Skečbar

(pořad)
všechny plakáty

Zábavná show Zdeňka Izera. Izer jako majitel hospůdky si zve známé české celebrity a hovoří s nimi na nejrůznější témata. (darek kartac)

Sollozzo odpad!

Není to vtipné. Je to asi tak dobré, jako ucpávky v programu skvělých, nejmenovaných televizí a jejich věšteckých top produktů. Radši ať televize Prima koupí do nekonečna opakovanou (a jedinečnou) Českou sodu a neotravuje v prime timu takovouhle blbostí. ()

greymon

Vždycky jsem si myslel, že Zdeněk Izer dokáže pobavit v jakémkoli pořadu. Bohužel tady moc nepobavil a vypadá to, že klesl na samé dno. Nic ve zlém, ale tady jsem se moc nezasmál. Například v pořadu Kinobazar nebo v nějakém jiném pořadu to jsem se zasmál hodně. Když jsem slyšel o novém pořadu Zdeněka Izera moc jsem se na to těšil. Bohužel později má radost zmizela. 2 hvězdičky dávám k úctě ke Zdenkovi Izerovi. ()

MartinDrhlik odpad!

Nejhorší televizní Zdeňkův projekt. Porovnám-li jeho tvorbu z poloviny 90. let a toto, nelze uvěřit, na jaké dno trapnosti klesl. Výběr Nely Boudové jakožto sparingpartnerky pro komediální scénky je totální průšvih. To je slepý, že nevidí, jak je každým coulem nevtipná?! ()

Rimmon11 odpad!

Donedávna jsem si myslel, že Izer patří mezi krále českého humoru. Teď jsem přesvědčený, že patří mezi šašky... ()

sramek07

V roce 98 vydal Izer a Dobrodinský audio nahrávku - Městskou policejní akademii a byla to naprostá bomba, podle mně jejich vrchol jejich (jeho) humoru. Od té doby to jde z kopce a Skečbar leží už pod kopcem..(a navíc Izer dodnes nepochopil, že omílání jeho vtipů z počátku devadesátých let do současnosti, a to nepřetržitě, je skoro trestuhodné!) ()