Jeopardy

John Sturges

Mel Dinelli

Victor Milner

Sol Baer Fielding

Vypadá to na hezký rodinný výlet do Mexika. Bohužel se to celý jaksi lehce podělá, na manžela spadne pilíř ze starýho mola a on nemůže pohnout nohou a zaklíněný čeká na příliv, který ho utopí. Manželka se vydá sehnat tlustý provaz, aby se za pomoci auta pokusila pilíř odtáhnout. Provaz najde a spolu s ním bohužel taky jednoho uprchlého vraha ... Docela zajímavé a příjemné svižné komorní drama z mexické pustiny.(12.10.2013)

• Huguette

Moc jsem se na to těšila, ale film mě zklamal. Vše je takové těžkopádné, nucené a nevěrohodné, násilně šroubovaná zápletka. Možná je to moje hloupost, ale často jsem měla pocit, že kdyby postavy více přemýšleli, z problému by se dostaly lépe a rychleji...ale bohužel jejich zaslepené jednání jim předepisoval scénář.(21.10.2012)

• vitekpe

Na tomhle nepodarenem vylete k vode byla zajimava asi jen promacena Barbara. Tak ji obycejne nevidame, ze... P.S.: uvidim pri dalsi pripadne projekci..., ale dnes nemuzu vys nez 2+(11.4.2014)