Reklama

Reklama

Modrá hlubina

  • USA Beneath the Blue (více)

Obsahy(1)

Alyssa (Caitlin Wachs) je nadšená mladá výzkumnice a spolu se svým otcem vede vědecké středisko na Bahamách. Předmětem jejich studia jsou delfíni a především komunikace s nimi. Alyssa s otcem vymyslí umělý jazyk, kterým dokáží komunikovat s pokusným zvířetem. Jejich výzkum se však dostane do střetu s úmysly amerického námořnictva. Odpor vědců vůči armádním sonarům, které údajně tyto inteligentní savce zabíjí, přivede na Bahamy i mladého důstojníka Craiga (Paul Wesley) s tajným posláním. Na oba mladé hrdiny čeká životní zkouška jejich lásky i profesních hodnot. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

zero_zelo 

všechny recenze uživatele

já dám první komentář? no to se ani nedivím, to ho snad dám už jen proto :) pěknej barevnej film o tom, jak když něco hodně chceme a sme dobří uvědomelí lidé, tak nám to určitě vyjde a i americká armáda nám se zakaboněným obočím bude držet basu. hodně špatnej béčkovej televizní film, ale za ta sdělení a moře jednu hvězdu dám :) ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Bože jako vážně no tak děcka vy dokážete víc než se takhle ztrapnit před televizi fakt katastrofa. ()

Reklama

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

Kto sa chce pozerat na 88 minut prazdnoty bez kuska logiky a bez akejkolvek dejovej linie, je tento film urceny presne prenho. Nedopozeral som, nedalo sa. 0 % ()

Beastmaster4 odpad!

všechny recenze uživatele

Možná se stanu trnem v oku pár poctivejm divákům, kteří už jen z hecu sjedou i totální šrot, jenom aby ho mohli bez špatného svědomí ohodnotit. Tohle mám u podobných kousků kdesi, každý ať se trápí dle svého svědomí a množství volného času. Na tohle se nedalo koukat ani 20 minut! Jde o vůbec první film, který jsem odsoudil, nedokoukal a okomentoval po zhlédnutí zhruba patnácti minut. Vidina dalšího paskvilu pro náctileté puberťáky, kde je příběh až někde na desáté koleji a v první řadě je krásný obličej, laciné gesta, nagelované vlásky, hubené slečinky s křečovitým úsměvem mi naštěstí nedala jinou volbu, než to utnout hned z počátku. Už první záběry na dvě usměvavé krasavice, jak se sluní krásně naaranžované se zataženými bříšky na přídi lodi, kolem které nastrojeně poskakují delfínci, pak nechutně strohé dialogy okořeněné gesty, jak z nějaké telenovely...následuje krásný chlapeček s laciným úsměvem a nagelovanými vlásky. Tohle všechno je tak lascivní až to bolí. Nedovoluji si ani tipnout, jak to celé pokračovalo dál, dle načatého problému v úvodu to muselo být napínavé jak zpuchřelé kšandy a romantické jak láska Šepse a Kolečkářové ze SuperStar 2011. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Hudba - Alan Derian. Kamera - Lila Javan. CITÁT - Koukám, že koukáte jak koukám.......... Nádherní delfíni, magické prostředí, krásné ženy a zvířata v lidské podobě. Ano i lidé jsou mnohdy horší než zvířata. CITÁT - To nebyla výhrůžka, to byl slib.......... Scénář je lehce předvídatelný, dialogy jsou mnohdy naivní. Rasc je velice zvláštní delfín. Jeho osud je však v jiných rukách. Trochu mě překvapilo, že podmořská vrata jsou rezavá a zarostlá řasama, ale řetěz i zámek, které je uzamykají jsou jako nové. Nejrozumnější věta zazněla až na samém konci příběhu. CITUJI - Každý musí na něco věřit. Já věřím na dobré pivo.......... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama