Sedmero dobrodružství Sindibáda

• USA The 7 Adventures of Sinbad

Ropný magnát Adrian Sindibád je potomkem dlouhé řady velkých námořníků. Somálští piráti mu ukradnou ropný tanker a žádají výkupné. Sindibád se vydává vrtulníkem na palubu tankeru, aby pirátům zaplatil. Tanker je ale stažen pod hladinu obří chobotnicí a Adriana cestou zastihne silná bouře a vrtulník po zásahu bleskem havaruje. Skupina trosečníků se ocitne na tajemném ostrově plném podivných pravěkých bytostí. Sindibád na ostrově potkává krásnou bojovnici z džungle, dívku Lou, která mu prozradí proroctví o sedmi zkouškách, které by měl vykonat, aby usmířil boha moře. Ten má podle proroctví ve svém hněvu zničit celou planetu. Moderní adaptace klasického příběhu o perském princi Sindibádovi. (oficiální text distributora)

Nocturno culto

bylo to podivné...těšil jsem se na to,fantasy je můj oblíbený žánr ale tohle bylo až moc digitální,ten krab na pláži byl děsnej,na jeskynního obra nebylo ani pořádně vidět a ten "Balrog" taky mohl dostat více prostoru....2* jsou ještě poměrně lichotivé.... ()

DjMetal odpad!

Neskutone neskutocna pichovina. Ako si niekto moze dovolit natocit v roku 2010 takuto chujovinu?? Grafika aspon na nintende. zo 70tych rokoch horory mali lepsie spracovanie ako toto....Strasne. A ti co dali 1* a viac si robia asi srandu. ()

SKreyn odpad!

Začalo to obrovskou chobotnicou, ktorá potopila tanker, pokračovalo veľkým krabom, ktorý "ukradol" kufrík plný peňazí a končilo neviem čím, pretože to mi už stačilo k tomu, aby som to vypol a rýchlo zabudol na to, čo som videl. :D ()

DEMON odpad!

Scena, ktora nasledovala po utoku kraba je genialne veldielo, ktore v sebe skryva herecku dokonalost. Ale cely film je strasne nelogicka kravina, v ktorej na seba sceny prakticky vobec nenavazuju a 2/3 z nich nemaju ziadnu suvislost s dejom ako takym a su tam len na to, aby bol film dlhsi. ()

Víteček odpad!

Málem jsem i dal jedničku, což by byl nečekaný úspěch, ale závěr celou tu chabou naději na vysoké hodnocení (pro tuhlo sortu filmů) zcela zabil. Ale pořád dávám pěkných 15%. ()

dilong

Film na urovni 90tich rokoch. Vizuálne efekty trápne, akoby ich robil Jančo z Dolnej Myšli na svojom domacom PC za 400€. Hercké výkony na úrovni divadelného súboru v Dolnej Myšli a spracovanie deja a detailov na úrovni podpriemerných filmov. ()

Majklkm

Klasika zasazená do moderní doby. Škoda těch amatérských efektů, které by byli trhákem tak před třiceti lety. Podle mně dosti odfláklé. ()

castava odpad!

Tento film a jemu podobné (třeba megažralok) jsou ostudou současného filmu, a jejich natočení považuji za vyhozené peníze. ()