Reklama

Reklama

Fallout: Nuka Break

všechny plakáty
Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2011, 17 min

Obsahy(1)

Krátkometrážní film, který vznikl na motivy hry Fallout, přesněji na motivy třetího dílu této kultovní série z postapokalyptického světa. V tomto snímku sledujeme krátký příběh tří hrdinů, které vede přeživší z Valutu 10 a prahne po jedné legendě pouště. (majxik)

Recenze (43)

GodComplex 

všechny recenze uživatele

Objektivne to sice uplne na bura neni, ale jako ortodoxni fanousek Fallout serie nemuzu jinak. Parte nadsencu se v amaterskych podminkach bez rozpoctu podarilo vytvorit excelentni kratas s profi lookem, ze ktereho laska k herni predloze vylozene cisi a ve finale se tak jedna o mnohonasobne respektuhodnejsi vysledek, nez videoherni prisernosti o ktere se snazi Hollywood. Ostatne samotni Fallout tvurci jsou z tohoto pocinu nadseni. Jedina vytka smeruje k hystericke Michele Specht, ktera je kapku na presdrzku, ale jinak parada - prostredi, hudba, kreslene Fallout-boy ilustrace, naprosto luxusni ghoul... Po uspechu se tenhle kratas rozrostl o cely web-serial, ktery je jeste o neco vymazlenejsi, 100% doporucuju zcheknout. 9/10 ()

Reklama

Say 

všechny recenze uživatele

[+]: Na amatérské zpracování velice slušný vizuál. [+]: Kostýmy chlapů a ghůla výborné. [:]: Herecké výkony se nedají nazvat výkony, ale opět... Jde o čistě amatérský výtvor a viděl jsem opravdu mnohem tragičtější kousky. [-]: Ženy (2) příliš vystylované. V Pustině by takhle nepřežily ani 5 minut. [-]: Je smutné, že kraťas vznikl jen díky Falloutu 3, který s původními Fallouty nemá téměř nic společného. Neschopnými parťáky počínaje a modely zbraní konče. [♪]: * Zajímalo by mě, jak vyřešili copyright. Veškeré zvuky jsou převzaty právě z Falloutu 3 či Falloutu New Vegas. [♫]: ** [=]: Jen tak dále. Filmů je na motivy počítačových her jak šafránu (i když takový Beyond Black Mesa za shlédnutí rozhodně stojí) a navíc stojí za pendrek. Kdyby universium světa Falloutů (rozuměj Fallout 1&2 popř. Tactics) nepatřilo k mým oblíbeným, určitě bych nebyl ke snímku tak kritický. Možno vidět třeba zde - http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg (HD). ()

snob

všechny recenze uživatele

A protože jsem Fallout hrál, ač hry neoblibuju, a protože se mi líbil, ač to byla ztráta času, a protože mi tenhle mistrovsky udělaný kraťas lahodil snad až nemístně, nekriticky dám pět hvězdiček. Pravda, oblbnout jsem se nechal pouze prvním a druhým dílem. Ale co na tom záleží. I s titulky online tady. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

30.1.2011 ~ Fanouškovský film na motivy světa Falloutu. A ten jsem nikdy nehrál. ~ A z toho důvodu ani nevím, o co tam přesně šlo, ale postapokalyptický svět připomínalo jen harampádí jak ze skládky. ~ Bohužel herecké výkony i na absolutní amatéry spíš špatný vtip. Na to, že má jít o svět po zničení, se tenhle amatérský filmek až příliš moc zaměřuje na vtip a komediálnost a ta nepůsobí vůbec nijak zábavně, takže si tohle mohli pánové a slečny klidně nechat od cesty. ~ Pokud jste fandy herního světa, směle do toho, ostatní nechť to obejdou obloukem. ~ 0,5* ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Film je natočen na motivy stejnojmené video hry. (AngelusCZ)

Reklama

Reklama