Soukromá dramata (TV pořad)

Česko, 2010

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(24.10.2013)

Některá témata mě zaujala, některé vůbec. Prostě průměr. 50%(29.1.2012)

• CANNIBAL

Tak jako obvykle se Nova zas nečeho zbaví a Prima to hned musí honem popadnout. Kdyby tam, ale nenarvali zpátky zas stupidní témata, která se probírala v úplných počátcích pořadu 'Na vlastní oči' a ušetřili si moderátoři těch trapnejch nevtipů, tak by to snad i možná šlo. Už mi v tomhle pořadu chybí, jen návrat debilní kachny, operací za živá a bez použití anestetik. Jako se nám pokoušela Nova nalhat v devadesátým čtvrtým...(31.3.2012)

Klíma s Kroupou jsou novináři par excellence, ovšem, chlapci, nesnažte se býti mezi reportážemi vtipní. Nebo-li, ševče, drž se svého kopyta. Kvalitní pořad, který má křivku na grafu koukatelnosti samozřejmě dle aktuálních témat.(20.12.2011)

"Soukromná dramata" sa stali súčastnou obdobou zaniknutej investigatívnej, televíznej relácie "Na vlastní oči". Jeden z jej tvorcov, novinár, spisovateľ a reportér, Jozef Klíma, prešiel z Novy do konkurenčnej Primy, kde s teamom mladých, šikovných kolegov tvorí, reláciu podobnú tej, ktorú dlhé roky pripravoval, spoločne s parťákom Radkom Johnom, pre Novu. Pán Klíma výrazne zvýšil kredit tejto relácie. ***(3.12.2010)