poster

Jeopardy

Film-Noir / Thriller

USA, 1953, 69 min

Režie:

John Sturges

Scénář:

Mel Dinelli

Kamera:

Victor Milner

Producenti:

Sol Baer Fielding
(další profese)
 • liquido26
  ****

  Vypadá to na hezký rodinný výlet do Mexika. Bohužel se to celý jaksi lehce podělá, na manžela spadne pilíř ze starýho mola a on nemůže pohnout nohou a zaklíněný čeká na příliv, který ho utopí. Manželka se vydá sehnat tlustý provaz, aby se za pomoci auta pokusila pilíř odtáhnout. Provaz najde a spolu s ním bohužel taky jednoho uprchlého vraha ... Docela zajímavé a příjemné svižné komorní drama z mexické pustiny.(12.10.2013)

 • Huguette
  **

  Moc jsem se na to těšila, ale film mě zklamal. Vše je takové těžkopádné, nucené a nevěrohodné, násilně šroubovaná zápletka. Možná je to moje hloupost, ale často jsem měla pocit, že kdyby postavy více přemýšleli, z problému by se dostaly lépe a rychleji...ale bohužel jejich zaslepené jednání jim předepisoval scénář.(21.10.2012)

 • vitekpe
  **

  Na tomhle nepodarenem vylete k vode byla zajimava asi jen promacena Barbara. Tak ji obycejne nevidame, ze... P.S.: uvidim pri dalsi pripadne projekci..., ale dnes nemuzu vys nez 2+(11.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace