• Česko

USA, 2011, 101 min

Jon M. Chu

Reed Smoot
  • drake31

Tak toto som si nemohol nechať utiecť. Také nádherné hodnotenia, a to prevažne od ľudí čo sa ani neobťažovali, si pozrieť ani 15 minúť s tohoto dokumentu a hneď tomu súkajú odpad! lebo to je o Justinovi Bieberovi. Mne sa tiež nepáči veľa vecí na ňom a preto ho ani nevyhľadávam a snažím sa mu vyhýbať ako sa dá a nenavážam sa zbytočne doňho. Ale úprimne keď ho vidím na fotkách s mojou milovanou Selenou ide ma roztrhnúť od zlosti :D Ale to samozrejme nie je dôvod prečo hodnotím tak ako hodnotím. Celkovo ten dokument bol znesiteľný ale nič viac. Nič čo by ma dokázalo zaujať - čo sa týka žánru narážam na spracovanie. Teraz vás môže napadnúť otázka: "Čo by od toho chcel viac ?" - a moja odpoveď: "Neviem, proste niečo viac.(28.5.2011)

• Hismael

Vždyť je to taková sranda. Dost mě pobavilo jak v českém dabingu doktor konstatoval že Justin má v krku spoustu slizu. Justin Bieber je prostě super byznys. Stačilo pár amatérských videí umístit na youtube a díky “lovci talentů“ šel rovnou na obří label, ten ho protlačil do rádií, zařídil koncerty, producenty, texty, image, hosty na desku, všechno. Samotnému Justinovi stačí jen to že umí docela zpívat a má roztomilou tvářičku. Takhle se zrodil stroj na peníze Justin. Jeho publikum tvoří z 99,9% holky kolem 14 let který berou útokem každý koncert. Mluví o tom že má krásné vlasy, oči a že ho asi milují. Menší závist a dětské písně je důvod proč je hodnocení tak nízko. Samotný dokument ale není tak tragický, jen musíte překousnout to neuvěřitelně přehnaný šílenství pubertálních holek a smířit se s hudebním stylem. To je jediný způsob jak se to dá dokoukat do konce.(2.9.2011)

• Pavlínka9

Mě naštěstí mánie Justina Biebera minula :D :D Říkám naštěstí, ale bohužel i pro tento "dokument" je to smůla...jelikož jsem čekala trochu víc dokumentu...A né že téměř z 70% se bude jednat o ukázku skoro celé každé písně JB. V určitých chvílích mi nezbývalo nic jiného, než dané písně přetáčet, páč se mi zaprvé nelíbí a za druhé to byla pro mě ztráta času :) Fajn - kluk co má sen a šel si za ním - jako za to klobouk dolů kam se dostal :) To jako vážně :) Proto - Nikdy neříkej nikdy. Ale z celého filmu se mi líbily pouze medailonky o členech jeho týmu a také jak rozdávaly lístky před koncertem lidem, na které se bohužel nedostalo. Jinak - vím, že nikdy nikdy, ale tohle vidět už nepotřebuji :D(27.11.2014)

Odmyslete si, že nenávidět Justina Biebera je asi taková móda, jako to, že ho všechny čtrnáctiletý holky milujou. Odmyslete si, že nejste zrovna na popík. Všichni jsme v dětství miliovali nějaký skupiny a zpěváky a každá doba má svýho Justina Biebera. Ač jsem si taky nejdřív pomyslela, že to bude totální sr..., tak po náhodném shlénutí v televizi musím říct, že není. Filmový skvost sice asi taky ne, ale dát odpad jen proto, že Justina prostě nesnáším mi nepřijde moc fér.(10.11.2012)

• Wiikii

Takovej krátkej příběh o "dobrým klukovi", kdo by to řek, že to je ten stejnej chlapec co si koupil dva domy téměř vedle sebe jen protože na to má nebo ten co si koupil naráz 3 auta za více jak 6miliónů jen tak, a už vůbec se nedá věřit že je to ten stejný, který byl tak sprostý v letadle, že si na něho musela stěžovat jedna dáma, ale opravdu nemohu uvěřit že by někdo jako on mohl dokázal několikrát podvést svojí milou Selenu Gomez a i když se k němu poté vrátila tak on s tím nepřestal... To není možné že by takový "milí klučina" co byl tady znázorněn, tohle udělal... No vlastně je, však známe americký showbyznys, ten by i z Hitlera udělal neviňátko...HODNOCENÍ: Odpad! (27.8.2013)

• - Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)