Yeowooya mooihani (TV seriál)

• Jižní Korea

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2006

• Zíza

On za ní pořád lezl. Ona mu furt říkala ne, ale koukala vlhkýma očima. Pak tam byl ten s divnou bradou, co měl taky zájem. Ten byl nezajímavý. Ona neustále křičela a bouchala – pokud nebyla s divnou bradou – a tím mi byla absolutně nesympatická. Vůbec všechny byly uřvaný, až to tahalo za uši. Chun Jung Myung občas nahodil rozkošně utrápený výraz, sem tam se mu zatřpytila v oku slzička. Bezvadná byla ta trsací hudba většinou na začátku seriálu. Moc jsem se nebavila. Ani tam nebyly takové ty vysloveně cukrové scény, které by mě alespoň na chvíli zabavily. Tak tenhle seriál rozhodně není můj šálek čaje. A ten konec… To už raději I Do, I Do, kde také dojde k nečekané kopulaci, ale je z toho větší malér a lepší seriál. Přeloženo.(8.7.2012)

Na korejské poměry průměrný seriál, který je zajímavý jen tím, že je malinko (ale fakt jen malinko) otevřenější než ostatní seriály. Jinak se jedná o běžné love story, kde si překážky do cesty hází spíš samotný hlavní pár než jejich okolí. Ko Byung Hee je prototypem hysterické a uřvané hrdinky, u které nechápete, co na ní ten kluk vidí. Navíc už je ve věku, kdy by měla mít rozum a vědět, co chce. Ona to neví vůbec. Park Chul Su mě bavil o moc víc. Od začátku prošel obrovskou proměnou charakteru i zevnějšku a v některých situacích byl hrozně roztomilý. Skvělý byl i vedlejší pár, ostatní postavy mě nijak zvlášť nezaujaly. V posledních dvou epizodách navíc už vařili z vody a ta finální zápletka mi přišla hrozně hloupá. Ale abych nekřivdila, občas to byla sranda... Jo a soundtrack taky nebyl nejhorší. 3*(30.6.2014)