poster

Vánoční zásilka

 • Česko

  Vánoční psaní

 • USA

  Christmas Mail

 • Slovensko

  Mamička pod stromček

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 86 min

Režie:

John Murlowski

Producenti:

Tom Shell

Střih:

Joy Zimmerman

Kostýmy:

Annie Rothschild
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ****

  Tento příběh nám prozrazuje jednu zásadní věc. Na dopisy dětí určené Santu Clausovi odpovídá jeho dcera. A jednoho dne se do ní zamiluje pošťák. Romantický příběh má všechny atributy jaké má mít a tak hlavně divačky nemůže zklamat. Pokud si tedy vystačí s pouhou televizní produkcí. Romantickou dějovou šablonu však má a tak láska, štěstí a v tomto případě i krása vánoc potěší při nutném odpočinku u televize během vánočního frmolu.(25.12.2017)

 • freddy
  ****

  Tak tohle je hodně příjemný vánoční film plný romantiky, který se bude určitě líbit celé rodině a před Vánoci najde na televizních obrazovkách své uplatnění. A nyní oceňuji nejen to, že film ani na okamžik nenudil a že to celé odsýpalo neuvěřitelně rychle, ale také musím ocenit určitý nádech mysteriózna, kdy si bystrý divák nemůže nevšimnout určitých náznaků, které dávají tušit, že hlavní hrdinka je dcerou Santa Clause. Zdali to tak skutečně je se ale divák vůbec nedozví a vyřešení celé hádanky tak zůstává na jeho představivosti, což je určitě dobře, protože tenhle film už je beztak výborný a netřeba do filmu tahat jakékoliv nadpřirozeno. Tvůrci filmu perfektně zvolili prostředí, v němž se film odehrává, a i samotný děj je neokoukaný a neotřelý, já zkrátka neznám žádný jiný vánoční film, který by se odehrával na poště a točil by se kolem odepisování na Santovy dopisy. Navíc všichni zúčastnění herci zvládli své role na výbornou a všichni byli příjemní. Určitě se na tenhle film za nějakou dobu v období Vánoc zase velice rád povídám, protože dobrých vánočních filmů není nikdy dost a nikdy neuškodí vidět kvalitní vánoční film vícekrát. Já jsem tedy v tomto případě s výsledkem maximálně spokojený a rozhodně velice rád tomuto nadprůměrnému filmu uděluji čtyři hvězdy.(20.12.2010)

 • Skuby47
  ****

  Tento milý pohodový film je svým obsahem předurčen do období vánoc, kde člověk zrovna takové příběhy rád vidí, a proto snadno přehlédne i nějaké ty mouchy. Tento neokoukaný příběh jich ani moc nemá. Je to vánoční film se vším všudy, co k tomu patří. Potěšil mne příjemnými herci, vánoční atmosférou a přiměřenou dávkou romantiky i humoru. Jsem sice ctitelkou tradičního Mikuláše a Ježíška, ale vzhledem k tomu, že našich vánočních filmů je tak málo, držím se v tomto případě hesla: „Vánoční dědové všech zemí, spojte se a splňte všem dětem jejich tajná přání!“(26.11.2011)

 • Morin
  **

  „Proč? Proboha proč jsem se na to koukal až do konce.“ Odpověď je asi že jen ze setrvačnosti, jinak další ztracený čas, protože z docela dobrého námětu, udělala režie a herci něco tak příšerného, že je od první minuty jasné jak vše dopadne, primitivnost tohoto filmu vám to ale dokazuje celých 86 minut. Mam rád vánoční příběhy, takže proto dvě hvězdy, jedna za snahu o vánoční příběh, který místy má i atmosféru, druhá za psa, který hraje dobře.(30.11.2011)

 • velkyvezir
  ****

  Prvoplánovitý film, ve kterém je od začátku jasné, jak to bude probíhat (zamilují se, on něco zkazí, ona se naštve, ale pak si ji usmíří), ale podívat se na to o Vánocích, je to pohodový film. Oproti jiným vánočním filmům je tento snímek zajímavý tím, že je plný vánoční atmosféry (láska, porozumění) a přitom nikde žádný sníh. To potěšilo. Takže čtvrtou * dávám za tuto odlišnost a rozkošnou Ashley i Heather.;-) Oba jsou mazlové.(24.12.2010)

 • - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii ve městech Los Angeles a Santa Clarita. (Terva)