• Česko

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie
  • Oxy

Dvě hvězdy za dokument. Ne za osobnost. Ani dokumentu o holocaustu nebudete přece strhávat hodnocení za to, o čem je. Dokument sám o sobě, možná aniž by si to uvědomoval, ukazuje dementalitu zfanatizovaných fanoušků ("Jednou jsem mu za jeden den napsala 100 vzkazů na twitter!"). Taky jsem se smál u toho, jak tam pořád zdůraňovali, že jsou jedna velká RODINA. JB pro mě navždy bude pouze loutka. Všimli jste si, že v celém dokumentu nebyla zmínka o tom, jak tvoří svoji hudbu nebo texty? To proto, že on má při tvorbě jen malé slovo. Na jedné písničce pracuje celý tým... Zpívat umí, ale to umí i můj taťka! A na závěr se pomodlíme. "Děkujeme producentům..."(11.3.2012)

• Beaumont07

Forma tohto dokumentu nie je zlá, ale ten obsah, teda Bieberova hudba, štýl a kopa hystericky vzlykajúcich faniniek, to bolo pre mňa úplne utrpenie. Po pol hodine som to musel prerušiť a pustiť si South Park. Bieber je totiž pvoplánový, neoriginálny počin upadajúceho a neúprimného hudobného priemyslu bez štipky invencie, nápadu či talentu a hodnotiť len jeho, dal by som čistý odpad. Ako som ale povedal, forma dokumentu je v pohode. Idem pre istotu ešte ten South Park...(17.8.2011)

nedalo mi a pri reakciách a hodnoteniach na csfd nepozrieť tento film..nestačí vidieť trailer, ukážku, fotky alebo hodnotiť film podľa názvu..film v prvom rade vyzerá veľmi dobre - remeselník John Chu (Step Up 2,3) si dal záležať na tom, aby to dobre vyzeralo..aj príbeh aj keď je to Bieber a má 16 rokov je plný prekvapení..a ukazuje klasickú cestu nahor od úplnej nuly..výpovednou silou tohoto filmu sú reakcie ľudí na Justina Biebera napr. pri rozdávaní lístkov a poukazuje na celú "biebermániu" - sila sociálnych sietí a pod...takže predtým než hodnotíte sa pozrite na film..pretože Never Say Never je slušne remeselne zvládnutý dokument o ceste nahor tohoto mladého talentu (btw. nie som nejaký extra fanda Justina Biebera)(13.5.2011)

Haters gonna hate, hmm? Tak tady to je očividný! Nejsem Justinova fanynka, ačkoliv nějaký písničky se mi líbí a to mi je prosím téměř 26 a rozhodně se za to nestydím! Ale stydět byste se měli vy za tohle hodnocení! Neříkám, že to je bůhvíjaký skvost, ale příběh hezký a zpracování taky není špatný a přijde mi trapný dávat odpad jen proto, že to je příběh právě Justina Biebra! Možná kdybyste se na to doopravdy podívali, změnili byste názor! Myslet si o něm můžete co chcete, ale kdo z Vás vyprodal v 16-ti letech Madison square garden a ještě k tomu za 22 minut, hmm?(13.6.2012)

Odmyslete si, že nenávidět Justina Biebera je asi taková móda, jako to, že ho všechny čtrnáctiletý holky milujou. Odmyslete si, že nejste zrovna na popík. Všichni jsme v dětství miliovali nějaký skupiny a zpěváky a každá doba má svýho Justina Biebera. Ač jsem si taky nejdřív pomyslela, že to bude totální sr..., tak po náhodném shlénutí v televizi musím říct, že není. Filmový skvost sice asi taky ne, ale dát odpad jen proto, že Justina prostě nesnáším mi nepřijde moc fér.(10.11.2012)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

• - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)