• Česko

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie
  • Ilicka

Tento dokument mi přišel fascinující - nejen svou umělostí a neupřímností - ale i sugestivním budováním Bieberova kultu - vzlykající děvčata, zapojení sociálních médií, coverů. Uměle vytvořený oblouk s Madison Square příliš nefunguje, stejně jako návaznosti - často ani nebylo vůbec jasné, jaký koncert sledujeme, Pokud dokument o dětských hvězdičkách, tak radši kousavá česká Show!(22.2.2016)

• Phorbo

Chápu odpor chlapů k Justinovi. Taky jsem ho měl a vlastně po shlídnutí celýho dokumentu mám. Pořád si tak nějak myslím, že je to protekční postavička, která se z ničeho za pár dní a týdnů dostala na výsluní. Dokument sám o sobě je kvalitativně hrozný. Krom Bieberových výstupů je to dost nuda a některé kecy a výstupy JBho pomahačů a fanynek (ani jeden fanoušek, kromě jednoho staršího v davu, kterýho jsem tam zahlíd), které piští, vřeští, zpívají a většina z nich je připravena na heard-shaped handjob. Dokument je spíš o tom uvědomit si, že bieber není kretén, ale kluk, který je nadaný a nebojí se. Flashbacky do jeho minulosti jsou někdy až k nepochopení, kdy 4 letý klučina bubnuje souvislý rytmus a úplně bez problémů. To mi příjde až fascinující. Nevím proč je tam takovej Snoop Dogg, proč s JB-m vystupuje Ludachris... ale to už je jejich problém. Chybí mě tady nějaký bližší rozhovor s Justinem, než s jeho kumpány, rodiči a kamarády...Co si budeme nalhávat. Bieber je fenomén. Nikdo neovládl ženskou populaci tak jako on. Ale teenager nebude dlouho, takže si stejně nemyslím, že o něm bude ještě nějaký dokument... Nakonec degraduju z 3* na pouhé dva kousky, z důvodu opravdu nekvalitního zpracování dokumentu... je to jenom film o turné, žádnej dokument(19.5.2011)

• philip.j.fry

No tak bejby bejby bejby úúú,lav bejby bejby bejby úúú...Bylo nebylo,v Kanadě vyrostl malý bíbr.Už od porodu vykazoval hudební talent a tak jeho mama roma dala na jůtub videjko,kterak ono čtyřprocentní stvoření zpívá a ejhle-producenti se předhánějí kdo líp zpracuje,miliony se jen hrnou(V tomto ohledu Bíbrovi závidím),fanynky které až dosud Bobra neznaly našly smysl života a bez něj nemohou žít,vyprodané koncerty...Jojo,ať žijí ilumináti.(1.3.2013)

Tak to půjdu klidně proti proudu, i kdyby to tady mělo 0%. Můžu Vám říct, že jsem na ČSFD ještě nikdy neviděl zaujatější a NAPROSTO neobjektivní hodnocení, který vypovídá pouze o tom, kolik tu máme zakomplexovaných jedinců. Pro začátek: Biebera neposlouchám. Jeho hudba jde mimo mě, ale vyloženě špatná mi nepříjde. Pane bože, je snad úplně jasný, že celé je to dělané pro "teen fanynky" a tak se prostě tvoří chytlavá hudba pro masy. Ale když se to někomu líbí, tak proč ne? Já prostě jen nedokážu pochopit, že lidi nemůžou respektovat vkus jiných a pořád budou na diskuzích vyhledávat Biebera a dokola ho pomlouvat snad jen proto, že je to IN. Prostě když se mi to nelíbí, tak si toho nevšímám - ale někomu to hold asi nevysvětlíte, no. Po zhlédnutí tohoto dokumentu můžu opravdu říct, že jste zaujatí (a v tom horším případě jste to vůbec neviděli). Hodnotíte Justina Biebera a ne dokument. Dokument je podle mě prostě dobře odvedená práce (o čemž svědčí alespoň objektivní americká kritika - IMDb Metascore: 52%) a přišel mi zajímavý. A Justin Bieber (narozdíl od 90% "hustejch haterů" zde) se ukázal jako osobnost, která si šla za svým a splnila si sen. Opravdu dobře zobrazená jeho cesta k dosavadnímu úspěchu. Podle mě je prostě obdivuhodný, že v tomhle věku někdo dělá něco smysluplnějšího než vymetání diskoték a podobně. Fakt dokázal ve svým věku hodně (90% "hustejch haterů" nedokáže ani osminu za celej život) a už tohle si rozhodně zaslouží respekt. K Bieberovi mám neutrální vztah, ale za tohle se klidně postavím. Dokument prostě hodnotím jako velmi dobrý a dokonce i velmi inspirativní (teda pro inteligentní jedince, kteří nechtějí být zamindrákovaní nicky :))(2.1.2012)

A toľko odpadov sa odkiaľ (alebo od koho) nazbieralo? Videli z toho tí ľudia aspoň polovicu? Som si istý, že nie. Haterov na csfd kopec. Typická vlastnosť slovákov (a zrejme aj čechov) je závidieť. Kedže JB dosiahol v 18-tich viac ako všetci "zdejší odpadisti" dokopy, tak to zrejme nemôžu prekusnúť. Cieľ si dokáže stanoviť každý. Ísť za ním už nie. Stať sa v 18-tich milionárom v dolároch, to sa tiež netýka všetkých. Priznávam, že odpadajúce "dievčatká", to mi predsa len prišlo trochu príliš. Ale to že ide naozaj o talent, profesionála a inšpiratívnu osobu, to na tomto fakte nič nemení. A práve to ukazuje tento dokument. Never Say Never.(10.3.2013)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

• - Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)