• Česko

USA, 2011, 101 min

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie

Tak zaprvé Biebera bych nikdy neposlouchal. Poslouchám metal, takže Bieber není nic pro mě. Další věcí je, že jako zpěvák se mi jeví jen mírně nadprůměrný, zatímco bubeník by z něho mohl být excelentní. Ale vyberte si, že? Vydělávat miliony jako zpěvák nebo brát jen nějaké drobné jako bubeník. Já se však musím pozastavit nad zdejším hodnocením. Opět mi to připomíná Hannah Montanu. Nehodnotí se tu dokument, ale pouze celosvětový ´´fenomén Justin Bieber´´. Je mi jasné, že jekot desítek tisíc holek někdo považuje za dostatečný důvod udělit odpad. Já ale tohle neberu. Podle mě se jedná o poměrně zdařilý projekt o Bieberově životě a o tom, jak se dostal na výsluní. Já mu to nezávidím a tenhle dokument mě neurážel. 4 hvězdičky i s přihlédnutím ke zdejšímu brutálně nefér hodnocení.(25.9.2011)

• vimanzen

Aj som tenhle chujopus nefyděl. Dávám odpad z principu. Pšoustin Bobr s čurákem místo nosu je tak hnusná představa až mi z toho stojí oči. Tato zpráva je pro ty čupiny, co sou blbý jak poleno a vod rána do večera seděj na Fejsbůku a kudrněj svoje čumidla na ultrahnusný fotky svých neméně zdegenerovaných kurvamarádek a masturbujou za zvuků tohohle buzika před jeho tupofotkou. Takové pipiny si ani nedokážou připustit, že je jejich pizdáček Chujin Pojebr teplej jak atomová elektrikárna či chlapi z Ňú Jorku.(9.3.2013)

• MartinNDL

Oukej, Bieber neexistuje, jednomu klukovi vzali dětství a udělali z něj ten nejlepší hamburger, který si americká holka může dát. Takže jednak mi bylo celkem líto toho Justina, což asi většina mladých neuzná, ale podle mě trpí (možná si to neuvědomuje). Druhak jde o to simulakrum, co Bieber reprezentuje. Moc hudebních producentů je obrovská, takže skutečně můžou vytvarovat lidskou plastelínu v paradox teen roztomilého, lehce gay působícího, štěňátka, který ale není určený pro pány. Vlastně není téměř pro nikoho k použití. Malé holky ho sice milují fyzicky, zdánlivě sexuálně, ale chybí za tím klasická vizualizace sexuálního chtíče jako když chlap kouká na klip Pussycat Dolls. O něco starší holky ho taky mají rády, ale tady to už není sexuální, protože Bieber je těm holkám imaginárním plyšákem, spíše by ho hladily, krmily, ukládaly ke spánku - probouzí v nich mateřský pud. Jsem zvědav, jak se zachovají producenti, až jim bude Justin stárnout a chlapáčtět, buď nechají posluchačky zestárnout s ním a změní jeho image na něco jako Nick Carter nebo Justin Timberlake a nebo ho nenechají stárnout a budou doufat v novou generaci mladých holek jako u Avril Lavigne. Osobně sázím na to první, každopádně ale ztratí na popularitě.(25.1.2013)

Je mi dobře, a ani nemám sklony k omdlévání. Jen proto, že témeř polovina dnešních obyvatel této planety nenávidí Justina, neznamená, že já se budu řídit jejich názory. Ne. I když nemám tohoto chlapce moc v lásce a nejsem posedlá tzv.: "bieber-feaver" neznamená, že dám automaticky ODPAD. Myslím že má talent, a dostane se ve své kariéře hodně vysoko. Každý má přeci svůj názor, a tohle je ten můj. Jen kvůli pár jedincům ho měnit nebudu. A mimochodem, dokument je moc pěkně provedený a já doporučuji shlédnout.(4.7.2011)

Já jsem jeho písničky nikdy neposlouchala a ani nemám v plánu si ode dneška kupovat cédéčka nebo tři dny bivakovat před Ticketportalem, abych utratila výplatu za lístky na Biebrův koncert. Chci jen ohodnotit natočený dokument o jedné mladičké celebritě. V dnešní době je síla internetu obrovská a jestli máte talent a ukážete ho světu, je tady předpoklad, že si vás možná někdo všimne a dovede vás až do Madison Square Garden. Velice působivě natočený dokument o vzestupu dětské hvězdy. Ve dvanácti zpívat jako Justýn umí málokdo a o tom, co dokázal už jako hvězda ani nehovořím. Mladí ho prostě milují, je jejich modlou, idolem postaveným na zlatý piedestal a já to respektuji. Má nejen dobrý hlas, ale i taneční či muzikální vlohy, sladkou tvář a svůj styl. Je to typický příklad jednoho splněného amerického snu. I když jsem si od něj vždycky držela odstup a neznám ani jednu jeho píseň, zvědavě jsem se zaposlouchala, abych pochopila tu hysterii kolem něj, jenž se dá směle přirovnat třeba k podobné při tehdejších koncertech skupiny The Beatles.(21.2.2016)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

• - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)