poster

Jen žádnou paniku (TV film)

 • francouzský

  Pas de panique

 • anglický

  Do Not Panic

Komedie

Francie, 2006, 90 min

Režie:

Denis Rabaglia

Scénář:

Nicole Borgeat

Hudba:

Louis Crelier
(další profese)
 • Tydlidáš
  ***

  5/10 - Přehlídka magorů s nejrůznějšími fóbiemi, která v některých chvílích pobaví, ale nijak neohromí. Frédérica mam kvůli Taxi rád, ale tato role se Emilovi rozhodně nemůže rovnat. Na druhou stranu je to jen lehká komedie od pro mě neznámého švýcarského režiséra a že bych se nudil to se taky říct nedá. Průměr čistej jak voda v Alpách...=)(2.12.2010)

 • Malarkey
  **

  Frédéric Diefenthal je herec, který mi v hlavě zakotvil se sérií Taxi, která mě dost bavila a dodnes na ní hrozně rád vzpomínám. Už to mě teda nakopávalo se na tuhle komedii podívat. Výsledek ale nedopadl zrovna dvakrát dobře. Vtipná není, zajímavá taky ne. A to, že je určená pro televize, to jí taky nijak neomilostňuje. Komedie, která mě nebaví a nezasměju se u ní pro mě není komedie a Frédéric pro mě asi navždy zůstane jen tím policajtem z Marseille.(16.5.2011)

 • meave
  ***

  Príjemná komédia s náznakom seriózneho podtónu. Mám rada európsku jednoduchosť bez čipiek a bez pátosu. Dokonca aj bez prekvapení a s vopred jasným záverom.(2.12.2010)

 • lioncel
  ****

  Francouzská kinematografie je pro mě už dlouhá léta bezkonkurenční evropská jednička (možná s USA i světová) .. je to jediná filmová velmoc na celém světě, u které jsem v jejím díle schopen akceptovat fakt, kdy se přítelkyně, nebo dokonce manželka, zapomene s jiným mužem a dotyčný paroháč se jí potom ještě omluví, že ji ublížil .. u nikoho jiného tuto situaci nespolknu .. ale francouzský šarm dokáže i na celuloidovém pásu úplné divy .. vrozená smyslnost, elegance a krása, je vlastní velké většině něžného pohlaví ve filmové branži této krajiny .. á la France !!! …(2.12.2010)

 • rikitiki
  **

  Můj oblíbený herec, ale co s tím, když hraje v nevtipné komedii? Nebo to snad bylo rozvleklé melodrama? Snad by se to dalo brát jako osvětový film, aby se lidé dozvěděli, jaké fobie můžou být a jaké problémy to přináší... /1. 12. 2010/(1.12.2010)