Reklama

Reklama

Justin Bieber: Never Say Never

  • Česko Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy (více)
Trailer 1

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (176)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Chtěl jsem zjistit, jestli je na ČSFD opravdu tolik pokrytců, jak se to z místních hodnocení a komentářů zdá ... a ono nejspíš vskutku ano. Hudebním vkusem je ode mě J.B. dost daleko, takže zúčastnit se jeho show by pro mě bylo asi tak podnětný, jako poslouchat písničky němýho zpěváka, ale stejně musim napsat, že je ten kluk prostě frajer a zpívat umí. A na pivko (hm, na limonádu :-D) bych s nim zašel radši než s libovolným zfetovaným, potetovaným cool rockerem. Never Say Never je dobrej dokument a J.B. není "píča" ... ale některým lidem to nevysvětlíte. Palec nahoru, o současným světě to říká víc, než politické manipulace Michaela Moorea. A to přímo (záběry na šílené pubertální fanynky) i nepřímo (reakce webovejch haterů). ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $13miliónovTržby USA $73,013,910Tržby Celosvetovo $99,034,125Tržby za predaj DVD v USA $24,016,072 //počet predaných kusov 1,462,146║ pekný cirkus naokolo, choreografia tanca slušná, biografia dobre zostavená ale spev vôbec nestrhol, nič zvláštne /25%/ ()

Reklama

TeeAge

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Jon Chu | Hudba: Deborah Lurie (Score), Justin Bieber | Produkcia: Usher, Jane Lipsitz, Scooter Braun, Antonio "L.A." Reid, Dan Cutforth | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: MTV Films, Insurge Pictures, AEG Live, Island Def Jam Music Group | Rozpočet: 13 miliónov $ | Tržby: 98,441,954 $ || ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Jako pohádkový dokument vynikající! Něco, jako ta o tom, kterak Vilém Brány s fotrovými miliony a vystudovaným Harvardem letoval z ničeho v garáži kontakty na Atari, než začal kartelově kurvit trh s operačními systémy. Každopádně národ, co vyprodá arénu slizkému, komerčně vyhajpovanému, vyteplenému pablbovi, si zaslouží jediné: Zakotvit do ústavy ".....and Justin for all", zdegenerovat a vymřít! A J*A*K*U*B*E, já bych s tebou na banánové daiquiri taky nešel. Měl bych totiž strach, aby mě nepotkala nějaká náhlá, anální příhoda. ()

RedAK 

všechny recenze uživatele

Dokument jsem shlédl a po přečtení několika vyloženě nenávistných komentářů mi je smutno z toho, v jaké společnosti to žijeme. Lidé se snadno nechají masově zmanipulovat k hromadné, hysterické a nesmyslně vsugerované averzi, aby si mohli hrdinsky vylít žluč na nebohého análně zneužívaného autisty, který je obětí nelidských marketingových kreatur. Nevinné dítě, jenž při porodu vypadlo ze zanedbané vagíny hlavičkou na kamennou dlažbu městského náměstí, mohlo mít při zajištěné psychiatrické péči a pravidelné dávce léků před sebou alespoň jednoduchý hezký život s omalovánkami, bonbóny a pestrobarevnou kazajkou. Místo toho jej banda pragmatických sviní navlíkla do transsexuálních růžových hader, vlasy mu potřísnila semenem a vyslala ho poskakovat, vzdychat a pištět na pódium mezi krvelačný dav dvanáctiletých produktů lobotomie. Proto uděluji pět hvězd, abych dal všem na vědomí vážnost situace a abychom my, citliví a empatičtí, kterým není toto zneužívání mentálně retardovaných lhostejné, mohli proti tomuto zvěrstvu zakročit. Nezapomínej, pomoci můžeš i TY! ()

Galerie (34)

Zajímavosti (4)

  • Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)
  • Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)
  • Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)

Související novinky

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (více)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (více)

Reklama

Reklama