• Česko

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie
  • morena.jea

Tak ako Justin vie spievať každý druhý obyčajný chalan. Preslávil sa ale práve on a to iba vďaka megalomanskej propagande a potrebe vytvoriť nový idol. Osobne ho nemôžem ani cítiť a naozaj neviem čo na ňom puberťáčky vidia. Úzke mrkváče na pol žrde, členkové botasky, priblblé porevolučné plastikové okuliare, účes v štýle leňochoda (ktorému tiež srsť rastie iným smerom) alebo ten presladený úsmev. Je to skrátka ešte dieťa, ktoré si myslí že mu patrí svet. Dokument nehodnotím, lebo na zemi nie je sila, ktorá by ma donútila si to pozrieť.(25.7.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Chu | Hudba: Deborah Lurie (Score), Justin Bieber | Produkcia: Usher, Jane Lipsitz, Scooter Braun, Antonio "L.A." Reid, Dan Cutforth | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: MTV Films, Insurge Pictures, AEG Live, Island Def Jam Music Group | Rozpočet: 13 miliónov $ | Tržby: 98,441,954 $ ||(26.8.2011)

Já si zase myslím, že tohle hodnocení je doost malé. Má spousta fanoušku a 17%? Podle mě je tohle hodnocení způsobeno zaujatými lidmi, kteří na něho nadávají. A víte co? Pokud si myslíte, že je lakový nebo namyšlený, tak proč dal Japonsku 1 milion? Lidi ho nemají radí? To byste se divili kolik miliónů on má fanoušků! Pořád nula? Přes 40 písní, desítka videoklipů, 2 CD. Pořád nic? No tak to už jste teda vážně moc zaujatí. Jak už to tady v některých komentářích bylo - je to hvězda, tenhle dokument byl dobrý, jeho cesta ke slávě byla komplikovaná, ale nevzdal to. Tolik lidí by to vzdalo už jen za ty nadávky, že je gay, ale on ne. To už alespoň za tu 1* stačí! Ale tenhle dokument prostě má navíc.(28.8.2011)

• LiborGondek

Druhý film podobné kategorie v dnešním dni. Zatímco se ten první dal ještě snést a byl vcelku obstojným kouskem, tohle je opravdu úplná kravina. Seth Rogen o Bieberovi nedávno prohlásil, že je to jen kus hovna. I když s ním vždy nesouhlasím, v tomhle má naprostou pravdu. Podle mě brzy skončí jako mrtvola na předávkování nějaké z těch jeho ňaminek.(26.4.2014)

To je tu opravdu takové množství pokrytců? Justina Biebera neposlouchám, v životě jsem neslyšel celou jeho skladbu a přiznám se, že mě celkem irituje. Holt, nic pro mě. Ze zvědavosti jsem si tento dokument pustil a musím říct, že není ani trochu špatný! Sestříhané velmi dobře a celkově se jedná o kvalitní počin, který měl mladou hvězdu představit a provést nás jeho začátky. Kdyby se jednalo o kohokoli jiného, o někoho, kdo by Vám "voněl" , tak by jste dokument vyzdvihovali do výšin. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o mladého puberťáka, který zpívá především pro náctileté, tak to nesmyslně strháte. Typická vlastnost Čechů, úspěch se neodpouští, jen těm, kteří nám jdou pod nos. Jak omezené. Klučík je šikovnej, to se mu vzít nemůže, já mu to přeju. Poctivá a místy nadprůměrná prácička.(1.9.2011)

• - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

• - Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)