Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2

všechny plakáty
Krátkometrážní
2010, 9 min

Pokračování úspěšného amatérského snímku, volně zpracovaného podle hry Call of Duty Modern Warfare. (Mr.Critic)

Danny F.

Hodně povedené. Akce jak má být. Takto by měl vypadat správný akční film. Jen nepochopím proč ti teroristi samy vběhnou střelci do rány? 90% ()

Reanimated

Kinetická akce s kamerovými legráckami jako od Greengrasse. Nechybí ani humor a odkazy na některé Modern Warfare trademarky (kill hozeným flashbangem, prostřelování zdí, knife kill...). ()

Cejny

Opět svižná akce, ale už v jiném prostředí, která jen potvrzuje, že spousta rádoby akčních filmů s velkým rozpočtem a hereckými hvězdami se jen tak tak vyrovnává krátkému, fanouškovskému filmu. ()

Bucounit

Pribudla pekná holka, bodycount je vyšší, akcia super. Ak idú vážne natáčať ten celovečerák tak by mali týmto ľuďom určite zavolať o nejaké nápady lebo talent podľa tohto majú veľký. ()

Raziel_cz

Byť se to drží více videoherní předlohy a spousta věcí je ohromně cool, první díl se mi líbil ještě o něco víc, už jen proto, že na drsné agentce je vidět, jak nikdy v rukou pušku nedržela, nicméně využití vrtulníků na dálkové ovládání je hodně povedené. ()

pospech11

Dobré pokračování prvního dílu. Příběh sice mírně odbíhá od příběhu hry, ale i přes to je tento funmovie hodně vydařené dílko. ()

Luk Skywalker

Ještě lepší než první díl, všechny atributy série tu jsou: výměna lokací, shánění rukojmího všude po světě, zpomalavačka, (ne)čekaný zvrat, nějaký ten super záběr atd. ()