poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

 • Austrálie

  Justin Bieber: Never Say Never

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon M. Chu

Kamera:

Reed Smoot

Hudba:

Deborah Lurie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oxy
  **

  Dvě hvězdy za dokument. Ne za osobnost. Ani dokumentu o holocaustu nebudete přece strhávat hodnocení za to, o čem je. Dokument sám o sobě, možná aniž by si to uvědomoval, ukazuje dementalitu zfanatizovaných fanoušků ("Jednou jsem mu za jeden den napsala 100 vzkazů na twitter!"). Taky jsem se smál u toho, jak tam pořád zdůraňovali, že jsou jedna velká RODINA. JB pro mě navždy bude pouze loutka. Všimli jste si, že v celém dokumentu nebyla zmínka o tom, jak tvoří svoji hudbu nebo texty? To proto, že on má při tvorbě jen malé slovo. Na jedné písničce pracuje celý tým... Zpívat umí, ale to umí i můj taťka! A na závěr se pomodlíme. "Děkujeme producentům..."(11.3.2012)

 • Beaumont07
  **

  Forma tohto dokumentu nie je zlá, ale ten obsah, teda Bieberova hudba, štýl a kopa hystericky vzlykajúcich faniniek, to bolo pre mňa úplne utrpenie. Po pol hodine som to musel prerušiť a pustiť si South Park. Bieber je totiž pvoplánový, neoriginálny počin upadajúceho a neúprimného hudobného priemyslu bez štipky invencie, nápadu či talentu a hodnotiť len jeho, dal by som čistý odpad. Ako som ale povedal, forma dokumentu je v pohode. Idem pre istotu ešte ten South Park...(17.8.2011)

 • mysiak
  ***

  nedalo mi a pri reakciách a hodnoteniach na csfd nepozrieť tento film..nestačí vidieť trailer, ukážku, fotky alebo hodnotiť film podľa názvu..film v prvom rade vyzerá veľmi dobre - remeselník John Chu (Step Up 2,3) si dal záležať na tom, aby to dobre vyzeralo..aj príbeh aj keď je to Bieber a má 16 rokov je plný prekvapení..a ukazuje klasickú cestu nahor od úplnej nuly..výpovednou silou tohoto filmu sú reakcie ľudí na Justina Biebera napr. pri rozdávaní lístkov a poukazuje na celú "biebermániu" - sila sociálnych sietí a pod...takže predtým než hodnotíte sa pozrite na film..pretože Never Say Never je slušne remeselne zvládnutý dokument o ceste nahor tohoto mladého talentu (btw. nie som nejaký extra fanda Justina Biebera)(13.5.2011)

 • Nikkilee
  ****

  Haters gonna hate, hmm? Tak tady to je očividný! Nejsem Justinova fanynka, ačkoliv nějaký písničky se mi líbí a to mi je prosím téměř 26 a rozhodně se za to nestydím! Ale stydět byste se měli vy za tohle hodnocení! Neříkám, že to je bůhvíjaký skvost, ale příběh hezký a zpracování taky není špatný a přijde mi trapný dávat odpad jen proto, že to je příběh právě Justina Biebra! Možná kdybyste se na to doopravdy podívali, změnili byste názor! Myslet si o něm můžete co chcete, ale kdo z Vás vyprodal v 16-ti letech Madison square garden a ještě k tomu za 22 minut, hmm?(13.6.2012)

 • Michelle8
  ***

  Odmyslete si, že nenávidět Justina Biebera je asi taková móda, jako to, že ho všechny čtrnáctiletý holky milujou. Odmyslete si, že nejste zrovna na popík. Všichni jsme v dětství miliovali nějaký skupiny a zpěváky a každá doba má svýho Justina Biebera. Ač jsem si taky nejdřív pomyslela, že to bude totální sr..., tak po náhodném shlénutí v televizi musím říct, že není. Filmový skvost sice asi taky ne, ale dát odpad jen proto, že Justina prostě nesnáším mi nepřijde moc fér.(10.11.2012)

 • - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

 • - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

 • - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace