poster

Karla a Katrine

 • Dánsko

  Karla og Katrine

Rodinný / Romantický

Dánsko, 2009, 84 min

Scénář:

Ina Bruhn

Hudba:

Jeppe Kaas

Producenti:

Thomas Heinesen

Scénografie:

Trine Padmo

Kostýmy:

Helle Nielsen
(další profese)
 • hygienik
  ****

  Naivne milé.(30.6.2010)

 • Chundys
  *

  Možná jsem slaboch a něco mě drželo ať tomu ten odpad nedám, ale po raním probuzení s přítelkyní, zapneme televizi a pochopitelně na Nově nic, na Primě nic, Barrandov taktéž, tak jsme tam dali čt1 a u téhle kraviny jsme vydrželi až do konce, přitom tam dávali na sobotní rána tak hezké filmy. O tomhle to říct fakt nešlo - hlavní hrdinka mi nesedla vůbec, kluk měl možná hezký účes, ale jinak to bylo stejný jako hlavní hrdinka a ty dojáky. jak jsou nejlepší kámošky a nucené slzy, které vůbec nevylezly a zabloudění v lese mě už totálně rozsekalo. NO COMMENT a druhý díl? Ne díky radši si dám vynikající snídani bez televize :-)(19.1.2013)

 • DruidKarel
  ***

  1259. hodnocený film.(5.8.2012)

 • Straspytlik
  ****

  Po dlouhé době skandinávský (snad se to tak dá nazvat) rodinný film, ve kterém nejsou všichni sluníčkoví, vždy korektní správňáci. Dokonce se zde kouří a nejezdí ve volvu. Postavy mají široké spektrum lidských vlastností a celé je to takové nějaké příjemně reálné (samozřejmě v rámci možností svého žánru).(24.1.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,914,861(31.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace