící amatérismem, i tak docela stravitelná.(14.8.2010)

Míň amatérský než některý zombíkárny co jdou na dvd... 2,5*(19.11.2010)