Na kus řeči se zvířaty

• Česko Zvířecí legrácky (více)

Co vše bychom se dozvěděli, pokud by zvířátka myslela a mluvila jako lidé. Tým BBC naučil mluvit zvířátka, která známe z našich dokumentárních cyklů. Vybavil je lidskými vlastnostmi a dal jim do úst naše slova – občas vyslovená i tak, že by se člověk divil, někdy se smál a někdy se rděl. Britský humor je krásný, ale někdy obtížně přeložitelný. I proto jsme se snažili některé situace přesadit do našeho života, který provokaci a satiru zaslouží. (Česká televize)

Splasher

Přece jen ty zvířecí komentáře jsou dělané pro britské publikum a než je otrocky překládat (čímž vzniká pro češtinu dost trapných momentů), měli to tvůrci dabingu více přiblížit českému publiku. Pokud se o to ale snažili, tak se jim to moc nepovedlo. ()

filmmovier

BBC přišla s moc pěkným nápadem. Přírodní záběry jsou moc pěkně a vtipy skvělé, u některých jsem se válel smíchy. Prostě to je takový moc příjemný sitcom.... Nejlepší jsou svišťi: ,, Ale, Ale, Ale. Nebo je to Stív ? Stíve, Stíve, Stíve! Ne, bude to Al. Ale!" ()

2mig1 odpad!

zajímalo by mě, kdo je v čt natolik zvrhlej, že dovolil nasadit tuhle infantilní blbost v hlavním sobotním vysílacím čase... ()

Yesqward

Vidím tu, že niektorí ľudia dávajú odpad. Neviem, mne sa to zdalo byť dosť vtipné. "Není tohle Al? Ale, Ale, Ale, Ale, Ale... Ne, to neni al... To je Steve! Steve, Steve, Steve..." 100% ()

terunka003

Má to nápad, má to vtip, jsou tam zvířátka, co víc byste chtěli, jako relax super.. "Hele, to je Al! Ale! Ale! Ale! Ale! To asi není Al. To je Steve! Steve! Steve!" ()

sskrblik

Musel jsem přepnout, možná jsem se netrefil do nějakých správných pasáží, ale legrační mě to rozhodně moc nepřišlo... ()

mcleod odpad!

Nejhorší představitelný výplod masové "kultury". Trapné až to bolí. Krásné záběry zvířat jsou nesmírně znehodnoceny tupými texty, které se zřejmě snaží pobavit nejkýčovitěji zaměřené diváky televize. Nejhorší na tom je, že tohle byla schopná natočit BBC... kam se proboha poděly časy Monty Pythonů??? ()

Ravi

Některé komentáře trefné, většina pokulhává na hranici snesitelnosti. Záběry zvířat nepatří mezi ty, které byste jinde neviděli. Nic objevného, dobrý nápad - horší provedení. 35% = 2/5 ()

klima777

Tento pořad se vyloženě nepovedl. Zvířata nepotřebují hloupé lidské vtipy, reklamy, ani připitomělý dabink. Zvířata mají vlastní svět, vlastní život i osobnost a polidšťovat by se neměla. ()

mirec88

Mne sa to páčilo. Niekedy som pukal od smiechu. Fakt! Ale! Ale! Ale! Ale! Steve! Steve! Steve! Steve! Niektoré hlášky boli síce trápne, ale je to také milé a fakt vtipné na jedno pozretie. ()

Marrdaa

Prvním dvěma dílům bych dal klidně za pět, bylo to vtipné, trochu roztomilé a hlavně je tvůj dědek gekon. Zbytek série už je nuda a opakující se nuda. ()

Opsha odpad!

Jako pětiletému by mi to přišlo k popukání. Na mraky zhulenému téže, ale v tomto stavu jsem Zvířata ještě nesledoval. Každopádně nechápu co tahle na koleně vyrobená infantilita dělá v primetimu. ()

Lukoboss

Na jednu stranu je to prostě blbost, kde jsou k záběrům zvířat přidány slova a různý hlášky. Na druhou stranu jsem se dobře bavil a smál se, takže to vlastně splnilo svůj účel. Těch 28 minut je naprosto dostačujících, kdyby to bylo delší, už by to nudilo. Aspoň nějaká změna od všech těch seriálů a stokrát omletých filmů. ()