Během cestování se svým snoubencem napříč zemí se Beth probudí na izolované klinice do nejhorší noční můry každé matky. Její dítě zmizelo. Polapená, čelící neznámému nepříteli se Beth snaží seskládat dohromady hrozivá tajemství kliniky. Jak daleko matka zajde, aby zachránila své dítě? Film byl inspirován skutečnými událosmi.
Mladá těhotná žena Beth cestuje se svým snoubencem Cameronem napříč zemí a jedné noci se ocitne v situaci, která je nejhorší noční můrou, čelí neznámému nepříteli a jde jí o život. Probudí se ve vaně plné ledu s jizvou po císařském řezu. Vydá se hledat své dítě a nachází další čtyři ženy ve stejné situaci, uvězněné na neznámé izolované klinice. Brzy zjistí, že někdo ukradl jejich děti a jakási nepříčetná šestá žena zabíjí každou matku, která se pokusí identifikovat vlastní dítě... Neobvyklý thriller začínajícího scénáristy a režiséra Jamese Rabbita zkoumá základní ženské instinkty. Jak daleko matka zajde, aby zachránila své dítě? Film byl inspirován skutečnými událosmi. (oficiální text distributora)

petrik11

Strašne, strašne nezaujímavé. Strašné, že to niekto označil za horor. Chvíľami som sa v strede filmu zľakol, že si autori zobrali za námet z jedného nepodareného snímku, ale toto od toho kúska ďaleko nemalo. ()

Facerr

Výbornej nápad a super temný prostředí, ale upřímně z toho šlo vytřískat víc. Kdyby tvůrci popustili trochu víc uzdu svý temný fantazii, moh z toho bejt dobrej krvák ... a to nejen vytejkající z pupku bejvalý těhule. ()

spawnxp

"Evoluční čubka"? No dobrá ale jinak přiblblý a dost nuda. Ale kvalitně udělaný i zahraný (až na zdánlivýho hlavního hrdinu, kterej naštěstí nevydržel). Pěkná muzika a občas pěkná Austrálie. ()

kribr

Nápad super, provedení celkem taky, dokonce i ten konec bych nějakým způsobem zkousla... Trochu jsem se bála, že to nakonec všechno zachrání ten snoubenec, aby se potvrdilo, že bez chlapa to nejde, ale naštěstí to tak nedopadlo... Každopádně ze 3-4 *, které bych nejspíš dala, to musím stáhnout na 2 *, a to kvůli té nereálnosti - kterou jsem ochotna ve filmech do jisté míry tolerovat, ale to, že se ženská probudí po císaři a místo toho, aby někde týden ležela v bolestech, běhá jak laňka po areálu nějakýho zabordelenýho skladu bez jakýchkoli zdravotních komplikací... to je moc... ()

Pavlo

Priemerný thriller so sympatickými hercami, ponurou atmosférou (zarážajúce, že je to inšpirované podľa skutočnosti) ale s poslabším rozprávaním a gradovaním deja. Trocha zamrzí, že je toto posledný film Andyho Whitfielda. ()

jeromedefif

Velmi slabé, dávám za 2* a tu druhou dávám jen za vcelku zajímavý a originální konec. Scénář hrozně chaotický a nesmyslný. Dle mého by se z takového námětu dalo vycucat více, ale bohužel v tomhle případě se nic takového nekoná. Jeden z nejhorších hororů, který jsem v poslední době viděl. ()

Torcida.hr

Film o jedný hysterce, co prostě "bez svýho dítěte neodejde" :D já bych zdrhala hned, ale to je vedlejší. No, film celkem ušel, ale konec mě tak zklamal, že kvůli tomu jsem dala dvě hvězdičky. SPOILER - myslela jsem, že tu hysterku na konci zabijou a její mimino prodaj a néé, ona mrcha musela přežít! :( tak to mě naštvalo prostě. ()